Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Sprawy Warszawy: Marcin Danił

Porty lotniczne wznawiają loty krajowe. Ale lotnisko w Modlinie nadal stoi puste. O planach portu opowiedział Marcin Danił - wiceprezes lotniska Warszawa-Modlin.

 

Sprawy Warszawy: Daria Widawska

Ośrodki kultury ponownie otworzyły swoje drzwi. O tym, jak wygląda funkcjonowanie teatrów w reżimie sanitarnym opowiedziała Daria Widawska – aktorka.

Blondynka w podróży 07.06.2020 cz. 2

Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż marzeń i opowiedziała o najpiękniejszych miejscach na ziemi.  

Blondynka w podróży 07.06.2020 cz. 1

Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż marzeń i opowiedziała o najpiękniejszych miejscach na ziemi.  

Sprawy Warszawy: Dariusz Gardener

Gościem "Spraw Warszawy" był Dariusz Gardener ze wspólnoty mieszkaniowej Wioślarska 10. Opowiedział o programie społecznym "STOP PatoBulwarom".

Sprawy Warszawy: Karol Adamaszek

6 czerwca swoje drzwi ponownie otworzą pływalnie i inne ośrodki sportowe. Miejskie baseny otworzą się nieco później. Szczegóły zdradził Karol Adamaszek ze Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.  

Sprawy Warszawy: Regina Lewkowicz

Matury coraz bliżej. O tym, jak będzie wyglądał ich przebieg w czasie pandemii opowiedziała Regina Lewkowicz - dyrektor LO im. Stanisława Staszica. 

Sprawy Warszawy: Michał Dobrowolski

Minister rolnictwa twierdzi, że organizacje społeczne czerpią korzyści z zabierania rolnikom maltretowanych zwierząt. Aktywiści protestują. Gościem Radia Kolor był Michał Dobrowolski, inspektor ds. ochrony zwierząt OTOZ Animals. 

Sprawy Warszawy: Bartosz Dominiak

Jak samorządy radzą sobie ze znoszeniem ograniczeń? Sytuację na Ursynowie przedstawił Bartosz Dominiak - wiceburmistrz Ursynowa.  

Mleko mamy rządzi: dr Magdalena Nehring-Gugulska

W Radiu Kolor kontynuujemy temat karmienia piersią. Czy w czasie pandemii matki powinny karmić naturalnie i czy niesie to ze sobą pewne zagrożenia? Między innymi na te pytanie odpowiedziała dr Magdalena Nehring-Gugulska - międzynarodowy certyfikowany doradca laktacyjny.  

Blondynka w podróży 31.05.2020 cz. 1

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Beata postanowiła się przyjrzeć najbardziej niezwykłym dzieciom świata, jakie spotkała na swojej drodze.

Blondynka w podróży 31.05.2020 cz. 2

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Beata postanowiła się przyjrzeć najbardziej niezwykłym dzieciom świata, jakie spotkała na swojej drodze.

Mleko mamy rządzi: dr Aleksandra Wesołowska

W Radiu Kolor obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Z tej okazji na antenie wypowiedziała się dr Aleksandra Wesołowska, prezes i współzałożycielka Stowarzyszenia na rzecz Banku Mleka Kobiecego.  

Mleko mamy rządzi: Łukasz Zieliński

W ramach akcji “Mleko mamy rządzi” nie brakuje miejsca na poważne rozmowy. Jednym z nich był Łukasz Zieliński, farmaceuta. Wypowiedział się w temacie komórek macierzystych.

Sprawy Warszawy: Adam Bodnar

Gościem Spraw Warszawy był Adam BodnarRzecznik Praw Obywatelskich. Wypowiedział się w temacie równości wobec prawa i kontrowersyjnych interwencjach policji podczas ostatnich protestów. 

Sprawy Warszawy: Tomasz Petryka

Warszawa inwestuje w miejskie pasieki. Ten temat skomentował Tomasz Petryka – pszczelarz.  

Sprawy Warszawy: Jan Nagiel

Pandemia odbiła się również na kondycji korporacji taksówkarskich. Ich kierowcy zmagają się z problemami finansowymi. Sytuację w Warszawie przedstawił Jan Nagiel z Eko taxi.  

