Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wygraj wycieczkę do Chin! [KONKURS WSTRZYMANY]

Dodano: 2019-12-29 16:45:35

Tego jeszcze nie było! Do wygrania niezapomniana wycieczka do Chin wraz z Beatą Pawlikowską. Słuchaj Koloru i pakuj się na wakacje życia!

Aktualizacja: 25.01.2020 r.

Drodzy, w związku z najnowszymi doniesieniami związanymi z koronawirusem, postanowiliśmy zawiesić nasz konkurs. Będziemy w dalszym ciągu monitorować sytuację, jednak na chwilę obecną termin wyjazdu w marcu wydaje się mało realny. Osoby, które dotychczas zostały laureatami konkursu, oczywiście zachowają swoją wygraną, natomiast wiele wskazuje na to, że termin wyjazdu do Chin będzie musiał zostać przełożony. Będziemy w stałym kontakcie ze zwycięzcami.

To trudna decyzja, jednak - w naszej ocenie - jedyna możliwa, ze względu na troskę o zdrowie naszych słuchaczy i naszej ekipy. Chcemy, by ten wyjazd był naprawdę piękną przygodą, a nie źródłem jakichkolwiek obaw.

Na chwilę obecną przerywamy nasz konkurs. Kiedy sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa zostanie opanowana, powrócimy do niego i wyłonimy pozostałych zwycięzców.

------------------------------------------------

Od poniedziałku do piątku 3 razy dziennie (między 6:00 a 18:00) zaprezentujemy na naszej antenie krótkie ciekawostki o Chinach w cyklu "Orientuj się". Słuchaj nas uważnie. Po każdym odcinku padnie pytanie dotyczące jego tematyki. Zadzwoń pod 222 562 562. Jeśli jako pierwsza osoba udzielisz poprawnej odpowiedzi na antenie (masz na to 60 sekund), wchodzisz do finału i walczysz o bilet do Chin. 

W każdy styczniowy i lutowy piątek po trzecim odcinku "Orientuj się" (między 14:00 a 18:00) pojawi się konkurs dla wszystkich finalistów z danego tygodnia. Osoba, która jako pierwsza dodzwoni się z poprawną odpowiedzią wygrywa wycieczkę do Chin!

Do Chin polecimy wraz z renomowanym biurem podróży Albatros Travel. Wylot już 23 marca 2020 r., wycieczka potrwa 10 dni. Oto program naszego wyjazdu:

Dzień 1 Wylot z Warszawy
Dzień 2 Przylot do Pekinu i Świątynia Nieba
Dzień 3 Pekin. Plac Tienanmen tj. Plac Niebiańskiego Spokoju, Zakazane Miasto, Wzgórze Węglowe, wizyta w fabryce jedwabiu
Dzień 4 Pekin. Chiński Mur, odwiedziny w fabryce chińskiej porcelany Cliosonne oraz w fabryce herbaty, Wieża Bębna oraz hutongi Pekinu. Nocny pociąg do Xi’an
Dzień 5 Przyjazd do Xi’an. Wielka Pagoda Dzikiej Gęsi, miejskie mury obronne i Stare Miasto
Dzień 6 Xi’an. Zajęcia Tai-chi, Terakotowa Armia, wytwórnia terakoty 
Dzień 7 Lot Xi’an - Szanghaj. Budynek Jin Mao oraz wycieczka po porcie
Dzień 8 Szanghaj. Bazar Yuyuan, Muzeum Szanghaju, Nanjing Lu, fabryka pereł
Dzień 9 Szanghaj. Czas wolny oraz pożegnalna kolacja
Dzień 10 Wylot do Warszawy

Szczegóły dotyczące wycieczki dostępne są tutaj.

Na miejscu zapewniona jest stała opieka polskiego przewodnika oraz... doborowe towarzystwo Radia Kolor ;) Zaopiekuje się Wami nasza redakcyjna podróżniczka Beata Pawlikowska! O Waszej wyprawie będziecie mogli opowiadać na antenie i w relacjach wideo, które będziemy prezentować.

Słuchajcie nas uważnie, poznajcie bliżej Chiny najpierw na naszej antenie, a później - osobiście! Niezapomniany wyjazd gwarantowany!

Partnerem konkursu jest L'arc Varsovie

http://larc.pl/

Pierwszy bilet w piątek 3 stycznia wygrał słuchacz Ryszard.
Drugi bilet w piątek 10 stycznia wygrała słuchaczka Marta.
Trzeci bilet w piątek 17 stycznia powędrował do słuchaczki Ani.
Czwarty bilet w piątek 24 stycznia wygrała słuchaczka Monika.


Regulamin konkursu

Podziel się:

netgraf.pl