Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Pokaż swoje E! [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2021-09-19 13:38:34

Na co dzień namawiamy Was do zdrowego jedzenia i utrzymania zdrowego trybu życia. Ale tym razem czekamy na zdjęcia najbardziej „chemicznych” wyrobów i w zamian za to rozdajemy nagrody! 

Wyhacz w swojej lodówce lub w sklepie produkt naszpikowany konserwantami. Im więcej chemii – tym lepiej. I zapomnij o "ulepszaczach" na dobre! Dla najlepszych łowców konserwantów mamy kosze tradycyjnych i swojskich wędlin oraz przetworów warzywnych i owocowych od Delikatesów mięsnych „Wysokie” – Wyroby Swojskie.

Codziennie wygrywa autor, który zrobi zdjęcie produktu z najgorszym składem. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku (20-24.09.2021 r.) pod adresem konkurs@radiokolor.pl.
W zgłoszeniu koniecznie podaj swoje imię, nazwisko i numer telefonu. 

Rozwiązanie konkursu między godz. 12:00 a 15:00 na 103 FM!

Co zawiera nagroda?

W każdym koszu znajdziecie:

  1. Ręcznie wyrabiane, naturalne, tradycyjne, swojskie wędliny z Podlasia:

- szynka dojrzewająca,
- szynka domowa,
- szynka wędzona
- kiełbasa podsuszana,
- kiełbasa z szynki,
- krakowska sucha

  1. Nabiał rzemieślniczy z pradoliny Wkry od Tornado II

- masło wiejskie, 
- sery twarogowe,

  1. Olej rzepakowy tłoczony na zimno z Kaszub
  2. Sok malinowy z Dmosina  - wyłącznie sok z malin, w dwóch wersjach - bez cukru lub z cukrem, do herbatki, do deseru
  3. Dżem z Dmosina (kilka wariantów do wyboru: malina, truskawka, borówka, morela)
  4. Krem orzechowy Basia - wyłącznie z orzechów, bez oleju palmowego (kilka wariantów do wyboru: arachidowy, z nerkowca, z orzechów laskowych)
  5. Esencja zdrowia czyli sok z kiszonego buraka zwany zakwasem oraz sok z kiszonej kapusty - naturalne probiotyki idealne na sezon jesienno-zimowy
  6. Wspaniałe ekologiczne ogórki kiszone - do kanapki, obiadu, na zupę lub jako zakąska

Wysokie Wyroby Swojskie

Wysokie Wyroby Swojskie to tradycyjne, świeże i swojskie mięsa sprowadzane do Warszawy specjalnie z Podlasia. Swojskie – czyli robione dla siebie, to określenie dotyczy wyłącznie produktów wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Wszystkie wędliny są robione ręcznie, zawierają tylko naturalne przyprawy – ziele angielskie, liść laurowy, czosnek, są wędzone dymem olchowym i dębowym. W ich składzie nie znajdziemy: sztucznych konserwantów, barwników, wypełniaczy (soja, pszenica, laktoza), cukru ani syropu glukozowo-fruktozowego. 

W sklepie, poza swojskimi wędlinami i mięsami można kupić przetwory warzywne, owocowe, kiszonki, nabiał rzemieślniczy, pasztety wege, garmażerkę, miody i jaja.

Wysokie Wyroby Swojskie to dobrze znany sklep mieszkańcom Białołęki (Książkowa 9F) - w tej dzielnicy dobrze znają jakość ich produktów. Nowy sklep jest od niedawna otwarty na Ochocie przy Grójeckiej 18/20.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.  

Podziel się:

netgraf.pl