Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Praca w Radiu Kolor

Dodano: 2022-03-31 00:00:00

Chcesz dołączyć do kolorowej ekipy? Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

DJ/prezenter

Radio Kolor poszukuje DJ-a, prezentera, prowadzącego pasma programowe, mniejsza o nomenklaturę... Chodzi o człowieka. O genialnego człowieka! Jeśli zatem nie znajdujesz w sobie dostatecznie dużych pokładów genialności – przejdź do kolejnego ogłoszenia.

Nasz wymarzony kandydat to człowiek, w towarzystwie którego chcemy przebywać non-stop. To osoba, której osobowość wypełnia pokój, ale jednocześnie jej ego nie jest wielkości Rembertowa. No właśnie, odnośnie Rembertowa… Musisz na przykład wiedzieć, że od ponad 50 lat nie można już mówić „podwarszawski Rembertów”.

Oczekujemy od Ciebie dobrej znajomości Warszawy. Ale nie musisz być taksówkarzem. Z tym fachem może Cię łączyć miłość do rozmowy, przedstawiania swojej wizji świata i docierania coraz dalej. Znaj i kochaj Warszawę, bo na 103 FM chcemy mówić o tym, co ciekawego nasze miasto nam daje, a nie tylko marudzić… I jeśli (jakimś cudem) nas nie znasz – posłuchaj 103 FM. Bo warto lubić muzykę, którą prezentuje Twoje radio.

O takich banałach jak dobry głos i doświadczenie chyba nie musimy wspominać?

Czujesz, że piszemy o Tobie? To napisz teraz do nas. Prześlij swoje CV i demo (koniecznie) i kilka słów od siebie – dlaczego warto się z Tobą spotkać.


Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem praca@radiokolor.pl


Co oferujemy? Przede wszystkim pracę wśród fajnych ludzi. Ludzi, którzy „nie przychodzą do fabryki”. Ludzi, którzy Ci pomogą i sprawią, że poczujesz się jak u siebie. Dobre warunki finansowe, pakiet prywatnej opieki medycznej i innych splendorów. I coś jeszcze. Szansę na Twój osobisty wkład w rozwój jednej z najstarszych prywatnych stacji radiowych w Warszawie.

Spróbujesz?


Do aplikacji dołącz klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Prezenter/wydawca serwisów informacyjnych


Kogo szukamy?


Kogoś, kto bez problemu potrafi odpowiedzieć na pytanie „co dziś ciekawego dzieje się w Warszawie?”. Kogoś, kto w nadmiarze informacji potrafi oddzielić istotne wydarzenia od mniej ważnych i w atrakcyjny sposób zaprezentuje je na antenie swoim radiowym głosem z nienaganną dykcją i zarazi przy okazji swoim entuzjazmem i chęcią działania cały newsroom! Samodzielność, wysoka motywacja i zaangażowanie to absolutny must-have!

Dołącz do nas, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, jesteś osobą ciekawą świata i orientujesz się w bieżących sprawach Warszawy, Polski i świata.

Na zgłoszenia zawierające demo (MP3) i CV czekamy pod adresem praca@radiokolor.pl

Czeka na Ciebie praca pełna ciekawych wyzwań, wśród zdolnych, zaangażowanych ludzi, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, pakiet medyczny i szansa na nieustanne doskonalenie swoich umiejętności.

Do aplikacji dołącz klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do zobaczenia i do usłyszenia w Radiu Kolor!


Specjalista ds. reklamy - handlowiec

Pracujesz w firmie, która nie lubi Ciebie…?
Chcesz, a może wręcz potrzebujesz zmiany…?
A może po prostu jesteś komunikatywną osobą, posiadasz umiejętności negocjacyjne i nie boisz się wyzwań… 

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nie czekaj już dłużej! Wyślij nam swoje CV!

Czym na co dzień w pracy, zajmuje się handlowiec Radia Kolor?

Przygotowywaniem ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów, doradzaniem klientom w obszarze planowania powierzchni reklamowych, opracowywaniem media planów, aktywnym budowaniem i utrzymywaniem własnego portfela klientów.

Czego wymagamy od kandydatów na stanowisko handlowca Radia Kolor?

Umiejętności negocjacyjnych, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości rynku reklamowego, znajomości technik i narzędzi sprzedażowych, wiedzy z zakresu sprzedaży i podstaw marketingu, znajomości środowiska Windows, pakietu Office (szczególnie Power Point), wysokiej motywacji do pracy, asertywności, kultury osobistej i kreatywności, umiejętności pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole.

Co oferujemy kandydatowi na stanowisko handlowca Radia Kolor?

System wynagradzania - podstawa + prowizja, opiekę medyczną, interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole profesjonalistów, możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy, samodzielne stanowisko odpowiedzialne za szeroki zakres działań.

Prześlij swoje zgłoszenie pod adres d.zgrajewicz@radiokolor.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Impact Media Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => onoffair [_controller:protected] => onoffair [_action:protected] => show [_uri:protected] => onoffair/on/75/praca-w-radiu-kolor [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 75 [title] => praca-w-radiu-kolor [uri] => onoffair/on/75/praca-w-radiu-kolor [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => onoffair/on/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => onoffair [controller] => onoffair [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^onoffair/on/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1659997098 ) ) </div> </body> </html>