Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kolory Kobiet. Niezwykły wieczór dla niezwykłych kobiet

Dodano: 2017-09-26 11:14:03

Od pięciu lat organizujemy dla naszych słuchaczek magiczne wieczory pełne kobiecego ciepła. W Teatrze Sabat na ul. Foksal 16, gdzie rzeczywistość miesza się z klimatem niezwykłości i marzeniami, co miesiąc przenosimy się do świata pełnego pozytywnej energii, ciekawości, piękna i mądrych kobiecych rozmów.

To z myślą o Was tworzymy ten ekskluzywny wieczór, w którym tak chętnie bierzecie udział. Wyjątkowe miejsce, lampka wina z przyjaciółkami, smaczny poczęstunek i wieczór pełen emocji i kobiecych rozmów. Kolory Kobiet to nie tylko intymne rozmowy, to także kameralne recitale, pokazy mody, wizażu i rozmowy o zdrowiu. W ciągu pięciu lat usłyszałyście naprawdę wiele fantastycznych, pięknych historii. Czekamy na Was ponownie!

O zdrowych kosmetykach tworzonych na bazie ziół i witamin oraz tym jak je stosować opowie Katarzyna Błaszczyk – Dyrektor Sprzedaży kosmetyki profesjonalnej i SPA w Hildegard Braukmann Kosmetik. Na miejscu pojawi się stoisko informacyjne z obsługą - dla zainteresowanych Pań. Oprócz tego, każda Pani wyjdzie z naszego wieczoru z upominkiem od sponsora.

 
Gościem specjalnym będzie Jerzy Stuhr – wybitny aktor, legenda polskiego kina, autor książki „Moje Smoki na Dobre i Złe”, której zakup wraz zautografem autora, będzie możliwy przed spotkaniem. 

Partnerem spotkania jest firma Hildegard Braukmann.

Podwójne zaproszenia do zdobycia tylko w Radiu Kolor.

Kolory Kobiet,
Wtorek, 3 października, 17:30,
Teatr Sabat, ul. Foksal 16

Podziel się: