Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Walentynkowy autobus MZA i Radia Kolor

Dodano: 2020-02-09 18:21:16

Walentynki spędzimy za kółkiem! Zapraszamy na pokład specjalnego autobusu pełnego miłości i innych przyjemności! 

Miejskie Zakłady Autobusowe i Radio Kolor ponownie łączą siły, by zrobić miłą niespodziankę pasażerom Warszawskiego Transportu Publicznego. Tym razem zapraszamy do naszego wyjątkowego Walentynkowego autobusu!

W piątek 14. lutego w godzinach 10:00-18:00 nasz specjalny autobus spotkacie na trasie linii 116 kursującej z Wilanowa na Chomiczówkę. Dokładna trasa dostępna jest tutaj.

Na pokładzie znajdziecie nasze mobilne studio, skąd na żywo poprowadzimy "Zbawienie w pracy" i "Kolor w wielkim mieście". Nie zabraknie także prezentów. Kuszącymi słodkościami będzie częstować Galeria Wypieków Lubaszka, o zdrowie Waszych włosów zadba marka Keune Polska, która przygotowała kosmetyczne upominki, Centrum Attis ma dla Was torby pełne upominków, m.in. z ochronnymi pomadkami do ust, a o zapas dobrej energii zadbają napoje energetyczne marki Komodo. Jakby tego mało, w trakcie specjalnych konkursów, w naszym autobusie do wygrania będą podwójne zaproszenia do kina Atlantic, do parku trampolin JumpWorld i gadżety od Radia Kolor.

Wsiadaj i zakochaj się w komunikacji razem z nami! Nasz gazowy Walentynkowy autobus ruszy po 10:00 z pętli Wilanów. Naszą bieżącą lokalizację będziemy podawać na 103 FM i na profilu Radia Kolor na Facebooku. Przejażdżka z nami jest darmowa. 

Szukajcie na mieście tak udekorowanego autobusu:Do zobaczenia i do usłyszenia!

Naszą zabawę kończymy o 18:00 i przenosimy się na lodowisko na Placu Europejskim, gdzie czekać będą na Was kolejne atrakcje! Szczegóły tutaj.

Podziel się:

netgraf.pl