Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Niezłe Ciacho 15.02.2019

W kolejnym wydaniu magazynu "Niezłe Ciacho" Bartek Boratyn opowiedział o pączkach! Posłuchaj ciekawostek na temat popularnego wypieku. 

Sprawy Warszawy: Artur Wnorowski

O planowanym proteście taksówkarzy z Warszawy rozmawialiśmy z Arturem wnorowskim ze Związku Zawodowego "Warszawski Taksówkarz". 

Blondynka w podróży 17.02.2019 cz.2

Beata Pawlikowska eksploruje wyspy Polinezji Francuskiej rozsiane po Pacyfiku i m.in. Bora Bora. Czy prawdą jest, że to wyspa dla bogaczy i jakie są kobiety tu mieszkające? Posłuchajcie!

Blondynka w podróży 17.02.2019 cz.1

Beata Pawlikowska eksploruje wyspy Polinezji Francuskiej rozsiane po Pacyfiku i m.in. Bora Bora. Czy prawdą jest, że to wyspa dla bogaczy i jakie są kobiety tu mieszkające? Posłuchajcie!

Blondynka w podróży 10.02.2019 cz.2

Beata Pawlikowska na wyspach Polinezji Francuskiej 

Blondynka w podróży 10.02.2019 cz. 1

Beata Pawlikowska na wyspach Polinezji Francuskiej 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Schronisko na Paluchu

To prawdziwy rekord - jeszcze nigdy w warszawskim schronisku nie było tak mało psów. W czwartek było ich 649. To duży sukces, bo w ciągu kilku zaledwie lat ich liczba zmniejszyła sie aż o 70 procent.

Po schronisku na Paluchu Ewelinę Kamińską oprowadzał jego dyrektor, Henryk Strzelczyk.

Sprawy Warszawy: Wojciech Wojtowicz

Gościem programu był Wojciech Wojtowicz ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Rozmawialiśmy o pomyśle aktywistów na przebieg trzeciej linii metra. 

Aga Pomaga 13.02.2019

Jadalnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Jak urządzić ją w najciekawszy sposób? Cennych porad udzieliła Aga Pomaga. 

Sprawy Warszawy: Ewa Gawor

O utrudnieniach związanych ze szczytem bliskowschodnim w Sprawach Warszawy mówiła Ewa Gawor ze stołecznego biura bezpieczeństwa. 

Co w prawie piszczy 12.02.2019

Jakie zmiany zaszły w tym roku w sposobie zapłaty wynagrodzeń? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "Co w prawie piszczy". Zaprasza Katarzyna Grzywacka - radca prawny z kancelarii Loys. 

Sprawy Warszawy: Edyta Zbieć

Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć w Sprawach Warszawy opowiadała o wyjątkowej miejskiej taksówce. 

Z gruszki i z pietruszki 11.02.2019

Jaka potrawa zajęła trzecie miejsce w rankingu na najzdrowszą żywność świata? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "Z gruszki i z pietruszki". Zaprasza Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Spraw Warszawy: Michał Włudarczyk i Paweł Skarzyński

Gośćmi programu byli Michał Włudarczyk i Paweł Skarzyński ze stowarzyszenia "Mieszkańcy Wesołej". Rozmawialiśmy o Wschodniej Obwodnicy Warszawy.

Filmowy Rozkład Jazdy 08.02.2019

Agnieszka Patyk tym razem dokładnie przyjrzała się "Planecie Singli 3" i "Faworycie". Czy warto iść na te filmy do kina? Posłuchajcie i się przekonajcie!

Biznes Klasa 07.02.2019

Jak opanować emocje podczas trudnych negocjacji? Posłuchaj jakie sposoby zna Marlena Skiba!

Zbawienie w pracy: Kinga Korta

Kinga Korta znana z reality show "Żony Hollywood" w minionym roku została mamą, a nam opowiedziałą o staraniach o dziecko, późnym macierzyństwie, obawach i radościach z tym związanych.

Aga Pomaga 06.02.2019

Posłuchaj jaki pomysł na wystrój wnętrz ma Agnieszka Kałuża - autorka bloga Aga Pomaga!

Z gruszki i z pietruszki 04.02.2019

Czy wiedziałeś, że orzechy włoskie działają przeciwkaszlowo? Mają też dużo wapnia i fosforu! Co jeszcze wiemy na ich temat? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu Z gruszki i z pietruszki. Zaprasza Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Co w prawie piszczy 05.02.2019

Jak odzyskać pieniądze od dłużnika? Odpowiedź zna Katarzyna Grzywacka - radca prawny z kancelarii Loys.