Sprawy Warszawy: Elżbieta Radwan

W Wołominie otwarcie przedszkoli poprzedzono badaniami personelu pod kątem COVID-19. I jak się okazuje, była to dobra decyzja. Dlaczego? O tym Elżbieta Radwan – burmistrz Wołomina.

Weekend z Kolorem: Robert Sienczewski

Gościem Pawła Worobieja był Robert Sienczewski - Dyrektor ds. marketingu i public relations z Odkupienia Win.

Sprawy Warszawy: Dorota Łoboda

Od dzisiaj szkoły podstawowe sprawują opiekę dla klas 1-3. Oświatę w nowej rzeczywistości przedstawiła Dorota Łoboda - przewodnicząca Komisji Edukacji m.st. Warszawy. 

Blondynka w podróży 24.05.2020 cz. 2

Poniżej Florydy w Stanach Zjednoczonych ciągnie się łańcuch malutkich wysepek. Najdalsza z nich nazywa się Key West. Można tam dojechać szosą zbudowaną na mostach w oceanie. W 1982 roku Key West wydało wojnę Stanom Zjednoczonym. Wojna trwała przez jedną całą minutę, zakończyła się kapitulacją, ale do dzisiaj istnieje Republika Muszli, Conch Republic, wtedy powołana do życia. Ja jestem jej obywatelem i mam jej paszport.

Blondynka w podróży 24.05.2020 cz. 1

Poniżej Florydy w Stanach Zjednoczonych ciągnie się łańcuch malutkich wysepek. Najdalsza z nich nazywa się Key West. Można tam dojechać szosą zbudowaną na mostach w oceanie. W 1982 roku Key West wydało wojnę Stanom Zjednoczonym. Wojna trwała przez jedną całą minutę, zakończyła się kapitulacją, ale do dzisiaj istnieje Republika Muszli, Conch Republic, wtedy powołana do życia. Ja jestem jej obywatelem i mam jej paszport.

Corten Medic cz. 3. Usługi medyczne w czasach pandemii

Dziś Paweł Korneta – ekspert Corten Medic poruszył temat testów na koronawirusa.  

Sprawy Warszawy: mecenas Tomasz Krześniak

Gościem Spraw Warszawy był adwokat Tomasz Krześniak. Rozmowa dotyczyła kar, jakie sanepid nakłada na protestujacych przedsiębiorców.

Corten Medic cz. 2. Usługi medyczne w czasach pandemii

Czas na kolejne spotkanie z doktorem Pawłem Kornetą. Tym razem wypowiedział się w temacie funkcjonowania gabinetów stomatologicznych. 

Sprawy Warszawy: Sebastian Kaleta

Gościem programu był wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. Mówił m.in. o tym, czy chciałby zostać komisarzem w Warszawie.

Sprawy Warszawy: Michał Kołodziejczak

Gościem Spraw Warszawy był Michał Kołodziejczak - lider Agrounii. Opowiedział między innymi o tym, dlaczego rolnicy wspierają Strajk Przedsiębiorców. 

Corten Medic cz. 1. Usługi medyczne w czasach pandemii

Czy pacjenci boją się korzystać z przychodni w dobie koronawirusa? Na to pytanie odpowiedział dr Paweł Korneta – ekspert Corten Medic.  

Sprawy Warszawy: Rafał Grabowski

Restauracje wracają do normalności. Przez dwa miesiące kucharze gotowali głównie dla potrzebujących. Swoją historię opowiedział Rafał Grabowski - właściciel restauracji “Bałkański Kocioł”.  

Blodnynka w podróży 17.05.2020 cz. 2

Zapraszam dzisiaj na program dla siłaczy! Opowiem o tym jak podczas podróży po dżungli amazońskiej nauczyłam się być silna, o tym, czym się różni siła w teorii i w praktyce, a także o tym, jak ją w sobie wypracować.

