Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Praca w Radiu Kolor

Dodano: 2019-05-20 00:00:00

Chcesz dołączyć do kolorowej ekipy? Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DJ/prezenter

Radio Kolor poszukuje DJ-a, prezentera, prowadzącego pasma programowe, mniejsza o nomenklaturę. Chodzi o człowieka. O genialnego człowieka! Jeśli zatem nie znajdujesz w sobie dostatecznie dużych pokładów genialności – przejdź do kolejnego ogłoszenia.

Nasz wymarzony kandydat to człowiek, w towarzystwie którego chcemy przebywać non-stop. To osoba, której osobowość wypełnia pokój, ale jednocześnie jej ego nie jest wielkości Rembertowa. No właśnie, odnośnie Rembertowa… Musisz na przykład wiedzieć, że od ponad 50 lat nie można już mówić „podwarszawski Rembertów”.

Oczekujemy od Ciebie dobrej znajomości Warszawy. Ale nie musisz być taksówkarzem. Z tym fachem może Cię łączyć miłość do rozmowy, przedstawiania swojej wizji świata i docierania coraz dalej. Znaj i kochaj Warszawę, bo na 103 FM chcemy mówić o tym, co ciekawego nasze miasto nam daje, a nie tylko marudzić… I jeśli (jakimś cudem) nas nie znasz – posłuchaj 103 FM. Bo warto lubić muzykę, którą prezentuje Twoje radio.

O takich banałach jak dobry głos i doświadczenie chyba nie musimy wspominać?

Czujesz, że piszemy o Tobie? To napisz teraz do nas. Prześlij swoje CV i demo (koniecznie) i kilka słów od siebie – dlaczego warto się z Tobą spotkać.

Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem praca@radiokolor.pl

Co oferujemy? Przede wszystkim pracę wśród fajnych ludzi. Ludzi, którzy „nie przychodzą do fabryki”. Ludzi, którzy Ci pomogą i sprawią, że poczujesz się jak u siebie. Dobre warunki finansowe – forma zatrudnienia do wyboru, pakiet prywatnej opieki medycznej i innych splendorów. I coś jeszcze. Szansę na Twój osobisty wkład w rozwój jednej z najstarszych komercyjnych stacji radiowych w Warszawie.

Spróbujesz?

Do aplikacji dołącz klauzulę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MFM Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Radio Kolor 103 FM poszukuje kandydatów na stanowisko redaktor online

KOGO SZUKAMY?
Kogoś, kto w pisaniu czuje się jak ryba w wodzie i potrafi stworzyć niebanalny artykuł z banalnego tematu. Osoby, która sprawnie porusza się po mediach społecznościowych i na zawołanie napisze błyskotliwy post na Facebooku. Znajomość Warszawy na pewno się przyda!

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
- Wyszukiwanie interesujących tematów z Warszawy i okolic;
- Redagowanie artykułów na stronę www.radiokolor.pl;
- Publikowanie treści w mediach społecznościowych;
- Współpraca z Newsroomem i działem promocji.

CO CI DAMY?
- Konkurencyjne wynagrodzenie;
- Pakiet medyczny;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Nieformalną i przyjazną atmosferę w pracy na pięknym Starym Mokotowie.

Prześlij CV wraz z listem motywacyjnym pod adres: praca@radiokolor.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MFM Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Podziel się: