Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Minuta o Chinach

Dodano: 2021-06-20 00:00:00

Poznaj razem z Kolorem Chiny i wygrywaj! W tym tygodniu w konkursie czeka na Was dron!

Słuchaj uważnie Radia Kolor, orientuj się i wygrywaj! Codziennie od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni świątecznych) na naszej antenie przybliżymy Wam fascynujące tajemnice Chin.

Słuchaj uważnie ciekawostek o "państwie środka". Po każdej odsłonie "Minuty o Chinach" usłyszysz tego samego dnia na naszej antenie pytanie konkursowe. Zadzwoń do nas pod 508 999 103 i odpowiedz prawidłowo (masz na to 30 sekund). Jeśli Ci się uda - wchodzisz do finału zabawy.

W piątkowym finale usłyszycie jeszcze jedną ciekawostkę, po której padnie pytanie skierowane wyłącznie do finalistów z danego tygodnia. Jeśli ponownie dodzwonisz się do nas najszybciej i odpowiesz prawidłowo - wygrywasz!

W tym tygodniu ciekawostka z cyklu "Minuta o Chinach" i pytanie konkursowe będą pojawiać się między godziną 10:00 a 18:00 - bądźcie czujni! Finał w piątek, kiedy padnie pytanie skierowane wyłącznie do finalistów z danego tygodnia.

W tym tygodniu (21-25.06.2021 r.) czeka na Was dron DJI Tello Boost Combo wraz z zestawem dodatkowych akcesoriów:

Ujrzyj świat z nieba
Niezależnie od tego, czy jesteś w parku, w biurze, czy spędzasz czas w domu, możesz wzbić się w powietrze i zobaczyć świat z nieznanych dotąd perspektyw. Tello wyposażony jest w dwie anteny, które zapewniają stabilną transmisje obrazu, a akumulator o dużej pojemności oferuje imponująco długi czas lotu.
13 minut - czas lotu
100 metrów - zasięg lotu
720P - transmisja HD
2 anteny - inteligentne przełączanie

Rób wspaniałe zdjęcia i filmy
Tello wyposażony jest w wysokiej jakości procesor obrazu, dzięki czemu wykonuje niesamowite zdjęcia i filmy. Nawet jeśli latanie nie jest Twoją mocną stroną, wykorzystująć EZ Shots, będziesz w stanie wykonywać profesjonalne nagrania i udostępniać je w mediach społecznościowych ze swojego smartfona. Uchwyć i zachowaj wspaniałe wspomnienia dzięki zdjęciom w wysokiej rozdzielczości.

Ucz się i twórz
Zabawa jest istotną częścią nauki, więc stworzyliśmy program z funkcją Scratch, system kodowania stworzony przez MIT, który umożliwia dzieciom i młodzieży naukę podstaw programowania podczas korzystania z Tello. Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, możesz tworzyć aplikacje dla Tello przy użyciu pakietu SDK.

Boost Combo to rozszerzony zestaw popularnego Tello, zawiera 2 dodatkowe akumulatory, hub ładowania, kabel USB.

Regulamin konkursu

Podziel się:

netgraf.pl