Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Ruszyła kampania promocyjna Radia Kolor!

Dodano: 2019-11-29 13:16:01
fot. Anita Kot
fot. Anita Kot

Radio Kolor rozpoczęło nową kampanię promocyjną, której przewodzą dwa hasła: „Inni Ci tego nie zagrają” oraz „Inni Ci tego nie powiedzą”.

Spoty reklamowe w kinach i na ekranach LED, obrandowane autobusy, grafiki w najpopularniejszych magazynach i media społecznościowe. Radio Kolor z rozmachem wychodzi w miasto.

„Inni Ci tego nie zagrają”

Radio Kolor to przede wszystkim muzyka. Antena wypełniona jest miksem popularnych utworów oraz dziełami artystów, których nie usłyszycie w żadnej innej stacji. Obok sprawdzonych hitów z poprzednich dekad znajdziecie najświeższe nowości o barwnym i często zaskakującym brzemieniu.

„Inni Ci tego nie powiedzą”

Informacje ze świata, kraju i widomości lokalne - w naszych serwisach stawiamy na przede wszystkim na to, co dzieje się najbliżej nas. Wiadomości lokalne z Warszawy i okolic to nasza specjalność. Tematy dostarczają nam często sami słuchacze, którzy aktywnie angażują się w życie miasta. Hasło to ma na celu utrwalanie wizerunku Koloru jako stacji, która zajmuje się tematami, których inni nie dostrzegają.

Kino, prasa, ekrany, media społecznościowe

Zauważyć nas będzie można dosłownie w każdym miejscu. Od dwóch tygodni po ulicach stolicy jeżdżą autobusy MZA obrandowane nowymi hasłami.

Kampania to również spoty reklamowe. Pojawiać się będą przed każdym seansem w Kinie Atlantic oraz Kinotece oraz na ekranach i Infotixach znajdujących się przy kasach.

Spoty w skróconej wersji, będą też wyświetlane na wszystkich ekranach LED znajdujących się na Domach Centrum przy ul. Marszałkowskiej, nad Cepelią i na Placu Zawiszy oraz w pociągach Kolei Mazowieckich.

Kreacje graficzne kampanii pojawią się również w prasie: Wysokich Obcasach (Grudzień, Styczeń), Gali (Grudzień, Styczeń), Magazynie Pismo (Grudzień, Styczeń), Magazynie Why Story i innych.

W promocję zaangażowano również media społecznościowe – Facebook oraz Instagram.  

Zobacz spot z hasłem "Inni Ci tego nie powiedzą":

Zobacz spot z hasłem "Inni Ci tego nie zagrają":

Spoty zrealizowała Warszawska Szkoła Reklamy. 

Podziel się:

netgraf.pl