Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Strefa ciszy [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2020-09-12 16:39:51

W świecie pełnym hałasu mamy dla Was porządek i ciszę. Pokaż nam ciszę i wygraj rewelacyjny, cichy odkurzacz Electrolux Pure D8.2 Silence!

Hałas, szum, zamieszanie, nadmiar dźwięków towarzyszy nam każdego dnia. Nasze głowy jednak potrzebują chwili ukojenia i ciszy.
Kiedy zatem dookoła nas dzieje się tak dużo, warto dać odpocząć sobie i swoim bliskim. Z pomocą nadchodzą Electrolux i Radio Kolor!

Pokaż nam swoją strefę ciszy! Możesz ją opisać, pokazać na zdjęciu albo zaprezentować jako dźwięk. Swoje zgłoszenie prześlij za pomocą aplikacji mobilnej Radia Kolor. Pamiętaj, by w zgłoszeniu podać swoję, nazwisko i numer telefonu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 18.09.2020 r. Tego dnia wybierzemy najciekawsze zgłoszenie. Jego autor otrzyma odkurzacz Electrolux Pure D8.2 Silence PD82-8DB, który pomoże zadbać o porządek w ciszy w Waszym domu! Nie zabraknie też nagród pocieszenia! Czekają na Was dwie myjki do okien Electrolux WS71-4AS.

Poznaj bliżej nagrodę główną:

Najcichszy odkurzacz Electrolux
Innowacyjny system PureSound w odkurzaczu i szczotce powoduje, że PURE D8.2 Silence to nasz najcichszy odkurzacz do podłóg twardych i dywanów. Jest tak cichy, że możesz odkurzać bez obaw, nawet gdy Twoje dziecko śpi. Zastosowana technologia zmienia uciążliwy hałas w kojący dźwięk.Tylko 57 dB!

Automatyczna regulacja mocy
Technologia SmartMode automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki temu swobodnie odkurzysz różne powierzchnie bez konieczności zmiany ustawień. 

Filtracja jak w oczyszczaczu
Odkurzacz Pure D8.2 Silence posiada zmywalny filtr, który zatrzymuję nawet drobne pyłki i alergeny. Doskonale oczyszcza powietrze wylotowe, zapewniając zdrowsze środowisko domowe.

Eko odkurzacz
Z dbałości o naszą planetę stworzyliśmy odkurzacz wykonany w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości. PURE D8.2 SILENCE to naprawdę ekologiczny produkt.

Regulamin konkursu

Zobacz zdjęcia nagrody głównej i nagród pocieszenia:

Podziel się:

netgraf.pl