Blondynka w podróży 17.05.2020 cz. 1

Zapraszam dzisiaj na program dla siłaczy! Opowiem o tym jak podczas podróży po dżungli amazońskiej nauczyłam się być silna, o tym, czym się różni siła w teorii i w praktyce, a także o tym, jak ją w sobie wypracować.

Sprawy Warszawy: Michał Wojciechowski

Już jutro przedsiębiorcy po raz kolejny wyjdą na ulice Warszawy. Szczegóły protestu zdradził Michał Wojciechowski, koordynator inicjatywy "Strajk Przedsiębiorców". 

 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Michał Byliniak cz. 2

Kontynuujemy rozmowę z Michałem Biliniakiem – prezesem Okręgowej Izby Aptekarskiej. 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Michał Byliniak

Koronawirus a farmaceuta. Obecną sytuację w aptekach przedstawił Michał Byliniak, prezes Okręgowej Izby Aptekarskiej. 

Edoo.pl - nauka języków online 14.05

Tym razem Katarzyna Bukowska, lektorka ze szkoły Edoo.pl zdradziła techniki, które zmotywują dorosłych do nauki języka obcego.  

Sprawy Warszawy: Mariusz Piotrowski

Latanie na nowych zasadach. O zmianach w podróży samolotem opowiedział Mariusz Piotrowski z portalu Fly4Free. 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Walentyn Pankiewicz

Jak wygląda praca farmaceuty w dobie koronawirusa? Odpowiada Walentyn Pankiewicz. 

Sprawy Warszawy: Renata Kaznowska

Warszawa otwiera miejskie przedszkola i boiska. Plan działania placówek w czasie epidemii zdradziła Renata Kaznowska – wiceprezydent stolicy. 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Konrad Tuszyński

Dlaczego powinniśmy korzystać z pomocy farmaceutów? Na to pytanie odpowiedział Konrad Tuszyński - redaktor naukowy wydawnictwa farmaceutycznego.  

Edoo.pl - nauka języków online 12.05

Jak koronawirus wpłynie na edukację języków obcych w firmach? Pewne przewidywania przedstawiła Katarzyna Bukowska – lektorka ze szkoły Edoo.pl. 

Sprawy Warszawy: Mikołaj Wild

Co z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego? Czy koronawirus wpłynie na termin realizacji projektu? Odpowiada Mikołaj Wild – prezes CPK. 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Małgorzata Chmielak

W czasach koronawirusa apteka jest często jedynym miejscem, gdzie pacjent może otrzymać fachową poradę. O czym opowiedziała Małgorzata Chmielak - farmaceutka.  

Sprawy Warszawy: Michał Olszewski

Warszawa zmienia sposób naliczania opłat za śmieci. Jego szczegóły zdradził Michał Olszewski – wiceprezydent stolicy.  

 

Blondynka w Podróży 10.05 cz.1

Dzisiaj Beata Pawlikowska zabrała nas w świat nietypowych ziwerząt jakie spotkała na swojej drodze podczas swoich podróży!
Przegapiliście tę wyprawę? To nic! Oto ona :)

Blondynka w Podróży 10.05 cz.2

Dzisiaj Beata Pawlikowska zabrała nas w świat nietypowych ziwerząt, jakie spotkała na swojej drodze, podczas swoich podróży!
Przegapiliście tę wyprawę? To nic! Zapraszamy jeszcze raz :)

Audiobook "4.50 z Paddington?" - część 5

Czas na ostatnią odsłonę historii pt. "4.50 z Paddington?". 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Ernest Niewiadomski cz. 2

Pacjenci coraz częściej diagnozują się sami. Korzystają z informacji zawartych w internecie lub opierają się na zdaniu znajomych. Nie należy tak robić! Przestrzega Ernest Niewiadomski.  

Sanah "Królową dram"

Gościem Radia Kolor była Sanah, która opowiedziała o swojej debiutanckiej płycie. Jej tytuł to “Królowa dram”. 

 

Sprawy Warszawy: Aleksander Ferens

Przedsiębiorcy a formalności. Gościem Spraw Warszawy był Aleksander Ferens – burmistrz Śródmieścia, który opowiedział w jaki sposób przedsiębiorstwom pomaga tutejszy urząd dzielnicy.  