Sprawy Warszawy: Sylwia Gregorczyk-Abram

Gościem Spraw Warszawy była Sylwia Gregorczyk-Abram z Izby Adwokackiej w Warszawie. Rozmawialiśmy o lekcjach z mowy nienawiści w warszawskich szkołach.

Sprawy Warszawy: Rafał Stec

Gościem programu był dr Rafał Stec z Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Okazją do rozmowy był Światowy Dzień Walki z Rakiem. 

Blondynka w podróży 03.02.2019 cz. 1

Tym razem Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż na Tahiti.

Blondynka w podróży 03.02.2019 cz. 2

Tym razem Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż na Tahiti.

Niezłe Ciacho 01.02.2019

Tort Sachera - jak go upiec? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "Niezłe Ciacho". Zaprasza Bartek Boratyn. 

Filmowy Rozkład Jazdy 01.02.2019

Posłuchaj najświeższych informacji ze świata kina. Na Filmowy Rozkład Jazdy zaprasza Agnieszka Patyk.

Sprawy Warszawy: Joanna Dymowska

Gościem programu była warszawska radna Joanna Dymowska. Rozmawialiśmy o pomyśle stworzenia w stolicy wystawy o ulicznych protestach. 

BiznesKlasa 31.01.2019

Odczuwasz presję awansu? Czy awans zawsze uszczęśliwia? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu BiznesKlasa i dowiedz się, czy awans może nieść za sobą negatywne konsekwencje.  

Aga Pomaga 30.01.2019

Pokój w stylu "marynistycznym"? Dlaczego nie! Jak go urządzić? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "Aga Pomaga".

Sprawy Warszawy: Franciszek Płóciennik

Gościem programu był Franciszek Płóciennik z Muzeum Warszawskiej Pragi. Rozmawialiśmy o urodzinach Pragi. 

Sprawy Warszawy: Maria Pawlak i Piotr Hummel

Gośćmi programu byli Maria Pawlak i Piotr Hummel z inicjatywy WAWstep. Rozmawialiśmy o pomyśle wyeksponowania szczątków mamuta na stacji metra Płocka. 

Co w prawie piszczy 29.01.2019

Czy nowe prawo chroni bardziej dłużników od wierzycieli? Posłuchaj kolejnego wydania "Co w prawie piszczy". Zaprasza Katarzyna Grzywacka - radca prawny z kancelarii Loys. 

Sprawy Warszawy: Artur Wiśniewski

O problemach dzieci i młodzieży rozmawialiśmy z lekarzem psychiatrą, psychoterapeutą z Centrum Zdrowia Psychicznego na Bielanach, doktorem Arturem Wiśniewskim.

Z gruszki i z pietruszki 28.01.2019

Pestki słonecznika - dlaczego są dla nas tak pożyteczne? Posłuchaj porad dietetycznych Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr! 

Sprawy Warszawy: Marcin Kałuski

Gościem programu był Marcin Kałuski z Urzędu Statystycznego w Warszawie. Rozmawialiśmy o nowych mieszkańcach Warszawy. 

Blondynka w podróży 27.01.2019 cz.1

Tym razem Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż do Chin, gdzie właśnie rozpoczyna się nowy rok. Czy będzie pomyślny, czy wręcz przeciwnie - to już przewidzą tygrys, szczur i świnia. Brzmi trochę tajemniczo, ale wszystko wyjaśni Beata. Posłuchajcie!

Blondynka w podróży 27.01.2019 cz.2

Tym razem Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż do Chin, gdzie właśnie rozpoczyna się nowy rok. Czy będzie pomyślny, czy wręcz przeciwnie - to już przewidzą tygrys, szczur i świnia. Brzmi trochę tajemniczo, ale wszystko wyjaśni Beata. Posłuchajcie!

fot. FB (Budżet Partycypacyjny)

Sprawy Warszawy: Głosowanie negatywne w budżecie partycypacyjnym - tak czy nie?

Kilku warszawskich radnych uważa, że pomysł wprowadzenia możliwości głosowania "na nie" w budżecie obywatelskim to coś, czemu warto się bliżej przyjrzeć, ale w większości - są mu jednak przeciwni.

Z radnymi rozmawiała Ewelina Kamińska:

BiznesKlasa 24.01.2019

Postanowienia noworoczne w biznesie. Co zrobić, żeby je zrealizować? Posłuchaj BiznesKlasy! Zaprasza Marlena Skiba. 

