Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jak zadbać o oczy?

Dodano: 2020-09-15 12:50:05

Dobór właściwych szkieł kontaktowych lub okularów lepiej zostawić fachowcom. Nie brakuje także nowinek na tym polu. W tym tygodniu w Radiu Kolor podpowiemy jak sobie z tym poradzić.

Codziennie między 14. a 18. września między 13:00 a 14:00 eksperci z firmy Rodenstock popowiadają jak zadbać o zdrowy wzrok. Najnowsze technologie, cenne wskazówki i wiele więcej. Do usłyszenia po 13:00!

O Rodenstock:
Grupa Rodenstock jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości soczewek okulistycznych. Od ponad 140 lat zmieniamy życie naszych pacjentów pomagając im widzieć lepiej.

Wszystko co robimy oparte jest na sześciu filarach, które pomagają nam osiągać nasze cele i tworzyć jeszcze lepsze produkty.

W ciągu 140-letniej tradycji osiągnęliśmy umiejętności, dzięki którym z najwyższą jakością tworzymy innowacyjne produkty. Wszystko we współpracy z naszymi klientami, którym zapewniamy najlepszy serwis.

Każda para okularów Rodenstock jest przygotowana z pełnym poświęceniem na każdym etapie produkcji. Tworzymy, ulepszamy i testujemy każdy model w centrali w Monachium wykorzystując nasze doświadczenie i umiejętności. Każdy egzemplarz przechodzi średnio przez 135 etapów produkcji i większość z nich wykonywana jest ręcznie.
Natomiast soczewki produkowane są w największej i najnowocześniejszej fabryce w Klatovy (Czechy), która pracuje 24h 7 dni w tygodniu i wytwarza ponad 100 000 szt. soczewek dziennie.

Grupa Rodenstock jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości soczewek okularowych.

Podziel się:

netgraf.pl