Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Dzień Pluszowego Misia 2017

Dodano: 2017-11-09 15:15:09

25 listopada świętujemy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Dzięki Wam sprawimy piękny prezent dzieciom z warszawskich szpitali!

Fundacja Mam Marzenie postanowiła uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. 25.11.2017 r. wolontariusze fundacji przekażą dzieciom - małym pacjentom oddziałów onkologicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Trójmieście, Białymstoku, Gorzowie, Olsztynie i Opolu.

Radio Kolor z przyjemnością przyłączyło się do akcji! Przez cały tydzień zbieraliśmy prezenty od Was. Finalnie otrzymaliśmy kilka worków prezentów, musieliśmy zawieźć je busem! ;)

Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście wspaniali! Nie zabrakło kreatywnych pomysłów. Jedna z naszych słuchaczek obchodziła w trakcie akcji swoje urodziny. Poprosiła więc koleżanki i kolegów z pracy, by zamiast kwiatów przynieśli... misie na naszą akcję! Mocnym wsparciem wykazało się także Przedszkole nr 26, dzieciaki osobiście dostarczyły nam mnóstwo miśków! Dostaliśmy także piękną laurkę. :)Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wybrali się do nas z prezentem dla najmłodszych. W piątkowy wieczór 17 listopada przekazaliśmy upominki od Was na ręce przedstawicieli fundacji Mam Marzenie, a 25.11.2017 r. misie trafią do małych pacjentów.

Dziękujemy! Dziękują także przedstawiciele fundacji. :)

Dzień Pluszowego Misia 2017

Jesteście WSPANIALI! Mamy najcudowniejszych słuchaczy na świecie! <3 Wasze prezenty dla małych pacjentów trafiły w ręce Fundacja Mam Marzenie! http://radiokolor.pl/onoffair/on/86/dzien-pluszowego-misia-2017

Opublikowany przez Radio Kolor 103 FM na 17 listopada 2017
Prezenty od słuchaczy Radia Kolor w trakcie ich przekazywania

Podziel się: