Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Studio 103 szuka talentów!

Dodano: 2021-03-03 20:04:59

Rusza Studio 103 - nowe studio produkcyjne Radia Kolor. Zapraszamy do współpracy lektorki i lektorów, a także scenarzystów (produkcje reklamowe).

Studio produkcyjne Radia Kolor przeszło kompleksową metamorfozę. Od teraz nasze dźwięki powstają w Studiu 103

Jego szefem został Wojtek Jakubas, jeden z najbardziej doświadczonych radiowych realizatorów i producentów w Polsce. Wojtek to nie tylko ekspert od dźwięku. To także zapalony grafik, fotograf i perkusista. W ciągu ponad 20 lat kariery zawodowej pracował m.in. w Teatrze Narodowym w Warszawie, Radiu Eska, Radiu ZET, Radiostacji czy Chillizet. Był także realizatorem kultowych muzycznych produkcji takich artystów jak Warszawski Deszcz, DJ 600V czy Kaliber 44.
Ma na koncie tysiące wyprodukowanych spotów reklamowych i jinglii emitowanych w całej Polsce.

Słowem - Twoja muzyczna produkcja jest w dobrych rękach!

Studio produkcyjne Radia Kolor to dwa pomieszczenia z doskonałą adaptacją akustyczną. Pracujemy na sprzęcie najlepszych marek audio takich jak: RME, Rode, Sennheiser, Adam Audio czy Universal Audio. Studio 103 posiada wszystko to, co będzie potrzebne do nagrania rewelacyjnego spotu reklamowego, muzyki, podcastu, audiobooka czy innego kreatywnego zadania wykorzystującego dźwięk lub obraz. 

Bo Studio 103 to także idealna przestrzeń do realizacji wideo. Studio nagraniowe wyposażone jest w wysokiej klasy mikrofony i kamery full HD wraz z oświetleniem. Umożliwia to rejestrację zarówno audio i wideo z pomocą najnowocześniejszych technologii. Obraz realizowany jest za pomocą programu vMix - topowego rozwiązania w tej dziedzinie. Program umożliwia sprawną realizację obrazu wraz z dodawaniem elementów graficznych jak belki informacyjne, infografiki, itp. Umożliwia także przeprowadzanie transmisji na żywo w mediach społecznościowych i serwisach wideo.

Aha. I co równie ważne. Według wielu opinii, serwujemy także najlepszą kawę w Warszawie... ;)

Chcesz tworzyć razem z nami? Chętnie zajmiemy się Twoim zadaniem! Skontaktuj się z nami: studio103@radiokolor.pl

STUDIO 103 SZUKA LEKTORÓW I LEKTOREK
Współpracujemy z najbardziej znanymi głosami w Polsce. Jesteśmy także otwarci na współpracę z każdym ciekawym głosem. Masz juz jakies nagranie za sobą? Napisz do nas. Zapraszamy do Studia 103!

A może rozpiera Cię kreatywna energia, którą chcesz przelać na papier w postaci scenariusza reklamowego? Czekamy na Ciebie, bp szukamy także scenarzystów! Zgłoś się już teraz: studio103@radiokolor.plZobacz jak prezentuje się Studio 103:

Podziel się:

netgraf.pl