Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jesień w Radiu Kolor

Dodano: 2019-10-01 19:00:00

2 października 2019 r. rusza jesienna ramówka Radia Kolor. Zobacz jakie nowości przygotowaliśmy dla Was!

Od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00 zapraszamy na pobudkę w nowym towarzystwie! W Mobilizacji do Alicji Bendkowskiej dołączy nasz nowy głos - Michał Karwowski. Specjalnie wyselekcjonowane Barwne granie, najważniejsze wiadomości z Warszawy, Polski i świata, doniesienia z dróg i sprawdzona prognoza pogody. To się nie zmieni!

O 7:10 w cyklu "Rano zapytano" przeprowadzamy nasze małe poranne badanie opinii publicznej, a po 8:30 zapraszamy na konkurs "Gotowi na wszystko", w którym może się zdarzyć dosłownie... wszystko! Codziennie do wygrania zestaw składający się z aż trzech nagród.

O 9:30 poranna rozmowa Radia Kolor "Sprawy Warszawy", w której poruszamy najważniejsze i najciekawsze tematy, którymi aktualnie żyje stolica. 

W piątki o 9:15 Agnieszka Patyk i jej "Filmowy rozkład jazdy", w którym podpowiadamy na co warto iść do kina, a co omijać szerokim łukiem.

Zbawienie w pracy, którego możecie słuchać od poniedziałku do piątku między 10:00 a 14:00 zyska nową prowadzącą. Od środy 2. października jego gospodynią będzie Martyna Wawryło

Codziennie o 10:15 dołączy do niej kochana przez słuchaczki Radia Kolor Katarzyna Miller. Najbardziej przebojowa psycholożka świata będzie zdradzała "Kobiece prawdy" od poniedziałku do piątku.

Dwie godziny później, także codziennie zapraszamy na odkrywanie piękna języka polskiego. O 12:15 profesor Jerzy Bralczyk zmierzy się z językowymi zagwozdkami w programie "Słowo o słowie".

We wtorki o 11:15 Marlena Skiba podpowie jak odnaleźć się w biznesowym świecie w cyklu "BiznesKlasa", a w piątki o tej porze Katarzyna Błażejewska-Stuhr i jej zdrowa dawka inspiracji w programie "Z gruszki i z pietruszki".

Między 14:00 a 18:00 Konrad Czubaj tradycyjnie zaprosi na Kolor w wielkim mieście. Natomiast w październiku czekają Was nietypowe spotkania z jego gospodarzem. 7 października Konrad rusza na podbój Himalajów! Jego relacji będziecie mogli słuchać w cyklu "Halo Himalaje", a przygotowania i postępy śledzić na radiokolor.pl.

Długie jesienne wieczory uprzyjemniać będzie Paweł Worobiej, który zaprasza na Wieczór z Kolorem między 18:00 a 21:00. 

Z wakacji powrócił także Marcin Sobesto, który w czwartki serwuje niepowtarzalną muzyczną selekcję w programie "Biuro piosenek znalezionych" (3. października wyjątkowo będzie nieobecny).

W soboty do życia będzie Was budził od 8:00 kolejny nowy głos Radia Kolor - Leszek Śledziński, który zaprasza na Weekend z Kolorem między 8:00 a 10:00. Po nim, tradycyjne spotkanie z Przemkiem Cacakiem do godziny 15:00. Między 8:00 a 14:00 Wiadomości Radia Kolor przygotowuje Kamil Olak, który zasilił newsroom Radia Kolor.
Między 15:00 a 17:00 sobotnia odsłona Pełnej Kultury, w której przyglądamy się najciekawszym kulturalnym wydarzeniom stolicy.

Beata Pawlikowska zaprasza w każdą niedzielę między 10:00 a 12:00 na program "Blondynka w podróży". W listopadzie Beata zaprezentuje w nim relacje prosto z dżungli amazońskiej.

W niedzielę nie zabraknie także kolejnej dostawy Pełnej Kultury między 15:00 a 17:00.

Do usłyszenia na 103 FM!

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => onoffair [_controller:protected] => onoffair [_action:protected] => show [_uri:protected] => onoffair/on/197/jesien-w-radiu-kolor [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 197 [title] => jesien-w-radiu-kolor [uri] => onoffair/on/197/jesien-w-radiu-kolor [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1702031437 ) ) </div> </body> </html>