Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Pożegnanie lata w Parku Kultury w Powsinie

Dodano: 2021-08-21 12:30:32

W sobotę 28 sierpnia zapraszamy na piknik Pożegnanie lata w Parku Kultury w Powsinie. Czekają atrakcje dla całej rodziny!

Radio Kolor ponownie przejmuje urkokliwy Park Kultury w Powsinie! W zielonej stolicy południowej Warszawy zapraszamy na piknik z okazji kończącego się lata!

Między 12:00 a 18:00 czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

O sportowy dreszczyk emocja zadbają sportowcy Legii Warszawa, którzy przygotują szereg atrakcji dla aktywnych. W Powsinie zamelduje się szereg sekcji sportowych stołecznego klubu: koszykarska, snookerowa, pływacka, tenisowa i oczywiście - piłkarska.

Skoro to piknik, to nie może zabraknąć pysznego jedzenia! O to zadbają prawdziwi eksperci. W Parku Kultury tegod nia zamelduje się Festiwal Streetfoodu w Powsinie – kuchnie z całego świata w ramach zlotu food trucków i stref gastronomicznych spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Międzynarodowe kuchnie, duży wybór dań, food trucki, które znacie z festiwalowych zlotów. Więcej na Facebooku: kliknij.

To nie koniec kulinarnych uniesień. Czekają na Was także warsztaty z gotowania dla dzieci i dorosłych "Radość z gotowania". Warsztaty odbywać się będą między 12:00 a 18:00 co pół godziny w grupach 6-8 osobowych. Różne zadania kulinarne, które pozwolą nabrać kulinarnych umiejętności i pasji do gotowania. Co godzinę, w każdej grupie losowanie nagrody – warsztatów kulinarnych w Radości z gotowania. Przez cały dzień również główny konkurs w ramach którego do wygrania będą kulinarne półkolonie dla dzieci w przyszłym roku. Szczegóły na stoisku Radości z gotowania. Więcej na Facebooku: kliknij.

Na fanów motoryzacji czeka stoisko RRG Warszawa, które zaprasza dzieci do wspólnego kolorowania. Do zobaczenia będzie najnowszy model Renault, czyli Arkana oraz najnowsza Dacia Duster. Na naszej scenie głównej dodatkowo do wygrania będzie Renault Arkana na weekend z pełnym bakiem do wykorzystania.

Na miłośników czterech kółek czeka też strefa AAA Auto, które zaprasza uczestników pikniku do robienia zdjęć na swoim stoisku. Każdy kto wrzuci zdjęcie na Instagram i oznaczy profil AAA Auto weźmie udział w konkursie auto na weekend z pełnym bakiem. Zwycięzca dostanie dowolne auto z floty AAA Auto z pełnym bakiem do wykorzystania w dowolny weekend. Oprócz tego w strefie AAA Auto symulator wyścigów samochodowych dla dzieci i dorosłych.

O zdrowie będzie można zadbać z firmą Iodica Polska. Na ich stanowisku będzie można się zrelaksować w strefie jodowania, gdzie na wygodnym leżaku będzie można przyswyjać zdrową dawkę jodu i kupić produkty z jodem z naturalnym jodem.

Macie ochotę na wycieczkę po okolicy? Zapraszamy do strefy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, gdzie poznacie bliżej najciekawsze miejsca do wycieczek na Mazowszu. Dla uczestników przewodniki po fascynujących miejscach naszego województwa. W strefie Mody na Mazowsze również leżakowa strefa chilloutu.

Przebywanie w ich towarzystwie rozluźnia, redukuje stres i powoduje wydzielanie się endorfin. No i nie da się nie uśmiechnąć! Alpaki także podbiją Wasze serca. Ze względu na troskę o ich kondycję - na naszym pikniku pojawią się przez godzinę w godzinach 15:00-16:00. Poznacie mieszkańców edukacyjnej zagrody Alpaki Warszawa. Przyjadą do nas dwie alpaki o imionach Karmel i Bungee. -Zwierzęta to nie są żywe maskotki i to chcę przekazać na swoich zajęciach. Uczę jak z nimi postępować, jak ich nie skrzywdzić i jak o nie dbać. Zagroda pełna zieleni, koguciego piania, alpaczych nosków szukających marchewek oraz dziecięcych uśmiechów - przekonuje właścicielka zagrody. Więcej szczegółów na Facebooku Alpaki Warszawa - kliknij.

Miłośnicy zwierząt powinni także odwiedziś stoisko Animalsów, na którym będzie można podziwiać pokaz pierwszej pomocy dla zwierząt i dowiedzieć się jak pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom.

O to by nikomu nie zabrakło dobrej energii postara się Komodo Energy Drink. W Parku Kultury w Powsinie będzie można otrzymać darmowe zestawy energetyków oraz... odjechać na nowym, stylowym rowerze miejskim. Dwa takie rowery będą do wygrania w trakcie konkursów na naszej scenie.

Na naszej scienie pojawią się Alicja Bendkowska i Piotr Taraszka, którzy będą mieli dla Was mnóstwo atrakcyjnych nagród oraz wiele spotkań z ciekawymi gośćmi. Oprócz tego, na scenie do zobaczenia m.in.:
pokazy cheerleaderek,
pokazy taneczne,
pokazy ratownictwa medycznego i wiele więcej!

Obok stanie mobilne studia Radia Kolor, skąd na żywo będziemy relacjonować to, co będzie się działo wokół nas.

Zapraszamy, bądźcie z nami! Widzimy i słyszymy się w sobotę 28 sierpnia 2021 r. w Parku Kultury w Powsinie w godzinach 12:00-18:00!


Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => onoffair [_controller:protected] => onoffair [_action:protected] => show [_uri:protected] => onoffair/on/297/pozegnanie-lata-w-parku-kultury-w-powsinie [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 297 [title] => pozegnanie-lata-w-parku-kultury-w-powsinie [uri] => onoffair/on/297/pozegnanie-lata-w-parku-kultury-w-powsinie [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1664735101 ) ) </div> </body> </html>