Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wakacyjny Tramwaj Radia Kolor

Dodano: 2017-06-21 17:02:52
Najweselszy tramwaj Warszawy powraca! Ruszaj z nami na wakacyjny podbój miasta! Wakacyjny Tramwaj Radia Kolor spotkacie na trasie od poniedziałku między 10:00 a 14:00.
Od poniedziałku (26.06) do piątku (30.06) Warszawski Tramwaj Promocyjny zamieni się w Wakacyjny Tramwaj Radia Kolor! Nasza ekipa ponownie opanuje ten wyjątkowy wagon i zaprosi warszawiaków na przesympatyczną przejażdżkę pełną doskonałej muzyki i niespodzianek. I jak zwykle - bez biletu! ;)

W naszym tramwaju rozdawać będziemy m.in. prezenty od naszych partnerów. Marka IAMS przygotowała próbki karmy IAMS Naturally dla Waszych psów i kotów. Natomiast Aleperfumeria.pl zadba o piękne zapachy podczas jazdy - czekają setki próbek perfum! Będzie także słodko! Mamy dla Was pyszne słodkości od marki Mieszko, a w piątek - wyjątkowe praliny przygotowane przez Michała Iwaniuka, szefa cukierni Czekolada Café w Airport Hotel Okęcie, reprezentanta Polski w World Chocolate Masters – Paryż 2018. Dodatkowo, codziennie na wszystkich pasażerów wakacyjnego tramwaju czekają także pożywne ciasta owsiane od Cukierni-Piekarni Otrębusy.
 

Każdy prawdziwy fan Radia Kolor powinien przynajmniej raz przejechać się naszym tramwajem, bo Kasia i Duno z Mobilizacji będą mieli dla Was na pokładzie koszulki polo Radia Kolor, które prezentują się tak:Złapaliście nasz tramwaj na mieście? Zróbcie zdjęcie i pokażcie Wakacyjny Tramwaj Radia Kolor całej Warszawie! Jeśli wstawicie zdjęcie na Instagram - pamiętajcie koniecznie o hashtagu #radiokolor
Autorów najlepszych zdjęć także nagrodzimy naszymi koszulkami!

I to nie koniec niespodzianek! Zapraszamy, spotkacie nas codziennie między 10:00 a 14:00 na następującej trasie:

PLAC NARUTOWICZA - Aleje Jerozolimskie - Most Poniatowskiego - Aleja Zieleniecka - Grochowska - WIATRACZNA 

Na wszystkich pasażerów wakacyjnego tramwaju czekają także pożywne ciasta owsiane od Cukierni Piekarni Otrębusy!

Zobaczcie galerię zdjęć z naszego tramwaju:

...


Podziel się:

netgraf.pl