Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Mikołajkowy autobus MZA i Radia Kolor [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2019-12-01 20:00:00

W weekend 7-8 grudnia 2019 r. na ulice wyjedzie najweselszy autobus w Warszawie. Zapraszamy na pokład Mikołajkowego autobusu MZA i Radia Kolor!

W tym roku Mikołaj dał odpocząć reniferom. Po Warszawie będzie podróżował... autobusem! I to nie byle jakim - jednym z najnowszych ekologicznych wozów Miejskich Zakładów Autobusowych - autobusem MAN zasilanym gazem CNG. Z Radiem Kolor na pokładzie!

Mikołajkowy autobus MZA i Radia Kolor będzie kursował w sobotę i niedzielę (7,8 grudnia) między 14:00 a 19:00 na trasie linii 222, czyli pomiędzy pętlami Spartańska a Bielańska. Szczegółową trasę można znaleźć na stronach WTP: kliknij.

SPARTAŃSKA – J. P. Woronicza – F. Joliot-Curie – A. Malczewskiego – Puławska – al. J. Ch. Szucha – Al. Ujazdowskie – rondo gen. Ch. de Gaulle’a - Krucza - Szpitalna - Mazowiecka - Królewska – Senatorska – pl. Bankowy – al. „Solidarności” – BIELAŃSKA.
W przeciwnym kierunku od Królewskiej - Kredytowa - Jasna - Zgoda - Krucza

Przejażdżka naszym autobusem jest darmowa, zatrzymujemy się na każdym przystanku. W środku czeka na Was moc atrakcji. Na pokładzie znajdziecie mobilne studio Radia Kolor - będzie okazja złożyć życzenia najbliższym, które usłyszy cała Warszawa!

Na pasażerów Mikołajkowego autobusu MZA i Radia Kolor czeka także mnóstwo prezentów. 

Niespodzianki przygotowali partnerzy akcji:

Marka Bulldog ma dla Was tysiące próbek ich kosmetycznego hitu: kremu nawilżającego dla mężczyzn Bulldog Original Moisturizer.

Catering Zdrowie i Pudełka od dziewczyn
zadba o zdrowy apetyt naszych pasażerów, którzy w prezencie otrzymają zestawy, składające się ze zdrowy fit-batonów z owoców i ziaren, jabłka oraz ulotka z rabatem na dietę pudełkową.

Będzie także okazja skorzystać z dobrodziejstw masażu. Specjaliści z gabinetów masażu Dotyk Wiatru mają dla Was kupony upominkowe i zniżkowe na odprężające masaże.

Oprócz tego czekają na Was m.in.: 

Wejściówki do nowego parku trampolin w Warszawie - Jump World przy al. Krakowska 61, napoje energetyczne Komodo Energy Drink w wielu różnych smakach (banan, arbuz, poziomka, mango i marakuja, kaktus, czarna porzeczka, grejpfrut) oraz książki, filmy na DVD i zaproszenia do kina!

W sobotę między 14:00 a 19:00 na wspólną przejażdżkę zapraszają Konrad Czubaj i Łukasz Suda, a w niedzielę czekają na Was Martyna Wawryło i Michał Karwowski.

Do usłyszenia i do zobaczenia w weekend 7-8 grudnia 2019 r.!

Tak wyglądała nasza przejażdżka w sobotę 7 grudnia:


Podziel się:

netgraf.pl