Sprawy Warszawy: Urszula Nelken

Gościem programu była Urszula Nelken, dyrektor Centrum Usług Oświatowych w Piastowie. Rozmawialiśmy o premiowaniu zaszczepionych dzieci przy rekrutacji do przedszkoli. 

26. urodziny Radia Kolor - Grzegorz Brzozowicz

Gościem Konrada Czubaja był Grzegorz Brzozowicz - jeden z założycieli Radia Kolor i pierwszy szef muzyczny stacji. Jak wspomina początki Radia Kolor? Jakie były największe wyzwania dla nowej stacji radiowej na warszawskim rynku?

Sprawy Warszawy: Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski

Gośćmi urodzinowego wydania Spraw Warszawy byli Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski. Posłuchaj jak wspominają pracę w Radiu Kolor. 

26. urodziny Radia Kolor - Max Cegielski

Jest pisarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym, podróżnikiem i animatorem kultury. Uważa, że gdyby nie Radio Kolor prawdopodobnie nigdy nie pracowałby w mediach. Jak dzisiaj wspomina swoją przygodę z Kolorem? Kolejnym gościem Konrada Czubaja był Max Cegielski. 

26. urodziny Radia Kolor - Daniel Matolicz

W Radiu Kolor zaczynał swoją radiową przygodę dwadzieścia dwa lata temu jako reporter. Jak potoczyła się jego kariera zawodowa? Jak wspomina swój czas w Kolorze? Posłuchaj rozmowy Konrada Czubaja z Danielem Matoliczem. 

26. urodziny Radia Kolor - Igor Sokołowski

Dzisiaj w TVN24, kiedyś Igor Sokołowski przez kilka lat był znany wszystkim słuchaczom Radia Kolor. Z nieskrywaną tęsknotą wspominał dzisiaj swoją pracę w radiu. Posłuchaj, co najbardziej utkwiło mu w pamięci.

26. urodziny Radia Kolor - Robert Więckowski

Wiadomości potrafił recytować nawet z pamięci. Dlaczego historia jego pracy w Radiu Kolor jest taka ciekawa? Naszym kolejnym gościem był Robert Więckowski. 

26. urodziny Radia Kolor - Mariusz Abramowicz

W Radiu Kolor pracował w 1999 roku. Obecnie prowadzi programy informacyjne w Polsat News. Mimo upływu dwudziestu lat cały czas dobrze wspomina swoją obecność w Kolorze. Co najbardziej utkwiło w pamięci Mariusza Abramowicza? 

26. urodziny Radia Kolor - Hubert Urbański

Dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych, kiedyś prowadził audycję w Radiu Kolor. Posłuchaj jakie wspomnienia z Kolorem ma Hubert Urbański!

26. urodziny Radia Kolor - Anna Lassota

Kto odpowiadał za kontakt ze słuchaczami na początku funkcjonowania Radia Kolor? Posłuchaj urodzinowego wywiadu z Anną Lassotą - niegdysiejszą szefową "działu kontaktu ze słuchaczami".

26. urodziny Radia Kolor - Piotr "Makak" Szarłacki

Jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiego eteru to także były pracownik Radia Kolor. Makaka dziś usłyszycie w Antyradiu, a jak wyglądały jego początki na 103 FM? Zdradził to Ali i Dunowi.

26. urodziny Radia Kolor - Tomasz Bryczek

Jak kiedyś wyglądały poranki w Radiu Kolor? Ala i Duno zapytali o to Tomasza Bryczka, który był z nami w latach 2014-2015.

Wojciech Mann na 26. urodziny Radia Kolor

Dlaczego Kolor był wyjątkowy, kto miał IQ 160, kto kogo gryzł i co gryzło na antenie, opowiedział po 26 latach Wojciech Mann - "ojciec założyciel" Radia Kolor.

Rozmawiał Konrad Czubaj.

Co w prawie piszczy 22.01.2019

Czy mamy prawo do rezygnacji z wyjazdu z biurem podróży? Co zrobic w takim przypadku? Odpowiedzi na pytania udzieliła Katarzyna Grzywacka - radca prawny z kancelarii Loys.

Sprawy Warszawy: Joanna Narożniak

Gościem programu była Joanna Narożniak z Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej. Rozmawialiśmy m.in. o kontroli zimowisk na Mazowszu. 

Biuro piosenek znalezionych 17.01.2019 cz.2

Druga część audycji Marcina Sobesto z 17 stycznia 2019 roku. 

