Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zmiany w programie Radia Kolor

Dodano: 2020-03-13 15:56:45

W związku z zagrożeniem epidemicznym, wprowadzamy zmiany w naszym programie.

Konkursy i nagrody

Od 12 marca 2020 r. nie przeprowadzamy na antenie konkursów z nagrodami. Od poniedziałku 16.03.2020 r. recepcja Radia Kolor będzie nieczynna. Wstrzymujemy w związku z tym wydawanie nagród. Zawieszamy także obowiązek odbioru nagród w przeciągu 2 tygodni.

Wizyty w Radiu Kolor

Ograniczamy do niezbędnego minimum obecność naszych pracowników i gości w siedzibie Radia Kolor. Rozmowy z gośćmi będziemy przeprowadzać telefonicznie. Od 13.03.2020 r. ograniczamy liczbę audycji autorskich - na antenie do odwołania nie pojawią się audycje "Blondynka w podróży" Beaty Pawlikowskiej, "Kobiece prawdy" Katarzyny Miller i "Biuro piosenek znalezionych" Marcina Sobesto.

Od 21.03.2020 r. zawieszony będzie także program "Pełna kultura".

Aktualności

Poranna rozmowa "Sprawy Warszawy" (od poniedziałku do piątku o 9:30) poświęcona będzie szerzeniu wiedzy i obalaniu mitów na temat koronawirusa. Jak dotychczas - naszymi gośćmi będą lekarze, którzy odpowiedzą na pytania słuchaczy. Można je zadawać mailowo za pomocą adresu info@radiokolor.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Radia Kolor.

Chcemy jak dotychczas - towarzyszyć Wam w codziennym życiu, choć w tych szczególnych warunkach.

Naszą misją w tym czasie będzie przekazywanie wyłącznie ważnych i sprawdzonych informacji dotyczących rozwoju sytuacji w Warszawie.

W tych dniach chcemy być jak najbliżej Was. Jeżeli macie pytania, sugestie, jakim tematem powinniśmy się zająć - nasi dziennikarze czekają na sygnały od Was - info@radiokolor.pl lub poprzez aplikację mobilną Radia Kolor.

Podziel się:

netgraf.pl