Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Pożegnanie lata na Pradze Południe

Dodano: 2019-09-03 19:09:14

W niedzielę 15 września wraz z mieszkańcami Pragi Południe pożegnaliśmy lato w Parku nad Balatonem. Zobacz fotogalerię.

Wraz z Tomaszem Kucharskim - Burmistrzem Dzielnicy Praga Południe zorganizowaliśmy rodzinny piknik z okazji pożegnania lata 2019. Pogoda dopisała. Park nad Balatonem był skąpany w ostatnich letnich promeniach słońca, a mieszkańcy stawili się tłumnie!

W niedzielę 15 września 2019 r. w sercu Gocławia czekało mnóstwo atrakcji. Na małych mieszkańców Pragi Południe od 14:00 czekały m.in.: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, malowanie buziek, sportowy trening z UKS Niedźwiadek czy pokaz gimnastyki artystycznej Ajsedora. Jakby tego było mało, można było nawet... żeglować po Balatonie! Taką niespodziankę przygotowało biuro turystyczne Kliwer.

Długa kolejka ustawiła tradycyjnie do spotkania z uroczymi Alpakami z Zielonych Traw

W dobry nastrój wprawił najpierw wszystkich gości Klub Komediowy, który tradycyjnie improwizował na scenie i przygotował program "Słońce nad Balatonem".

Po 16:30 zaczęła się zdrowa rozgrzewka! Na scenie w Parku nad Balatonem pojawił się wtedy jeden z najpopularniejszych polskich trenerów - Qczaj, który porwał serca i umysły publiczności. Akumulatory zostały pozytywnie nałodowane, przynajmniej do kolejnego letniego sezonu! :)

Po 18:00 po Gocławiu zaczęły się roznosić przebojowe dźwięki. Jako pierwszy na naszej scenie zagościł autor takich hitów jak "Dym", "Luźno" czy "Zbiór" - Baranovski. Nie mogło także zabraknąć najnowszego singla artysty, który słuchacze Radia Kolor zdążyli już poznać:

I to nie koniec muzycznych emocji! Tuż po Wojtku, o 19:00 sceną zawładnęła Maria Sadowska wraz z zespołem!

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

Podziel się:

netgraf.pl