Audiobook "4.50 z Paddington?" - część 4

 Czwarta część audiobooka pt. "4.50 z Paddington?". 

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Ernest Niewiadomski

Farmaceuta to nie tylko sprzedawca leków, ale przede wszystkim fachowiec, który zawsze służy pomocą i dobrą radą. Przekonuje o tym Ernest Niewiadomski – magister farmacji.  

Edoo.pl - nauka języków online 07.05

Jak skutecznie uczyć się języków obcych?  

Sprawy Warszawy: Elżbieta Radwan i Jacek Orych

Gośćmi programu byli Elżbieta Radwan – burmistrz Wołomina oraz Jacek Orychburmistrz Marek. Przedstawili sytuację przedszkoli w ich miejscowościach.  

Audiobook "4.50 z Paddington?" - część 3

Audiobook wieczoru od poniedziałku do piątku po 19:00 w Radiu Kolor.  

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Zofia Winczewska cz. 2

Suplementy diety – reklama, a praktyka. Jedno jest pewne, przed ich zakupem zawsze należy skonsultować się z farmaceutą, który dobierze odpowiednią dawkę suplementacji.  

Sprawy Warszawy: Piotr Gołaszewski

Gościem programu był Piotr Gołaszewski - rzecznik Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, który przedstawił obecną sytuację w placówce.  

Audiobook "4.50 z Paddington?" - część 2

Autor: Agatha Christie

Czyta: Krzysztof Gosztyła

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Zofia Winczewska

Jak wygląda praca farmaceutów w czasach koronawirusa i z jakimi sytuacjami mają do czynienia? Część historii zdradziła Zofia Winczewska.  

Edoo.pl - nauka języków online 05.05

Tym razem Jerzy Sobczyk podpowiedział w jaki sposób zmotywować się do zdalnej nauki języka angielskiego.  

Sprawy Warszawy: Dominika Bienias

"Muzyka balkonowa” zyskuje na popularności. Koncerty na balkonie odbywa również Dominika Bienias – skrzypaczka.  

Audiobook "4.50 z Paddington?" - część 1

Czas na kolejną odsłonę audiobooka. Tym razem posłuchacie powieści Agathy Christie pt. "4.50 z Paddington?".  

Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą: Marcin Snoch

Kulisy pracy farmaceuty przedstawił Marcin Snoch. Dlaczego jego zawód sprawia mu radość?

 

Sprawy Warszawy: Agnieszka Białecka-Rutkowska

Czy prywatne przedszkola wznowią działalność 6 maja? Jak wyglądają ich przygotowania? Na te pytania odpowiedziała Agnieszka Białecka-Rutkowska - właścicielka dwóch placówek.  

Blondynka w podróży 03.05.2020 cz. 2

W Japonii trwa właśnie najważniejszy i najbardziej świąteczny tydzień w roku zwany Złotym Tygodniem. Złoty Tydzień zaczął się 29 kwietnia od rocznicy urodzin cesarza Hirohito, który był najdłużej panującym cesarzem Japonii (1926 – 1989), dzisiaj znanym pod przydomkiem Shōwa, co można przetłumaczyć jako „Cesarz czasów oświeconego pokoju”. Niedziela 3 maja jest japońskim świętem konstytucji, we wtorek 5 maja przypada japoński Dzień Dzieci, a przez cały tydzień trwa festiwal kwitnących wiśni, czyli słynne japońskie hanami. Opowiem o mojej wyprawie do Japonii, podczas których szukałam kwitnących drzew wiśniowych, co nie zawsze było łatwe.

Blondynka w podróży 03.05.2020 cz. 1

W Japonii trwa właśnie najważniejszy i najbardziej świąteczny tydzień w roku zwany Złotym Tygodniem. Złoty Tydzień zaczął się 29 kwietnia od rocznicy urodzin cesarza Hirohito, który był najdłużej panującym cesarzem Japonii (1926 – 1989), dzisiaj znanym pod przydomkiem Shōwa, co można przetłumaczyć jako „Cesarz czasów oświeconego pokoju”. Niedziela 3 maja jest japońskim świętem konstytucji, we wtorek 5 maja przypada japoński Dzień Dzieci, a przez cały tydzień trwa festiwal kwitnących wiśni, czyli słynne japońskie hanami. Opowiem o mojej wyprawie do Japonii, podczas których szukałam kwitnących drzew wiśniowych, co nie zawsze było łatwe.

