Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Listopadowe Kolory Kobiet za nami!

Dodano: 2017-11-16 14:27:38

We wtorek, 14 listopada odbyły się kolejne Kolory Kobiet. Było ciekawie, wesoło, smacznie, a czasami wzruszająco i refleksyjnie. Panie, które tłumnie przybyły na spotkanie, gościliśmy jak zwykle w Teatrze Sabat przy ul. Foksal. 

Wspaniałą atmosferę już na samym początku - za sprawą ciekawej rozmowy o zapachach - wprowadzili specjaliści z Aleperfumeria.pl. Przekazali przybyłym Paniom swoją wiedzę na temat doboru perfum. Okazuje się bowiem, że ich zapach dobieramy nawet do swojego charakteru. Łukasz Kozanecki i Emilia Szabat doradzili też, czym należy się kierować przy wyborze prezentów gwiazdkowych, jeśli planowaliśmy właśnie zakup perfum. Panie miały oczywiście okazję nie tylko posłuchać o perfumach, ale również je zakupić. Aleperfumeria.pl przygotowała bowiem specjalnie dla nich wyjątkową ofertę cenową.

Kolejnym gościem, który wzbudził ogromne zainteresowanie była Katarzyna Miller. W charakterystyczny dla siebie sposób opowiedziała co należy zrobić, aby czerpać z życia jak najwięcej. Doradziła jak żyć „tu i teraz”. Prowadząca rozmowę - Alicja Bendkowska zapytała oczywiście o najnowszą książkę – „Zrób to kochanie”, której zakup wraz z autografem autorki był możliwy bezpośrednio po rozmowie.

Od zapachów perfum, czerpania radości z życia przeszliśmy do jedzenia – dosłownie i w przenośni, bo przed przygotowanym przez nas poczęstunkiem, o gotowaniu opowiedział Tomasz Jakubiak – popularny kucharz i dziennikarz kulinarny. Po pełnej pasji rozmowie o dobrej kuchni, wszystkie Panie miały okazję wypić lampkę wina i na gorąco skomentować rozmowy z naszymi gośćmi przy pysznym jedzeniu.

Jak zwykle dziękujemy za obecność i serdecznie zapraszamy na kolejne Kolory Kobiet.

A jak zdobyć zaproszenie? Słuchaj nas uważnie! O kolejnej odsłonie naszego spotkania powiemy na antenie Radia Kolor już niebawem!

...

Podziel się: