Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kwietniowe Kolory Kobiet za nami!

Dodano: 2019-04-02 10:34:36

Teatr Sabat po raz kolejny był wypełniony po brzegi  uśmiechniętymi, zadowolonymi kobietami, dla których przygotowaliśmy wyjątkowy wieczór w doborowym towarzystwie!

Kolory Kobiet to nasza tradycja. W Teatrze Sabat organizujemy je od wielu lat, a jego niesamowite wnętrza pozwalają wykreować wspaniałą, miłą i ciepłą atmosferę. O nią jak zwykle zadbała  prowadząca - Alicja Bendkowska, która po raz kolejny zadała ciekawe pytania naszym gościom. Przez lata gościliśmy bowiem wiele znakomitości. Byli to między innymi: Jerzy Stuhr, Katarzyna Bosacka, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Cegielska, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Bosacka, Emilian Kamiński, Agnieszka Rylik czy Katarzyna Miller.

Pierwszymi gościem kwietniowych Kolorów Kobiet byli Jagoda Sasin oraz Sylwester Błażejczyk z Green Cafe Nero, którzy poprowadzili warsztaty z parzenia kawy oraz zdradzili nam tajniki jej odpowiedniego przygotowywania. Alicja Bendkowska zapytała  między innymi o czym należy pamiętać,  jakie ziarna kawy wybrać, aby uzyskać oczekiwany aromat i smak. Wszystkie panie miały oczywiście szansę skosztować kawy przygotowanej przez baristów z Green Cafe Nero. 

Gościem  specjalnym była autorka wielu bestsellerowych powieści, jedna z najpopularnejszych polskich pisarek. Uwielbiana przez miliony czytelniczek i jak się okazuje słuchaczki Radia Kolor -  Katarzyna Grochola. Pisarka zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących najnowszej książki. "Popełniłam kryminał" powiedziała na wstępie, a Alicja zadbała o to aby dowiedzieć się jakie tematy autorka poruszyła w najnowszej powieści.

Kolejne Kolory Kobiet już niebawem! Słuchaj uważnie Radia Kolor i zdobądź podwójne zaproszenie dla Ciebie i Twojej przyjacółki!

Podziel się:

netgraf.pl