Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wakacje z dostawą [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2020-07-29 10:07:35

Nici z wakacyjnych planów? Włącz Radio Kolor i wygraj pyszną wakacyjną ucztę z najlepszych owoców morza od restauracji L'Arc Varosovie!

Miał być świeży homar przy oceanie? A może aromatyczne mule w wakacyjnym kurorcie nad morzem? Nic straconego! 

Razem z Restauracją L'Arc Varsovie mamy dla Was Wakacje z dostawą! W każdy sierpnipwy piątek dostarczymy przepyszną wakacyjną ucztę dla dwóch osób, która pomoże Wam poczuć się jak na najlepszych wakacjach!

Szef kuchni L'Arc Varsovie przeniesie Wasze kubki smakowe w wymarzone rejony! W piątek po 12:00 wyruszymy z dostawą fenomalnych, świeżych owoców morza przygotowanych specjalnie dla Ciebie i bliskiej Ci osoby. Przekonaj nas, że to właśnie do Ciebie powinniśmy przyjechać!

Zgłoś się do zabawy!

Skorzystaj z aplikacji mobilnej Radia Kolor, napisz nam jakie były Twoje wakacyjne kulinarne plany. Pamiętaj, by koniecznie podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres pod którym zastaniemy Cię w piątek po 12:00.

W każdy czwartek wyłonimy autora najciekawszej historii. W piątek po 12:00 Alicja Bendkowska wyruszy do zwycięzcy z dostawą przepysznej wakacyjnej uczty. I jak to w L'Arc Varsovie - będzie na bogato! Zestawy, które do Was dotrą, będą o wartości nie mniejszej niż 500 złotych!

Powodzenia i smacznego!

Sponsorem konkursu jest Restauracja L'Arc Varsovie, oferująca świeże owoce morza 7 dni w tygodniu. Warszawa, ul. Puławska 16.
www.larc.pl

Podziel się:

netgraf.pl