Audiobook "Jak czytać ludzi?" - część 5

To już ostatnie spotkanie z audiobookiem pt. “Jak czytać ludzi?”. 

Sprawy Warszawy: Karolina Gałecka

Warszawa otworzy żłobki i przedszkola otworzy w późniejszym terminie. Zamknięte będą również ośrodki kultury i sportu. Ten temat skomentowała Karlina Gałecka - rzecznik m.st. Warszawy. 

 

Audiobook "Jak czytać ludzi?" - część 4

Kolejna odsłona książki “Jak czytać ludzi?”.  

Edoo.pl - nauka języków online 30.04

Czas na kolejne spotkanie z przedstawicielami szkoły Edoo.pl. Tym razem porozmawialiśmy z Katarzyną Bukowską, która podpowiedziała w jaki sposób uczyć się języków z ochotą i radością.  

Sprawy Warszawy: prof. Włodzimierz Gut

Przedszkola i żłobki wkrótce zostaną otwarte. Ten pomysł skomentował Włodzimierz Gut – doradca Głównego Inspektora Sanitarnego. Profesor poinstruował również, w jaki sposób powinniśmy się zachowywać w trakcie długiego weekendu. 

 

Monika i Robert Górscy o "Państwie z kartonu"

Co może zrobić małżeństwo zamknięte w czterech ścaniach? Jeśli to małżeństwo Górskich - może np. stworzyć serial komórkowy! Z przebojową parą porozmawialiśmy o ich najnowszym dziele.

Audiobook "Jak czytać ludzi?" - część 3

Audiobook wieczoru od poniedziałku do piątku po 19:00 w Radiu Kolor.  

Sprawy Warszawy: Daniel Putkiewicz

W Piasecznie zostanie wprowadzony zakaz podlewania trawników. W tym temacie wypowiedział się Daniel Putkiewicz – burmistrz miasta.  

Audiobook "Jak czytać ludzi?" - część 2

Druga część audiobooka "Jak czytać ludzi?".

Edoo.pl - nauka języków online 28.04

Rozpoczynamy nowy cykl w Radiu Kolor – “Edoo.pl - nauka języków online”. Gościem pierwszego odcinka był Jerzy Sobczyk, który podpowiedział w jaki sposób zorganizować naukę dzieci w czasach pandemii?  

Sprawy Warszawy: Andrzej Nitecki

Jak wygląda rynek pracy w czasie pandemii i jakie są prognozy na przyszłe miesiące? Na te pytania odpowiedział Andrzej Nitecki - Członek Polskiego Stowarzyszenia HR, Principal - Spengler Fox.  

Audiobook "Jak czytać ludzi?" - część 1

Pierwsza odsłona książki pt. “Jak czytać ludzi?”

Autor: Cameron Stauth, Robin Dreeke

Czyta: Maciej Jabłoński

Tydzień Ekspercki: Lansinoh Polska

Jak zapewnić dobry start naszemu dziecku i jak wspierać naturalne karmienie piersią, szczególnie w tych trudnych czasach? Między innymi na te pytania odpowiedziała Joanna Religa z firmy Lansinoh Polska.

Sprawy Warszawy: Grzegorz Pietruczuk

Gościem programu był Grzegorz Pietruczuk - burmistrz Bielan. Wypowiedział się w temacie nadchodzących wyborów kotepondencyjnych.  

Blondynka w podróży 26.04.2020 cz. 2

Beata Pawlikowska zabrała nas na wspólną radiową wyprawę do Kolumbii śladami Gabriela Garcii Marqueza. Opowiedziała o jego książkach i filmie. A także oprowadziła po dwóch bardzo kolorowych miasteczkach i wypiła razem ze słuchaczami tradycyjną kolumbijską herbatę z truskawek.

