Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Zdrowe zamieszanie [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2021-11-25 13:31:32

W kuchni stawiasz na zdrowe smaki? Pochwal się swoim najpyszniejszym zdrowym przepisem i wygraj nagrody!

Zupy, sałatki, koktajle i inne zdrowe smakołyki wypełnią antenę Radia Kolor. Masz swój przepis na jedno z nich? Zaprezentuj swój przepis na najpyszniejszy zdrowy posiłek! Podziel się nim i wygraj voucher, który przeznaczysz na zdrowe zakupy.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem konkurs@radiokolor.pl. Pamiętaj, by podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Codziennie (29.11-03.12.2021) nagrodzimy jednego zwycięzcę i przekażemy voucher o wartości 150 zł do internetowego sklepu Yesha. Rozwiązanie konkursu w Zbawieniu w pracy na 103 FM.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Sklep spożywczy yesha.com.pl – zakupy online z dostawą do domu w Warszawie

Internetowy sklep spożywczy ze zdrową żywnością yesha.com.pl to miejsce, w którym można zamówić ekologiczne artykuły pochodzenia roślinnego. U nas zrobisz zakupy online napojów ryżowych, pestek, orzechów, bakalii. Produkty te powszechnie są zalecane przez dietetyków i ekspertów od żywienia zarówno osobom aktywnym fizycznie, jak i zmagającym się z różnego rodzaju chorobami i schorzeniami. Liczne badania potwierdzają pozytywną zależność między regularnym spożywaniem EKO artykułów a stanem zdrowia i szeroko rozumianą kondycją.

Yesha oferuje również przeciery i musy dla dzieci. To naturalne certyfikowane produkty uzyskane z wyselekcjonowanych owoców bez dodatku cukru i innych substancji słodzących. Sportowcom i osobom aktywnie spędzającym czas polecamy natomiast odżywcze napoje i probiotyczne koncentraty BIO. W katalogu ze zdrową żywnością mamy także warzywne soki i nektary, które ze względu na zawartość wielu minerałów i witamin – mogą i powinny stanowić element każdego jadłospisu.

Podziel się:

netgraf.pl