Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Sportowe powitanie lata na Pradze Południe

Dodano: 2021-06-20 16:08:53

W sobotę 26. czerwca zapraszamy do Parku nad Balatonem gdzie czekamy na Was ze sportowymi atrakcjami dla całej rodziny. Czeka na Was m.in. wielki trening z Qczajem!

Po tylu miesiącach spędzonych w domu, czas się rozruszać! Urząd Dzielnicy Praga-Południe i Radio Kolor zapraszają na rodzinny piknik w Parku nad Balatonem!

W sobotę 26. czerwca między 12:00 a 18:00 czeka na Was Sportowe powitanie lata! Nad urokliwym jeziorkiem Balaton czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Najmłodsi mogą liczyć na szeroki wachlarz sportowych rywalizacji. O rodzinną rozrywkę zadba m.in. Fundacja Kasi Dulnik. Widowiskowe pokazy gimnastyczne zapewni Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy Ajsedora. Żeglowanie na Gocławiu? Jak najbardziej! Takie atrakcje nad Balatonem zapewni UKS Kliwer. Wprowadzenie do zapasów i sumo zapewni Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadek. Będzie także okazja poznać tajniki programowania z Matplanetą.

Na scenie rozstawionej w Parku nad Balatonem także będzie się działo! Będzie okazja podziwiać m.in. pokazy taneczne Egurrola Dance Studio i Akademii Tańca Hakiel, a boks przybliży Warszawska Szkoła Boksu.

Na terenie parku czekać będą stoiska naszych partnerów z przeróżnymi atrakcjami. Będzie okazja skosztować czegoś pysznego na stoiskach Spomlek, gdzie będzie można spróbować najlepszych serów. Wierzejki także zamledują się na Gocławiu. Goście pikniku będą mogli liczyć na pyszny poczęstunek w postaci skrzydełek i nuggetsów.

O zdrowy wzrok zadba Optyk na Saskiej, który zaprezentuje swoją szeroką gamę produktów. Oprócz tego na miejscu: testy polaryzacji, dobrać oprawki i wygrać jedną z 10 par okularów sportowych i przeciwsłonecznych marki TONNY Eyewear.

Nie zabraknie także motoryzacji. Na stanowisku BMW Auto Fus będzie można podziwiać nowy model BMW serii 2 Gran Coupe z pakietem M Sport w wersji hybrydowej. RRG Warszawa zaprezentuje natomiast najnowsze Renault Arkana.

No i nie zapominajmy o tym, co dzieciaki kochają najbardziej... W sobotę w Parku nad Balatonem nie może zabraknąć fantastycznych dmuchańców. O nie zadba m.in. Park Trampolin Jump World.

Urząd Dzielnicy Praga-Południe nie zapomniał też o jeszcze jednych ważnych gościach - ulubieńcach najmłodszych. Między 12:00 a 13:00 będzie można przytulić Alpaki z Zielonych Traw.

O 17:00 na naszej scenie zamelduje się najpopularniejszy polski trener - Qczaj. Daniel zaprosi na wyjątkowy trening. Pierwszy po aż półtorarocznej przerwie!

Czeka na Was mnóstwo innych atrakcji, konkursów, nagród i symapatycznych niespodzianek.

Do zobaczenia i do usłyszenia w Parku nad Balatonem w sobotę 26.06.2021 r. między 12:00 a 18:00! Wstęp wolny

Dołącz do wydarzenia na Facebooku - kliknij

Aby nasza zabawa była udana i bezpieczna - prosimy o zachowanie dystansu społecznego. Płyny do dezynfekcji rąk będą dostępne na każdym stoisku. 

DOJAZD
Piknik będzie odbywał się od strony ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Parkowanie na wyznaczonych miejscach przy ulicy. 

Dojazd komunikacją miejską - najbliższe przystanki:
Przystanek Kakowskiego - linie: 135, 151
Przystanek Osiedle Orlik - linia 111

Podziel się:

netgraf.pl