Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Kolory Kobiet - kwiecień 2017 [GALERIA]

Dodano: 2017-03-27 19:55:24
Katarzyna Bosacka była gościem specjalnym Kolorów Kobiet
Katarzyna Bosacka była gościem specjalnym Kolorów Kobiet
Za nami kolejne ekskluzywne spotkanie słuchaczek Radia Kolor. W Teatrze Sabat gościliśmy trycholog Katarzynę Ciołkowską i dziennikarkę TVN Style Katarzynę Bosacką!
Kolory Kobiet to seria kobiecych spotkań, którą zainicjowaliśmy lata temu. Przez ten czas odwiedziły nas setki gości, a w doskonałych nastrojach bawiły się z nami tysiące słuchaczek! W wybrane wtorki zapraszamy na ekskluzywny wieczór dla słuchaczek Radia Kolor i jej przyjaciółek. W nastrojowych wnętrzach Teatru Sabat jest okazja porozmawiać i posłuchać wciągających rozmów.

We wtorek 4 kwietnia odwiedziła nas Katarzyna Ciołkowska - ekspert Hair Creation, trycholog oraz szkoleniowiec, która świadczy usługi wysokiej jakości od ponad 10 lat w Instytut Exclusive Style by Katarzyna Ciołkowska. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązywania problemów z włosami oraz skórą głowy. Jej warsztat jako profesjonalny fryzjer nie jest jedyną specyfiką jej usług. Spędziła 5 lat dzieląc się swoimi doświadczeniami z wieloma salonami w całej Polsce, pracując jako trenerka.

Na scenie Teatru Sabat pojawiła się laureatka nagrody Kobieta Koloru 2017 - Katarzyna Bosacka, którą doskonale znacie z programu "Wiem, co jem" w TVN Style. Na co zwracać uwagę podczas zakupów? Jak nie dać się czystemu marketingowi i wybierać naprawdę najlepsze dla nas produkty? Na te wszystkie pytania odpowiadała Katarzyna Bosacka.

Jak było? Zobaczcie na zdjęciach!


...

 Podziel się:

netgraf.pl