Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Radio Kolor zagrało z Orkiestrą!

Dodano: 2020-01-02 12:05:27

Obiad z Beatą Pawlikowską i wizyta w studiu Radia Kolor i zaproszenie na nasze urodziny poszły pod młotek. Dzięki Wam ponownie wsparlismy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W 2020 roku czekały na Was dwie licytacje, które zakończyły się w dniu 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

OBIAD Z BEATĄ PAWLIKOWSKĄ

Nasza redakcyjna blondynka zaprasza na pyszną pogawędkę! Zwycięzca aukcji wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł udać się do jednej z warszawskich restauracji na obiad z Beatą Pawlikowską, którą możecie usłyszeć w Radiu Kolor w każdą niedzielę między 10:00 a 12:00 w programie Blondynka w podróży. Tematów do rozmowy z pewnością nie zabraknie, podobnie jak pysznego jedzenia!

Aukcję wygrał Krzysztof, który zaoferował 2950 złotych.

POPROWADŹ PROGRAM W RADIU KOLOR

Zapraszamy do naszych skromnych progów! Zwycięzca tej aukcji pozna nas od podszewki! Będzie okazja podejrzeć naszych dziennikarzy przy pracy, poznać najświeższe plotki w radiowej kuchni czy zasiąść przed naszym mikrofonem! Wybierz pasmo, którego chcesz zostać współgospodarzem przez całą godzinę i zaskocz rodzinę i znajomych karierą radiowca!

Dodatkowo zwycięzca aukcji otrzyma od nas podwójne VIP-owskie zaproszenie na galę urodzinową Radia Kolor.

Zwyciężczynią tej aukcji okazała się Ewelina, która przelała na konto WOŚP 2025 złotych

Całość środków uzyskanych z aukcji zostanie przeznaczona na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku wspiera dziecięcą medycynę zabiegową.

Dziękujemy za udział w licytacjach i gratulujemy zwycięzcom!

Podziel się:

netgraf.pl