Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

#będziedobre - wspieramy (pod)warszawską gastronomię

Dodano: 2020-11-09 16:52:31

Ruszamy z akcją #będziedobre. Chcemy wspólnymi siłami pomóc branży gastronomicznej. 

Pandemia coraz boleśniej daje się we znaki przedsiębiorcom. Radio Kolor ponownie włącza się w pomoc. W marcu uruchomiliśmy akcję #WspieramMałyBiznes, w ramach której wyemitowaliśmy ponad 120 darmowych wizytówek firm, które znalazły się w ciężkiej sytuacji.

Teraz chcemy skupić się na wsparciu branży, która ledwo zaczęła już stawać na nogi po wiosennym lock-downie, a znowu - musi mierzyć się z potężnym kryzysem. Szeroko rozumianej branży gastronomicznej.

By nasze ulubione restauracje, bary czy cukiernie przetrwały, potrzebują wsparcia. Potrzebują swoich klientów. Potrzebują nas! 

Dlatego ponownie za darmo oddajemy Wam naszą antenę! Na 103 FM wyemitujemy Waszą audio-wizytówkę, która później trafi na radiokolor.pl. Możecie też liczyć na nasze wsparcie na profilu Radia Kolor na Facebooku.

Jak wziąć udział w akcji #będziedobre?

Wystarczy pobrać aplikację mobilną Radia Kolor, która jest dostępna na telefony z systemem Android i iOS. Szczegóły tutaj.

Naciśnij ikonkę mikrofonu i zacznij nagrywać swoją historię. Opowiedz o swoim lokalu, ofercie, zaproś słuchaczy Radia Kolor do wsparcia. Mów od serca, szczerze, tu nie trzeba być specjalistą od marketingu. Tu trzeba po prostu chcieć!

Prosimy o nagranie wizytówki do 103 sekund. Pamiętaj, by na końcu podać swój adres mailowy - tak, byśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Do akcji zapraszamy przedstawicieli branży gastronomicznej zarówno z Warszawy, jak i tych znajdujących się w promieniu 60 kilometrów wokół stolicy.

A może chcesz przekazać kilka ciepłych słów o swoim ulubionym miejscu osobiście, jako klient? Wy też możecie zabrać głos! Polecajcie swoje ulubione pyszności - w ulubionych miejscach. Wasz głos też pojawi się na naszej antenie!

Emisja wizytówek w ramach akcji #będziedobre codziennie około 12:45 w Radiu Kolor. Startujemy w piątek 13-tego listopada i działamy... do odwłonia! Tak, niech piątek trzynastego będzie początkiem czegoś dobrego!

Czy to działa? Jak pomóc jako klient?  

To, że słuchacze Radia Kolor i warszawiacy są niesamowici i wspierają swoje ulubione lokale, pokazali niedawno przy okazji kłopotów słynnych "Rurek z Wiatraka". Na naszej antenie także wsparliśmy laureatów Grubych Ryb z 2015 roku. Efekt jest niesłychany - kilka dni później cukiernia musiała wprowadzić limity sprzedaży, bo warszawiacy tak tłumnie ruszyli na zakupy, by uchronić od bankructwa to legendarne miejsce! 

Zobacz: Warszawiacy w obronie rurek z bitą śmietaną

Dlatego wystarczy, byśmy pamiętali w tych ciężkich czasach o lokalnych biznesach, bo mali przedsiębiorcy znajdują się najczęściej w największych tarapatach. Czasem potrzeba naprawdę niewiele, by im pomóc. Razem - mamy siłę. Skorzystajmy z niej! Zachęcamy do zamawiania posiłków online, z dowozem lub odbiorem osobistym - to w obecnej sytuacji jedyna możliwość w restauracjach. 

I pamiętajcie - #będziedobre!

Podziel się:

netgraf.pl