Blondynka w podróży 26.04.2020 cz. 1

Beata Pawlikowska zabrała nas na wspólną radiową wyprawę do Kolumbii śladami Gabriela Garcii Marqueza. Opowiedziała o jego książkach i filmie. A także oprowadziła po dwóch bardzo kolorowych miasteczkach i wypiła razem ze słuchaczami tradycyjną kolumbijską herbatę z truskawek.  

Audiobook “Przed zmierzchem” - część 5

Ostatni fragment książki “Przed zmierzchem”.

Sprawy Warszawy: Grzegorz Walijewski

Susza w Polsce postępuje. O tym, czego możemy się spodziewać opowiedział Grzegorz Walijewski – hydrolog i rzecznik IMGW. 

Audiobook “Przed zmierzchem” - część 4

Autor: Nora Roberts

Czyta: Róża Cieślińska-Dziekiewicz 

Sprawy Warszawy: Krzysztof Daniewski i Jan Zając

Gośćmi Spraw Warszawy byli Krzysztof Daniewski – prezes Ivy Poland oraz Jan Zając - uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Panowie wpadli na pomysł uruchomienia ”Kliniki matmy”, czyli darmowych korepetycji dla dzieci medyków.  

Audiobook “Przed zmierzchem” - część 3

Audiobook wieczoru codziennie po 19:00 w Radiu Kolor.

Sprawy Warszawy: Andżelika Gackowska

Susza coraz bardziej daje się we znaki i płonie coraz więcej lasów. Sytuację pożaru nad Biebrzą zobrazowała Andżelika Gackowska z warszawskich Lasów Miejskich. 

Sprawy Warszawy: Marcin Danił

Port lotniczy Warszawa-Modlin nie znalazł się na liście lotnisk, którym państwo udzieli pomocy. Tę sytuację skomentował Marcin Danił - wiceprezes lotniska. 

Audiobook “Przed zmierzchem” - część 1

Zapraszamy do odsłuchania pierwszego fragmentu książki "Przed zmierzchem" autorstwa Nory Roberts. 

Sprawy Warszawy: Paweł Rabiej

Gościem programu był wiceprezydent Warszawy - Paweł Rabiej. Opowiedział o sytuacji w stołecznych szpitalach i domach pomocy społecznej. 

Blondynka w podróży 19.04.2020 cz. 2

Blondynka w podróży w czasie kwarantanny – relacje z polskiego pola, gdzie kwitną wiosenne kwiaty i śpiewają ptaki. Beata Pawlikowska zdradziła również, które seriale ogląda i jakie książki czyta. A dla osób, które chciałby poćwiczyć kulinarne zdolności, podała przepis na chleb na zakwasie ze śliwkami i orzechami włoskimi. 

Blondynka w podróży 19.04.2020 cz. 1

Blondynka w podróży w czasie kwarantanny – relacje z polskiego pola, gdzie kwitną wiosenne kwiaty i śpiewają ptaki. Beata Pawlikowska zdradziła również, które seriale ogląda i jakie książki czyta. A dla osób, które chciałby poćwiczyć kulinarne zdolności, podała przepis na chleb na zakwasie ze śliwkami i orzechami włoskimi. 

Audiobook "Kratki się pani odbiły" - część 5

Czas na ostatnią odsłonę historii "Kratki się pani odbiły". 

Sprawy Warszawy: Piotr Siergiej

Gościem programu był Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego. Odpowiedział na pytanie, dlaczego mimo znacznie mniejszego ruchu samochodowego, nadal mamy dni z dużym smogiem? 

Audiobook "Kratki się pani odbiły" - część 4

Czwarta część audiobooka "Kratki się pani odbiły".

Sprawy Warszawy: Jurek Owsiak

Gościem Spraw Warszawy był Jurek Owsiak, który opowiedział o tym, w jaki sposób Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera walkę z koronawirusem. 

Audiobook "Kratki się pani odbiły" - część 3

To już trzecia część opowiadania "Kratki się pani odbiły".

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty/20 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 20 [uri] => podcasty/20 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701874130 ) )