Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Nastrój się na Święta i Nowy Rok z virtualo.pl

Dodano: 2020-12-11 14:00:00
mat. prasowe
mat. prasowe

Zwolnij i znajdź czas dla siebie! Podczas świątecznych przygotowań odpręż się i daj porwać historii.

Od poniedziałku do piątku (14-18.12) o godz. 19:00 wysłuchacie bestsellerowego thrillera kryminalnego „Gdziekolwiek spojrzysz” autorstwa Jakuba Szamałka, w interpretacji Filipa Kosiora.

Reporterka Julita Wójcicka wpada po raz kolejny na trop złoczyńców, których nieprzerwanie śledzi od dwóch lat. To, co łączy wszystkie, pozornie niepasujące do siebie wątki, to Sztuczna Inteligencja. Nic już nie będzie takie samo jak przedtem. Przeciwnik okaże się silniejszy niż kiedykolwiek. Szamałek daje do myślenia a jego thriller „Gdziekolwiek spojrzysz”, ostatni z serii "Ukryta sieć", na długo pozostaje w pamięci. Więcej nie zdradzimy.

Audiobooki dostarcza Virtualo.pl, nowoczesna księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży książek elektronicznych w formie e-booków i audiobooków. W ofercie znajdziecie ponad 70 tysięcy tytułów, w tym premiery i bestsellery z czołowych polskich wydawnictw.

Do 24.12 z kodem Virtualo10 kupisz tytuły 10% taniej w virtualo.pl. Dla siebie lub na prezent: virtualo.pl/na-prezent/.

Posłuchaj fragmentów audiobooka „Gdziekolwiek spojrzysz” Jakuba Szamałka na antenie Radia Kolor od poniedziałku do piątku, między godz. 19:00 a 20:00.

Podziel się:

netgraf.pl