Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Radio Kolor gra z WOŚP!

Dodano: 2021-01-29 16:28:20

Tradycyjnie przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Weź udział w naszej akcji i zostań... gwiazdą Koloru!

W niedzielę 31.01.2021 r. 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle, nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie. W tym roku będziecie mieli szansę poznać Kolor od podszewki! Zwycięzcę lub zwyciężczynię naszej charytatywnej aukcji zaprosimy na kompleksowe zwiedzanie naszej redakcji. 

Pokażemy Ci jak powstają nasze programy, gdzie pracujemy, gdzie udajemy, że pracujemy, gdzie plotkujemy... ;) Słowem - poznasz wszystkie nasze sekrety! ;) 

Wycieczkę zakończymy oczywiście w studiu emisyjnym, gdzie zostaniesz gwiazdą wybranej audycji. Przez godzinę będziesz gościem wybranego programu i usłyszy Cię cała Warszawa + reszta świata.

Nie wyjdziesz z tej wycieczki z pustymi rękoma. Mamy dla Ciebie także zestaw naszych firmowych gadżetów z naszym pięknym kubkiem z nowej kolekcji na czele!

Zapraszamy do licytacji pod tym adresem. 

Do licytacji zapraszamy zarówno osoby prywatnej jak i firmy. Aukcja trwa do poniedziałku 8 lutego 2021 r. do godziny 15:25.

Powodzenia i dziękujemy wszystkim licytującym!

Podziel się:

netgraf.pl