Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Elektryzujący weekend z Nissanem Leaf [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2021-04-18 13:31:04

Słuchaj Koloru i wygraj elektrycznego Nissana Leaf na weekend!

Kto z nas nie marzy o beztroskim weekendzie za miastem? Natomiast w aktualnych warunkach to nie jest łatwe wyzwanie... Jednak dla chcącego - nic trudnego! Zaplanujcie razem z nami "Elektryzujący weekend" i spędzćie go z elektrycznym Nissanem Leaf, który będzie tylko Wasz na cały weekend!

Nissan Leaf to jeden z najpopularniejszych elektrycznych samochodów w Europie. I nic dziwnego. Nissan Leaf to całkowita cisza, lepsze przyspieszenie niż w miejskich autach spalinowych, oszczędna jazda i ekologia i ponadczasowy wygląd przyciągający wzrok. Przejechanie 100 kilometrów kosztuje około 9 złotych przy standardowej taryfie!
W pełni naładowania bateria Nissana Leaf pozwala na pokonanie nawet 200 kilometrów! Z ładowaniem nie będzie problemu. W Warszawie lawinowo przybywa stacji do ładowania aut elektrycznych - tych miejskich, w centrach handlowych, na stacjach benzynowych czy w bnudynkach mieszkalnych. Chcesz poznać wszystkie zalety nowego Nissana Leaf?

Zaplanuj "Elektryzujący weekend". Przedstaw nam swój pomysł na wycieczkę w okolicach Warszawy - tak, by pokonać ją bez dodatkowego ładowania, czyli w granicach 200 kilometrów do pokonania łącznie w dwie strony (do 100 km w jedną stronę). Gdzie się wybierzesz? Z kim? I jak spędzisz swój weekend, zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, by był nie tylko niezapomniany, ale i bezpieczny! Twój Nissan będzie do Twojej dyspozycji między piątkowym popołudniem a poniedziałkowym porankiem.

Na Wasze historie czekamy pod adresem konkurs@radiokolor.pl. Pamiętaj, by koniecznie podać swój numer kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do piątku 23.04.2021 r. do godziny 12:00.
W poniedziałek, środę i piątek autorów najciekawszych historii nagrodzimy pachnącym nowością Nissanem Leaf na weekend od salonu Nissan Zaborowski z jedynym serwisem w pełni obsługującym samochody elektryczne Leaf i eNV200.

Regulamin konkursu

Podziel się:

netgraf.pl