Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

#TrashTagChallenge w Radiu Kolor

Dodano: 2019-03-25 16:40:34

Nasza redakcja przyłączyła się do akcji #TrashTagChallenge. W poniedziałek 25 marca 2019 r. ruszyliśmy na wielkie sprzątanie okolic Skarpy Warszawskiej im. Janusza Kusocińskiego. 

Nasza reporterka, Anna Zakrzewska już wzięła udział w akcji #TrashTagChallenge. Uczestniczyła w sprzątaniu 19 marca z przedstawicielami Dzielnicy Wisła. Akcja tak nam się spodobała, że zdecydowaliśmy, że koniecznie musimy się do niej przyłączyć w szerszym gronie. 

I tak, kilka dni później silna reprezentacja Radia Kolor zameldowała się przy parkingach stadionów KS Warszawianka. Sprzątali grzecznie przedstawicielie wszystkich działów - nasi szefowie, dział handlowy, promocja, recepcja i głosy, które znacie z naszej anteny. ;) Zaopatrzeni w wielkie czarne worki i ochronne rękawice, ruszyliśmy na łowy.

Kilkanaście par rąk, półtorej godziny i... gotowe! Zapełniliśmy ponad 20 worków. Zbieranie śmieci to dość osobliwa "przygoda". Naszymi łupami padły głównie butelki, opakowania po słodyczach, ale zdarzały się też takie kwiatki jak fragmenty żyrandola, leki (w tym środki na powiększanie różnych części ciała) czy opakowanie parówek... Oczywiście nie zabrakło prawdziwego "klasyka" jakim są... opony samochodowe. Zebraliśmy ich w sumie 6 sztuk. I o ile początek sprzątania był dość odpychający, to po chwili bawiliśmy się jak podczas zbierania grzybów, z tym, że w roli pogrzybków i prawdziwków występowały śmieci... ;-)

Nasze zdobycze odebrali dzielni panowie z Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania, których śmieciarka podjechała punktualnie o 15:30. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Półtorej godziny wystarczyło by wyczyścić kilkaset metrów wokół parkingów. Zatem jeśli będziecie w pobliżu - pilnujcie, by nasza praca nie poszła na marne! ;)

Akcja #TrashTagChallenge rozkręca się na dobre w Warszawie. Trzymamy za nią kciuki, bo raz, że możemy razem coś dobrego, to dwa - uwierzcie nam - to naprawdę fajna zabawa! :) Zatem wyzywamy na pojedynek kolejnych śmiałków! Nominujemy Pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego wraz z ekipą ratusza. Podejmiecie wyzwanie...? ;)

Wy też możecie dołączyć do akcji! Wystarczy... posprzątać! Organizujecie się. Umówcie się z sąsiadami, z przyjaciółmi, z kim tylko chcecie i ruszajcie zapełniać worki! Swój wyczyn opublikujcie w internecie z hashtagiem #TrashTagChallenge.

Udanej zabawy!

Zobacz relację z naszej akcji:Podziel się:

netgraf.pl