Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Za nami marcowe Kolory Kobiet!

Dodano: 2019-03-13 10:01:36

W marcu - miesiącu kobiet - zaprosiliśmy Panie do spędzenia prawdziwie magicznych i niezapomnianych chwil w Teatrze Sabat. Kolejny raz odbyły się Kolory Kobiet, czyli wieczór pełen niesamowitych rozmów z ciekawymi gośćmi. Kto tym razem opowiedział nam swoją historię?

Pierwszym gościem marcowych Kolorów Kobiet była Agnieszka Rylik -najbardziej utytułowana polska pięściarka, mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick boxingu. Jako jedna z nielicznych kobiet na świecie walczyła w kultowych miejscach dla boksu, jak Madison Square Garden w NY czy Mandalay Bay w Las Vegas. Jej życie i kariera są idealnym przykładem jak walczyć o marzenia, przełamywać własne słabości. W rozmowie z Justyną Sokołowską opowiedziała jak się motywować i  rozwijać. 

Nasz drugi gość ma w swoim dorobku ponad setkę ról teatralnych, filmowych i musicalowych.

Jest absolwentem warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył z wyróżnieniem w 1975 roku. Na scenie zadebiutował rolą Pawła w Pierwszym dniu wolności w reżyserii Tadeusza Łomnickiego w Teatrze na Woli.

Obecnie jest właścicielem i dyrektorem Teatru Kamienica przy al. Solidarności 93, który w tym roku obchodzi swój jubileusz. O dążeniu do realizacji marzeń oraz 10-leciu Teatru Kamienica opowiedział wybitny aktor i reżyser Emilian Kamiński.      

 

Słuchaj uważnie Radia Kolor i zdobądź podwójne zaproszenie dla Ciebie i Twojej przyjaciółki na kolejne Kolory Kobiet, które już 9 kwietnia!

A jak było na  Kolorach Kobiet? Zobacz galerię:

 

Podziel się:

netgraf.pl