Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kolory Kobiet - już 22 maja w Teatrze Sabat!

Dodano: 2019-05-15 16:13:58

Kolejny miesiąc to okazja do ponownego spotkania w Teatrze Sabat! W maju czekają na Was aż trzy wyjątkowe rozmowy z niesamowitymi gośćmi Radia Kolor. Sprawdź kto tym razem przyjął nasze zaproszenie!

Tradycja Kolorów Kobiet trwa od wielu lat. Każdego miesiąca spotykamy się w niesamowitych wnętrzach Teatru Sabat, żeby wysłuchać wywiadów ze wspaniałymi, ciekawymi gośćmi. Tym razem będzie też okazja do wysłuchania koncertu!

Naszym pierwszym gościem będą dr hab Igal Mor i dr Maciej Olszewski ze szpitala Mazovia. Alicja Bendkowska zapyta o tematy związane z wykorzystaniem najnowszych technologii w urologii i ginekologii. Podczas rozmowy dowiemy się też czym jest robot chirurgiczny Da Vinci.

Kolejnym gościem będzie uwielbiana przez miliony Polaków artystka kabaretowa i aktorka - Katarzyna Pakosińska. Jakie zawodowe wywania czekają ją  tym roku? Dlaczego rozstała się z Kabaretem Moralnego Niepokoju? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli w Teatrze Sabat już w najbliższą środę!

Ostatnim punktem programu majowych Kolorów Kobiet będzie wyjątkowy projekt muzyczny Luizy Staniec - Sounds Like Women. Na scenie Teatru Sabat zagości wraz z Eweliną Flintą i  wykonają kilka utworów z projektu. 

Podwójne zaproszenia do zdobycia tylko na antenie Radia Kolor

Kolory Kobiet, 22.05.2019r.
Godzina 18:30
Teatr Sabat, ul. Foksal 16

Podziel się: