Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Radio Kolor gra z Orkiestrą

Dodano: 2019-01-09 13:59:39

Tradycyjnie gramy z Jurkiem Owsiakiem i największą orkiestrą świata! Tym razem wspiera nas Beata Pawlikowska.

Spragnieni podróżniczej wiedzy? Beata Pawlikowska, autorka programu "Blondynka w podróży" zaprasza na obiad! Zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą będzie miał okazję spotkać się osobiście z Beatą w jednej z warszawskich restauracji. Czeka na Was ekskluzywny obiad i niezapomniane chwile w trakcie rozmowy z jedną z najsłynniejszych polskich podróżniczek. Z pewnością nie zabraknie inspiracji przy planowaniu kolejnych podróży! :)

Nie zapominamy także o deserze... Wisienką na torcie będzie podwójne VIP-owskie zaproszenie na Galę 26. Urodzin Radia Kolor, która odbędzie się 7.06.2019 r. w klubie Mała Warszawa. Gwiazdy, czerwony dywan, błysk fleszy i... Ty! Brzmi nieźle? Zapraszamy do licytacji!

Termin kolacji zostanie ustalony w porozumieniu ze zwycięzcą licytacji.

Licytacja rusza o 11:00 w czwartek 10.01.2019 r. i zakończy się w niedzielę 20 stycznia o godzinie 11:00, w trakcie programu Beaty Pawlikowskiej na 103 FM!

LINK DO LICYTACJI: KLIKNIJ:

WOŚP - LICYTACJA OBIADU

Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytujemy wspólny obiad i zaproszenie na przyjęcie z okazji urodzin Radia Kolor, zapraszam! https://aukcje.wosp.org.pl/obiad-z-beata-pawlikowska-i-radiem-kolor-103-fm-i8737114

Opublikowany przez Beata Pawlikowska Sobota, 12 stycznia 2019

Całość środków uzyskanych z aukcji zostanie przeznaczona na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku wspiera zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem net@radiokolor.pl

Powodzenia!

 

Podziel się: