Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Słodkie Mikołajki z Putką [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2019-11-28 13:52:44

Zostań Mikołajem w swoim biurze! Zrób niespodziankę koleżankom i kolegom z pracy i zamów mikołajkowy poczęstunek od Piekarni Curkierni Putka.

Od poniedziałku do piątku (02-6.12.2019 r.) codziennie w wybranym biurze zamelduje się ekipa porannej Mobilizacji i dostarczy Wam mikołajkową przesyłkę. Będzie czym się dzielić!

W specjalnych mikołajkowych zestawach od Piekarni Cukierni Putka czekają na Was: paszteciki, makowiec, keks, babka czekoladowa, babka Panettone, sękacz, gwiazdka piernik. Bezglutenowe: ciasto piernik, piernik gwiazdka, ciasto sernik, ciasto szarlotka, ciasto makowe, ciasto brownie.

Chcesz zabłysnąć w pracy i zafundować współpracownikom Słodkie Mikołajki z Putką? Przekonaj nas, że to właśnie do Was powinniśmy przyjechać! Napisz w kilku zdaniach dlaczego to Was powinniśmy odwiedzić, pamiętaj, by podać swoje imię, nazwisko, adres pod który mamy przyjechać i numer kontaktowy. Na Wasze zgłoszenia czekamy już teraz pod adresem konkurs@radiokolor.pl

Słuchaj nas uważnie na 103 FM. Rozwiązanie konkursu codziennie w Mobilizacji przed 10:00, a już po 11:00 możemy być u Was!

Piekarnie Cukiernie Putka oferują ponad 70 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 80 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych, produkty bezglutenowe, pieczywo BIO oraz sałatki, jogurty, kanapki. Obecnie pieczywo i wyroby cukiernicze Putka można kupić w 131 piekarniach własnych i 32 piekarniach patronackich na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi, jak również w mniejszych i większych sklepach spożywczych.

Rodzinną tradycję kontynuuje już czwarte pokolenie.
Przepisem na sukces jest znalezienie równowagi pomiędzy tradycyjnymi metodami wypieku, nowymi możliwościami, jakie dają nowoczesne technologie oraz zmieniającymi się oczekiwaniami i gustami
Więcej na www.putka.pl

Podziel się:

netgraf.pl