Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kolory Kobiet - październik 2017

Dodano: 2017-10-11 16:06:49

Kolejne Kolory Kobiet - czyli niezwykłe spotkanie dla kobiet Radia Kolor za nami. Tym razem w Teatrze Sabat gościliśmy wybitnego aktora - Jerzego Stuhra oraz Katarzynę Błaszczyk - Dyrektor Sprzedaży kosmetyki profesjonalnej i SPA w Hildegard Braukmann Kosmetik 

Kolory Kobiet to seria kobiecych spotkań, którą zainicjowaliśmy lata temu. Przez ten czas odwiedziły nas setki gości, a w doskonałych nastrojach bawiły się z nami tysiące słuchaczek! W wybrane wtorki zapraszamy na ekskluzywny wieczór dla słuchaczek Radia Kolor i ich przyjaciółek. W nastrojowych wnętrzach Teatru Sabat jest okazja porozmawiać i posłuchać wciągających rozmów.

Podczas październikowych Kolorów Kobiet mieliśmy okazje wysłuchać interesującej rozmowy z wybitnym polskim aktorem filmowym i teatralnym Jerzym Stuhrem. Nasz gość opowiedział nam o swojej najnowszej książce "Moje Smoki na Dobre i Złe", w której dzieli się z czytelnikami wieloma historiami z własnego życia. Panie obecne na spotkaniu miały wyjątkową okazję do zakupu książki wraz z autografem autora. 

Następnym gościem była  Katarzyna Błaszczyk - Dyrektor Sprzedaży kosmetyki profesjonalnej i SPA w Hildegard Braukmann Kosmetik. Opowiedziała o  zdrowych kosmetykach tworzonych na bazie ziół i witamin oraz tym jak je stosować.

Po spotkaniu odbyła się degustacja wina marki Braefoot. 

A jak wyglądały październikowe Kolory Kobiet zobaczyć można w galerii poniżej: 

...

O kolejnym spotkaniu Kolory Kobiet powiemy już niebawem na antenie Radia Kolor! 

Podziel się: