Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Pyszna przerwa z Putką [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2019-09-25 13:30:02

Głodni wrażeń w pracy? Włącz Radio Kolor i wygraj lunch dla siebie i kolegów z biura! 

Od poniedziałku do piątku (30.09-4.10.2019 r.) wraz z Piekarnią Cukiernią Putka zadbamy o to, by w warszawskich biurach atmosfera była naprawdę... pyszna!

Chcesz zrobić niespodziankę swoim współpracownikom? Zamów Pyszną przerwę z Putką! Napisz do nas na konkurs@radiokolor.pl - napisz gdzie pracujesz, czym się zajmujecie i przekonaj nas, że to właśnie do Was powinniśmy przyjechać!

Codziennie po 11:00 pod drzwiami wybranego biura zamelduje się ekipa Putki i Radia Kolor z dostawą pysznego lunchu dla 15 osób! Czekają na Was chrupiące kanapki, świeże sałatki, jogurty z owocami i - naturalnie - coś słodkiego!

Piekarnie Cukiernie Putka oferują ponad 70 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 80 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych, produkty bezglutenowe, pieczywo BIO oraz sałatki, jogurty, kanapki. Obecnie pieczywo i wyroby cukiernicze Putka można kupić w 131 piekarniach własnych i 32 piekarniach patronackich na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi, jak również w mniejszych i większych sklepach spożywczych.

Rodzinną tradycję kontynuuje już czwarte pokolenie.
Przepisem na sukces jest znalezienie równowagi pomiędzy tradycyjnymi metodami wypieku, nowymi możliwościami, jakie dają nowoczesne technologie oraz zmieniającymi się oczekiwaniami i gustami
Więcej na www.putka.pl

Podziel się:

netgraf.pl