Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zebraliśmy ponad pół tony prezentów dla zwierząt!

Dodano: 2017-06-30 21:33:49
Dzięki niezwykłemu wsparciu i wielkim sercom udało się nam wraz z marką IAMS zebrać ponad pół tony karmy i akcesoriów dla psów i kotów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt im. psa Kazana w Żyrardowie!
30 czerwca 2017 r. był niezwykłym dniem w naszej redakcji. Jeśli jeszcze tego nie wiedzieliście, to śpieszymy donieść, że redakcja Koloru pełna jest psiarzy, kociarzy i generalnie ludzi kochających zwierzęta. 

Tuż przed wyruszeniem do Żyrardowa, Justyna Sokołowska znalazła koło naszej redakcji rannego jeża. Pechowiec prawdopodobnie został potrącony przez samochód i został pozostawiony na pastwę losu. Justyna włożyła nieszczęśnika w pudełko i przyniosła do redakcji, skąd został odebrany przez strażników miejskich z Eko Patrolu. Jak dowiemy się czegoś nowego o stanie naszego "pacjenta", damy znać! Trzymajcie kciuki! :)Nasi przyjaciele z marki IAMS, zaproponowali nam, by z okazji Światowego Dnia Psa, który przypada 1. lipca zorganizować kolejną akcję zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt. Oczywiście, nie trzeba było nas namawiać... :) Niezawodny IAMS dostarczył do naszej redakcji pół tony swojej rewelacyjnej naturalnej karmy! Oczywiście nie zawiedli też słuchacze Radia Kolor, którzy przez cały tydzień przynosili prezenty od siebie - pojawiły się kolejne karmy, miski, smycze, żwirki, koce i poduszki. Jakby tego było mało, do naszej akcji dołączyły kolejne firmy! Całe bagażniki karmy przekazały także firmy Open Finance, Home Broker i Profit Development! Więc według naszych szacunków, w sumie prezenty ważyły około 800 kilogramów!

30 czerwca, około 16:00 dotarliśmy z naszymi prezentami do Żyrardowa, do Schroniska im. psa Kazana. Najpierw powitało nas... oberwanie chmury. Ale co tam deszcz... Mogliśmy w tym czasie poznać niezwykłe kobiety, które codziennie dosłownie stają na głowach, by zapewnić zwierzętom jak najwięcej miłości. Zobaczcie minirelację wideo z naszej wizyty:

Jeśli myślicie o adopcji zwierzęcia - w żyrardowskim schronisku znajdziecie z pewnością wiernego przyjaciela. Ciężko było się nam rozstać z podopiecznymi i ich dzielnymi opiekunkami. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy i poświęcenia i polecamy swoje "usługi" na przyszłość! 

Jeśli chcecie wspomóc zwierzaki z Żyrardowa, zapraszamy na stronę schroniska, gdzie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje: http://schroniskozyrardow.wixsite.com/schroniskozyrardow

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Obiecujemy, że na tym nie poprzestaniemy!

Podziel się:

netgraf.pl