Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zmiany w programie Radia Kolor

Dodano: 2020-03-13 15:56:45

W związku z zagrożeniem epidemicznym, wprowadzamy zmiany w naszym programie.

Konkursy i nagrody

Od 12 marca 2020 r. nie przeprowadzamy na antenie konkursów z nagrodami. Od poniedziałku 16.03.2020 r. recepcja Radia Kolor będzie nieczynna. Wstrzymujemy w związku z tym wydawanie nagród. Zawieszamy także obowiązek odbioru nagród w przeciągu 2 tygodni.

Wizyty w Radiu Kolor

Ograniczamy do niezbędnego minimum obecność naszych pracowników i gości w siedzibie Radia Kolor. Rozmowy z gośćmi będziemy przeprowadzać telefonicznie. Od 13.03.2020 r. ograniczamy liczbę audycji autorskich - na antenie do odwołania nie pojawią się audycje: "Kobiece prawdy" Katarzyny Miller, "Z gruszki i z pietrszuki" Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, "BiznesKlasa" Marleny Skiby i "Biuro piosenek znalezionych" Marcina Sobesto.

Od 21.03.2020 r. zawieszony jest także program "Pełna kultura".

Aktualności

Naszą misją w tym czasie będzie przekazywanie wyłącznie ważnych i sprawdzonych informacji dotyczących rozwoju sytuacji w Warszawie.

W tych dniach chcemy być jak najbliżej Was. Jeżeli macie pytania, sugestie, jakim tematem powinniśmy się zająć - nasi dziennikarze czekają na sygnały od Was - info@radiokolor.pl lub poprzez aplikację mobilną Radia Kolor.

Podziel się:

netgraf.pl