Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Praca w Radiu Kolor

Dodano: 2021-12-09 00:00:00

Chcesz dołączyć do kolorowej ekipy? Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Szef newsroomu

Oczekujemy:

  • doskonałej znajomości Warszawy i okolic,
  • umiejętności oddzielania istotnych wydarzeń od banałów,
  • radiowego głosu i dobrej dykcji,
  • samodzielności i zaangażowania,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością realizacji własnych pomysłów,
  • szansę na rozwój zawodowy w twórczej atmosferze i prawdziwą niezależność,
  • stabilne zatrudnienie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet medyczny.

Na zgłoszenia zawierające demo (MP3) i CV czekamy pod adresem praca@radiokolor.pl.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’’.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do zobaczenia i do usłyszenia w Radiu Kolor!


Prezenter/wydawca serwisów informacyjnych


Kogo szukamy?


Kogoś, kto bez problemu potrafi odpowiedzieć na pytanie „co dziś ciekawego dzieje się w Warszawie?”. Kogoś, kto w nadmiarze informacji potrafi oddzielić istotne wydarzenia od mniej ważnych i w atrakcyjny sposób zaprezentuje je na antenie swoim radiowym głosem z nienaganną dykcją i zarazi przy okazji swoim entuzjazmem i chęcią działania cały newsroom! Samodzielność, wysoka motywacja i zaangażowanie to absolutny must-have!

Dołącz do nas, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, jesteś osobą ciekawą świata i orientujesz się w bieżących sprawach Warszawy, Polski i świata.

Na zgłoszenia zawierające demo (MP3) i CV czekamy pod adresem praca@radiokolor.pl

Czeka na Ciebie praca pełna ciekawych wyzwań, wśród zdolnych, zaangażowanych ludzi, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, pakiet medyczny i szansa na nieustanne doskonalenie swoich umiejętności.

Do aplikacji dołącz klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do zobaczenia i do usłyszenia w Radiu Kolor!


Specjalista ds. reklamy - handlowiec

Pracujesz w firmie, która nie lubi Ciebie…?
Chcesz, a może wręcz potrzebujesz zmiany…?
A może po prostu jesteś komunikatywną osobą, posiadasz umiejętności negocjacyjne i nie boisz się wyzwań… 

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nie czekaj już dłużej! Wyślij nam swoje CV!

Czym na co dzień w pracy, zajmuje się handlowiec Radia Kolor?

Przygotowywaniem ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów, doradzaniem klientom w obszarze planowania powierzchni reklamowych, opracowywaniem media planów, aktywnym budowaniem i utrzymywaniem własnego portfela klientów.

Czego wymagamy od kandydatów na stanowisko handlowca Radia Kolor?

Umiejętności negocjacyjnych, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości rynku reklamowego, znajomości technik i narzędzi sprzedażowych, wiedzy z zakresu sprzedaży i podstaw marketingu, znajomości środowiska Windows, pakietu Office (szczególnie Power Point), wysokiej motywacji do pracy, asertywności, kultury osobistej i kreatywności, umiejętności pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole.

Co oferujemy kandydatowi na stanowisko handlowca Radia Kolor?

System wynagradzania - podstawa + prowizja, opiekę medyczną, interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole profesjonalistów, możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, nieformalną i przyjazną atmosferę pracy, samodzielne stanowisko odpowiedzialne za szeroki zakres działań.

Prześlij swoje zgłoszenie pod adres d.zgrajewicz@radiokolor.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Impact Media Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Podziel się:

netgraf.pl