Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Mleko mamy rządzi!

Dodano: 2017-06-18 19:57:11
fot. Fotolia
fot. Fotolia
Czy Warszawa wspiera matki karmiące piersią? Sprawdź to razem z nami!

Akcja "Mleko mamy rządzi” ma być próbą zwrócenia uwagi na problem, który od lat w przestrzeni publicznej pozostaje tematem tabu. Jak powinny zachować się mamy, które karmią naturalnie w miejscach publicznych? Jak można im pomóc i co równie ważne – jaki jest odbiór społeczny takiego zachowania? Sprawdzimy, jak mieszkańcy miasta i instytucje są przygotowane na taką okoliczność. 

A warto zająć się temat, bo według WHO - Światowej Organizacji Zdrowia, warto karmić dziecko piersią przynajmniej do 6 miesiąca życia. Im dłużej dziecko jest karmione tym lepiej. Tylko jak na te "posiłki" reagują inni?

Czy widok kobiety karmiącej piersią w miejscu publicznym ma prawo oburzać czy to zupełnie normalny, naturalny widok?

Zapraszamy do dyskusji - zadzwoń i powiedz nam, co o tym sądzisz - 22 507 63 07. Nasz automat zgłoszeniowy czeka na Wasze wypowiedzi 24h na dobę! Czekamy także na maile - radiokolor@radiokolor.pl

Jak warszawiacy poradzili sobie z naszym pierwszym "testem"? Zobaczcie wyniki naszej prowokacji przygotowanej wraz z "Z dobrym słowem".A co warszawiacy wiedzą o karmieniu piersią? To też sprawdziliśmy:

A czy warszawianki i mieszkanki okolic Warszawy karmią/karmiły piersią?

Sponsorem akcji jest marka Femaltiker - preparat wspomagający laktację kobiet karmiących piersią, utworzony na bazie słodu jęczmiennego i beta-glukanu. 

Podziel się:

netgraf.pl