Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Grube Ryby 2019

Dodano: 2019-05-13 00:00:00

Plebiscyt Radia Kolor powraca! W piątek dowiemy się kto otrzyma statuetki Grubych Ryb 2019!

Nagrody Radia Kolor przyznawane są od 1998 roku. Wtedy, z okazji 5. urodzinych Radia Kolor nasi słuchacze wskazali swoich faworytów. Statuetki Grubych Ryb otrzymali wówczas: Krystyna Czubówna, Jolanta Kwaśniewska i Juliusz Machulski

Lata mijały, a do tego zacnego grona dołączały kolejne osobistości takie jak: Jurek Owsiak, Marek Kotański czy Jerzy Stuhr. Teraz czas dopisać kolejne piękne karty w historii naszego plebiscytu. Czas na Grube Ryby 2019!

Nasz plebiscyt ma na celu wyróżnić tych, którzy naprawdę na to zasługują. Nagrody Radia Kolor trafiają do ludzi, o których na pewno nie można powiedzieć, że to "jedni z wielu". To ludzie pełni pasji, odwagi i myślenia poza schematami. Do kogo finalnie trafią statuetki? Decyzja w rękach słuchaczy Radia Kolor! W każdej z kategorii wskazaliśmy po pięciu nominowanych, a ostateczne wyniki rozstrzygnęły się w głosowaniu, którego wynik poznamy w piątek 07.06.2019 r.

PRZEBOJOWY GŁOS
W tej kategorii pragniemy wyróżnić artystów, którzy w minionym roku skradli nasze serca. Twórców hitów, które warto docenić, tych które nucimy pod nosem bez kompleksów!

NAJWIĘKSZE SERCE
Kochamy ludzi z misją. Tych, którzy nie myślą wyłącznie o sobie. Tych, którzy porywają za sobą tłumy, by coś zmienić na lepsze. 

Partner kategorii:

ŻYCIE ZE SMAKIEM
Warszawa skrywa w sobie mnóstwo niezwykłych smaków! W tej kategorii pragniemy wyróżnić tych, którzy zgotowali nam pyszny los!

Partner kategorii:

W SIECI
Warszawa jest także stolicą polskiego internetu! Mamy u siebie niezwykle kreatywnych twórców, których pokochały miliony w całym kraju. Wskazujemy naszych faworytów w wirtualnym świecie.

Partner kategorii:


W FORMIE
Nowa kategoria, w której pod lupę bierzemy tych, którzy motywują nas do zdrowych przemian! Kto robi to niezwykle skutecznie i z klasą? Zobaczcie naszych kandydatów!

Partner kategorii:

Dodatkowo, tradycyjnie już przyznamy nagrodę specjalną - statuetkę Kobiety Koloru. Jej laureatka zostanie ogłoszona podczas uroczystej gali finałowej 7 czerwca 2019 roku w Klubie Mała Warszawa.

Partner kategorii:

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

Głosowanie trwało od 13 maja do 3 czerwca 2019 r. do godziny 12:00


GALA FINAŁOWA

Gala finałowa - 26. Urodziny Radia Kolor odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w Klubie Mała Warszawa przy ulicy Otwockiej 14. To wtedy wręczymy Grube Ryby 2019. Gwiazdami wieczoru będą ubiegłoroczni laureacji Grubej Ryby w kategorii Przebojowy głos - Last Blush oraz tegoroczny kandydat do tego tytułu - Baranovski.

Podziel się: