Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wyższa Szkoła Grillowania z TABASCO® [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2020-05-06 18:26:41

Maj to początek sezonu grillowego. W tym roku - wyjątkowego. Razem z chefem Gerardem podpowiemy jak przygotować grillową ucztę w domowych warunkach!

Od poniedziałku do piątku (11-15.05.2020 r.) zapraszamy do grilla w... kuchni! Niech aktualne warunki nie przeszkodzą Wam w szlifowaniu kulinarnego talentu. Chef Gerard wraz z marką TABASCO® zaprasza do Wyższej Szkoły Grillowania!

Codziennie po 12:00 włącz Radio Kolor i ruszaj do kuchni. Podpowiemy Wam jak przygotować grillowe klasyki w zupełnie nowej, pysznej odsłonie. Atmosfera będzie gorąca, bo smak dań podkręcimy sosami TABASCO®. Przekonamy Was, że fenomenalne dania z rusztu mogą także powstawać w domowej kuchni. 

Chef Gerard zaprasza na darmowe lekcje grillowania. Zostańcie jego pilnymi uczniami tak jak prezenterzy Radia Kolor! Nasi dziennikarze zamienią studio radiowe na Studio Kulinarne Develey, gdzie będą gotować na Waszych oczach pod okiem mistrza! Trzymajcie za nas kciuki... ;) 

Nasze zmagania z grillowaniem będziecie mogli śledzić na żywo na 103 FM i na profilu Radia Kolor na Facebooku i profilu TABASCO®

Gotujcie razem z nami! Prześlijcie nam zdjęcia efektów swojego grillowania. Najlepsze zdjęcia dań przygotowanych według naszych przepisów nagrodzimy w piątek zestawami sosów i gadżetów TABASCO®. Na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem radiokolor@radiokolor.pl.Tutaj znajdziecie przepisy z których skorzystamy.

Smacznego i do usłyszenia!

Podziel się:

netgraf.pl