Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jesień w Kolorze

Dodano: 2020-08-30 12:00:00

Do kalendarzowej jesieni pozostało jeszcze kilka tygodni, ale my rozpoczniemy ją już 31 sierpnia! I wcale nie będzie szaro i ponuro. Nowe konkursy, nowe głosy i nowe audycje autorskie. To wszystko jesienią w Kolorze!

Dzień rozpoczniecie z Alicją Bendkowską i Jackiem Gratkiewiczem, którzy od godz. 6:00 poprowadzą pasmo Zacznij z Kolorem! W programie nie zabraknie konkursów z nagrodami. Codziennie o godz. 9:15 „Zaklęte Rewiry”, gdzie wspólnie z przewodnikiem będziemy odkrywać nieznane miejsca stolicy. Ale nie zabraknie też rozmów na poważne tematy. We wtorki i czwartki o godzinie 8:30 w „Sprawach Warszawy” sprawdzimy czym aktualnie żyją stołeczni mieszkańcy.

Między 10 a 14 Zbawienie w pracy, które niezmiennie poprowadzi Martyna Wawryło. O 11:15 w ramach cyklu „Warszawa po godzinach” gospodyni programu przedstawi przewodnik po najciekawszych imprezach kulturalnych stolicy.

We wtorki i czwartki o godz. 12:15 w studiu zagości Kamila Kalińczak, która poprowadzi „Ą Ę w Kolorze”, czyli radiowy poradnik językowy. Piątek to czas muzycznych premier. My nie pozostaniemy temu obojętni i w samo południe przedstawimy wam jedno z najnowszych odkryć redakcji muzycznej Radia Kolor.

O godzinie 14:00 radiowe stery przejmie Konrad Czubaj. W Kolorze w wielkim mieście również sporo zmian. W poniedziałki o godz. 15:15 w cyklu „Apka dobra na wszystko” prowadzący zapozna was z aplikacjami, które jego zdaniem zasługują na chwilę uwagi. Dla równowagi, w piątki o tej samej porze zejdziemy trochę na ziemię i w programie „Zieleniak” przedstawimy pyszny zestaw newsów dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej. 

Nie zabraknie również zabawnych konkursów. Od poniedziałku do piątku po godzinie 16:00 sprawdzimy Waszą znajomość tekstów piosnek. W „Między słowami” Konrad Czubaj przeczyta krótki fragment utworu przetłumaczony na język polski, a Waszym zadaniem będzie odgadnięcie oryginału piosenki.

Po szaleństwach przyjdzie czas na odpoczynek. Od godziny 18:00 na antenie Radia Kolor tempo muzyki zacznie powoli zwalniać, a za konsoletą zasiądzie Paweł Worobiej, który poprowadzi Wieczór z Kolorem i tradycyjnie o godzinie 19:15 zapozna was z „Płytą wieczoru”. Stałymi punktami programu będą nowe cykle. W poniedziałki o godzinie 20:00 „Eksofera”, w której poruszać będzie szeroko rozumiane zagadnienia związane z ekologią. Z kolei w środy o tej samej porze antena Radia Kolor będzie należała głównie do panów. W „Męskich sprawach” spojrzymy na świat ich oczami i sprawdzimy na jakie rzeczy najczęściej zwracają uwagę w codziennym życiu.

Od godziny 21:00 same nowości w Radiu Kolor! W eterze usłyszycie muzykę, która płynie w żyłach samych prowadzących.

W poniedziałki postawimy na polską muzykę. W programie „Kawałek Polski” Martyna Wawryło zaprezentuje wam rodzime, sprawdzone utwory, ale nie zabraknie też najnowszych odkryć polskiej sceny muzycznej.

We wtorki z głośników wypłynie „Muzyka miasta”, na którą zaprasza Paweł Worobiej. R&B, soul, funk, to wszystko i nieprzerwanie na 103 FM. Środowe wieczory spędzimy przy dźwięku gitar. W „Teorii strun”, Konrad Czubaj zaprezentuje najciekawsze gitarowe brzmienia. W czwartki, niezmiennie „Biuro piosenek znalezionych” Marcina Sobesto. A w piątki „SEN w Kolorze”. Ale niech nazwa was nie zmyli. Od 21:00 Dionizy Konieczny zaprezentuje Wam set DJ-ski, który umili niejedną domówkę.

W sobotę o godz. 8:00 Weekend z Kolorem przywitacie razem z Leszkiem Śledzińskim, a niedzielne wydanie programu, od godziny 10:00 poprowadzi Przemek Cacak.

To będzie udana jesień na 103 FM!

Podziel się:

netgraf.pl