Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Dzień Kobiet z Tramwajami Warszawskimi

Dodano: 2019-03-04 13:46:06

W dniu Waszego święta ruszył po Was specjalny tramwaj Radia Kolor i Tramwajów Warszawskich!

Radio Kolor znowu połączyło siły z Tramwajami Warszawskimi i ruszyło na stołeczne torowiska. Tym razem najweselszy tramwaj stolicy wyruszył w trasę 8 marca. W Dniu Kobiet zaprosiliśmy Was na przemiłą przejażdżkę.

Na pokładzie naszego tramwaju czekało na Was mnóstwo niespodzianek. Nasze pasażerki otrzymały od nas tysiące czekoladek i pięknych kwiatów, które przygotowała kwiaciarnia internetowa StolicaKwiatów.pl. W specjalnych konkursach do zdobycia były także m.in. zaproszenia do kina Helios czy do Teatru Kamienica oraz gadżety od Tramwajów Warszawskich.

W naszym tramwaju mieliście okazję spotkać także wyjątkowych pasażerów. Odwiedzili nas m.in. Tomasz Ciachorowski, Bartek Jędrzejak i Marek Kaliszuk.

Za sterami Warszawskiego Tramwaju Promocyjnego zasiadła tego dnia prawdziwa gwiazda wśród motorniczych - pani Jola, która za sterami stołecznych składów siedzi już ponad 30 lat. Wojciech Bartelski, Prezes Tramwajów Warszawskich postanowił zrobić jej niespodziankę i osobiście wręczył jej bukiet kwiatów w trakcie jazdy!

To był dzień pełen przemiłych spotkań i dobrych emocji! Dziękujemy wszystkim pasażerom, do zobaczenia i do usłyszenia!

Podziel się:

netgraf.pl