Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Rusza jesienna ramówka Radia Kolor

Dodano: 2022-09-30 12:00:00
fot. Przemek Pączkowski
fot. Przemek Pączkowski

3 października 2022 r. rusza jesienna ramówka Radia Kolor. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Od poniedziałku do piątku nowy dzień zaczniecie z nowym głosem Radia Kolor. Między 5:30 a 7:00 Stefan Janicki sprawi, że "Jeszcze 5 minut" będzie najprzyjemniejszym budzikiem.

W godzinach 7:00-9:00 "Start-up z Kolorem", który poprowadzą Łukasz Suda i Tomek Bryczek. Czeka na Was to, co kochacie w Kolorze - specjalnie wyselekcjonowane, energetyczne Barwne granie, najważniejsze Wiadomości Radia Kolor z Warszawy, kraju i świata przygotowywane przez dziennikarzy Radia Kolor, Pomoc drogowa - czyli doniesienia ze stołecznych dróg i aktualna prognoza pogody co pół godziny. W piątki po 7:10 w cyklu "Zawodowcy" przedstawimy ciekawe obserwacje z życia warszawskich pracowników najprzeróżniejszych profesji. Około 8:10 na naszej antenie zagości nowy konkurs "Cukrownia", w którym słuchacze będą musieli zmierzyć się z powiedzeniem czegoś miłego na temat zaskakujących osób, rzeczy czy wydarzeń.

Między 9:00 a 12:00 słuchaczami Koloru zaopiekuje się Alicja Bendkowska. W paśmie "Dzień barwny" nowością będzie cykl "(S)Ala gimnastyczna", w której specjaliści z dziedziny sportu i fitnessu będą dzielić się swoimi cennymi wskazówkami w poniedziałki i środy po 10:15.

Na "Zbawienie w pracy" w godzinach 12:00-15:00 niezmiennie zaprosi Martyna Wawryło. W poniedziałki o 12:40 Martyna zaprezentuje tylko dobre wiadomości w cyklu "Przyjemności z wiadomości".
O 14:15 spotkanie z najciekawszymi muzycznymi albumami w cyklu "Płyta Koloru".

Między 15:00 a 18:00 "W dobrą stronę" poprowadzi Adam Gołaszewski. Nowością w programie będzie konkurs "Z definicji", w którym codziennie po 16:15 będziecie mogli sprawdzić znajomość języka polskiego. Adam to także zapalony muzyk, dlatego z przyjemnością podzieli się swoją pasją w cyklu "Sekrety brzmienia", w którym we wtorki o 15:15 przedstawi ciekawostki dotyczące historii muzyki, instrumentów czy podpowie jak tworzy się współczesne hity. O 17:15 tradycyjnie przedstawimy najciekawsze kulturalne wydarzenia w Warszawie i okolicach w cyklu "Warszawa po godzinach", a od 15:55 co pół godziny serwis dla kierowców "Pomoc drogowa".

Wieczory od poniedziałku do piątku należą do Bartka Wejmana, który między 18:00 a 21:00 zaprasza na "Kolor po godzinach". O 19:10 garść kulturalnych zaproszeń w cyklu "Warszawa po godzinach". Bartka poznacie od nowej strony. W czwartki po 20:10 "Pomoc kuchenna", czyli inspirujące przepisy, pyszne pomysły i ciekawi goście ze świata kuchni.

W poniedziałki w godzinach 21:00-22:00 niezmiennie na 103 FM króluje polska muzyka. Najciekawsze muzyczne propozycje znad Wisły serwuje Martyna Wawryło w "Kawałku Polski".

Od poniedziałku do piątku między 22:00 a 24:00 w Kolorze zagra "Muzyka do kochania", czyli zestaw specjalnie dobranych nastrojowych brzmień, idealnych po ciężkim dniu.

Weekendy to czas Justyny Sokołowskiej, która w soboty i niedziele zaprasza na "Weekend z Kolorem" w godzinach 10:00-15:00. W soboty o 13:15 tradycyjnie zagości konkurs "Instagra", a w niedziele o tej samej porze - znany dotychczas z porannych audycji "Najtrudniejszy konkurs świata". O 14:15 kolejne polecenia z kulturalnej mapy stolicy i okolicy w magazynie "Warszawa po godzinach".

Nowością w soboty będzie także cykl "Stolica historii". O 15:15 zapraszamy na historyczne opowieści ekspertów z Towarzystwa Miłośników Historii w Warszawie.

Do usłyszenia na 103 FM!

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => onoffair [_controller:protected] => onoffair [_action:protected] => show [_uri:protected] => onoffair/on/358/rusza-jesienna-ramowka-radia-kolor [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 358 [title] => rusza-jesienna-ramowka-radia-kolor [uri] => onoffair/on/358/rusza-jesienna-ramowka-radia-kolor [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1670224664 ) ) </div> </body> </html>