Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Farmaceuci – nasi "superbohaterowie”! [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2020-05-04 09:36:17

Kolejna odsłona kampanii "Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą". Tym razem będziemy wspólnie z wami opowiadać historie, dlaczego mamy ich za "Superbohaterów”!

Farmaceuci to wiedza, doświadczenie i praca, która w czasie pandemii koronawirusa nabrała jeszcze większego znaczenia. Dostęp do przychodni jest ograniczony i tym samym znacznie zwiększyła się rola i odpowiedzialność osób pracujących w aptekach.

Przedstaw nam swoją historię

Podziękuj za wsparcie i opisz swojego "Super Farmaceutę”. Napisz za co jesteście mu wdzięczni i przedstawcie nam swoją historię. Wybierzemy 20 z nich i przeczytamy je na antenie! Dla autorów tych wybranych opowiadań przygotowano nagrody - ładowarkę indukcyjną do telefonu oraz suplementy wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i serca: zestaw: Omega Forte i D3 mono – czyli kwasy omega-3 i witamina D.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową. Historie prosimy przesyłać na adres radiokolor@radiokolor.pl.

Farmaceuci o sobie

Swoje zdanie wyrażą również eksperci i przedstawią jak rola farmaceutów zmieniła się z ich perspektywy.

Akcja trwa do 14 maja. Jej wielki finał odbędzie się w Dniu Farmaceuty. W podsumowaniu akcji przedstawimy najlepsze historie spośród tych odczytanych na antenie pomiędzy 4 a 14 maja. Wypowiedzą się także eksperci, którzy przypomną o odpowiedzialnym zachowaniu w czasie epidemii, o konieczności wzajemnego wsparcia, a także podziękują za dotychczasowe wsparcie w pracy w tym trudnym czasie.

Partnerem i inicjatorem akcji jest Nutropharma Sp. z o.o.

Regulamin konkursu

Podziel się:

netgraf.pl