Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Akcja kreacja! [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2017-12-26 02:04:05

Boisz się kolejnej modowej wpadki na sylwestrze? Nie dopuścimy do tego razem z Galerią Północną!

Napisz nam o swojej największej wpadce związanej ze stylizacją. Zły rozmiar? Koleżanka w tej samej sukience? A może jakaś mała awaria...? Chętnie poznamy Wasze historie! Napisz na konkurs@radiokolor.pl, opisz swoją zabawną przygodę i podaj swoje imię i nazwisko i numer telefonu.

Słuchaj uważnie Radia Kolor między 27.12 a 30.12.2017 r. Codziennie autorki najlepszych historii nagrodzimy bonami na zakupy o wartości 300 złotych na niezapomniane zakupy w Galerii Północnej.

Galeria Północna to idealne miejsce na sywlestrowe zakupy. Tylko tu znajdziesz sklepy, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu w Warszawie!

Przy Światowida 17 na Białołęce czeka na Was ponad 200 sklepów, butików i pop-up store'ów flagowych polskich i zagranicznych marek. W środku klienci znajdą dobrze znane i lubiane sieciówki oraz marki debiutujące w Polsce, czy w Warszawie, jak np.:

Zarina , Love Republic (pierwszy salon w Polsce) - jedna z trzech marek należących do holdingu Melon Fashion Group, marka oferuje odzież dla Pań, łączy codzienne stylizacje z propozycjami eleganckich, kobiecych krojów;

befree (pierwszy salon w Warszawie) - jedna z trzech marek należących do holdingu Melon Fashion Group, marka powstała z myślą o nastolatkach i młodych dziewczynach, które w modzie szukają inspiracji, lubią eksperymenty i nie boją się zmian;

Pink Woman (pierwszy salon w Polsce) - grecka marka oferująca odzież damską oraz akcesoria.

Więcej o ofercie Galerii Północnej na www.galeriapolnocna.pl

Podziel się:

netgraf.pl