Biuro piosenek znalezionych 17.01.2019 cz.1

Pierwsza część audycji Marcina Sobesto z 17 stycznia 2019 roku. 

Sprawy Warszawy: Jarosław Krawczyk

Gościem programu był Jarosław Krawczyk z portalu Otodom. Rozmawialiśmy o rosnących cenach mieszkań w Warszawie. 

Blondynka w podróży 20.01.2019 cz. 2

Beata Pawlikowska swoim muzycznym wyborem nieco zawyżyła średnią wieku granych przez nas artystów, ale nie mogło być inaczej tuż przed Dniem Babci i Dziadka!

Blondynka w podróży 20.01.2019 cz. 1

Beata Pawlikowska swoim muzycznym wyborem nieco zawyżyła średnią wieku granych przez nas artystów, ale nie mogło być inaczej tuż przed Dniem Babci i Dziadka!

Niezłe Ciacho 18.01.2019

Jest znany na całym świecie i mówi się, że został wynaleziony w Toskanii - o jakim deserze mowa? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu Niezłe Ciacho! Zaprasza Bartek Boratyn.

Sprawy Warszawy: Agnieszka Schaitter

Gościem Spraw Warszawy była Agnieszka Schaitter, wicedyrektorka przedszkola "Szkrabki". Rozmawialiśmy o tym, jak ważna jest nauka tolerancji i szacunku już od najmłodszych lat. 

BiznesKlasa 17.01.2019

Twoi pracownicy nie wypełniają swoich zadań? Gdzie szukać przyczyny i jak rozwiązać problem? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu BiznesKlasa. Zaprasza Marlena Skiba.

Aga Pomaga 16.01.2019

Co dzisiaj przygotowała dla słuchaczy Radia Kolor Agnieszka Kałuża? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "Aga Pomaga".

9. Urodziny Och Teatru cz.2

Minęło już 9 lat odkąd Krystyna Janda powołała do życia Och Teatr. Na specjalnym urodzinowym spektaklu nie zabrakło zachwytów, aplauzu, życzeń i oczywiście Radia Kolor. Posłuchajcie naszej relacji!

9. urodziny Och Teatru

Minęło już 9 lat odkąd Krystyna Janda powołała do życia Och Teatr. Na specjalnym urodzinowym spektaklu nie zabrakło zachwytów, aplauzu, życzeń i oczywiście Radia Kolor. Posłuchajcie naszej relacji!

Sprawy Warszawy: Mariusz Piotrowski

Gościem programu był Mariusz Piotrowski z portalu Fly4free. Rozmawialiśmy o nowych połączeniach lotniczych z Warszawy. 

Co w prawie piszczy 15.01.2019

Z jakimi regulacjami prawnymi możemy się spotkać podczas ferii zimowych? Na pytanie Justyny Sokołowskiej odpowiedziała Katarzyna Grzywacka - radca prawny z kancelarii Loys. 

Biuro Piosenek Znalezionych 10.01.2019 cz.2

Druga część audycji Marcina Sobesto z dnia 14 stycznia 2019 roku. 

Biuro Piosenek Znalezionych 10.01.2019 cz.1

Pierwsza część audycji Marcina Sobesto z 10 stycznia 2019 roku. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Krystyna Janda

Z Krystyną Jandą rozmawialiśmy o 9 urodzinach Och-Teatru.

Blondynka w podróży 13.01.2019 cz.1

W programie Beata opowiadała o najpiękniejszych widokach, które miała okazję podziwiać w 2018 roku.

Blondynka w podróży 13.01.2019 cz.2

W programie Beata opowiadała o najpiękniejszych widokach, które miała okazję podziwiać w 2018 roku.

Niezłe Ciacho 11.01.2019

Jak przygotować Crème brûlée? Posłuchaj przepisu Bartka Boratyna.

Filmowy Rozkład Jazdy 11.01.2019

Posłuchaj najświeższych informacji ze świata kina. Na Filmowy Rozkład Jazdy zaprasza Agnieszka Patyk.

BiznesKlasa 10.01.2019

W pracy zespołowej najważniejszy jest współny język. Jak go wypracować i dlaczego może to znacząco usprawnić nasze działania? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "BiznesKlasa". Zaprasza Marlena Skiba. 

Sprawy Warszawy: Efe Türkel

Gościem programu był Efe Türkel, który padł ofiarą rasistowskiego ataku w miejskim autobusie. Rozmawialiśmy o tym zdarzeniu i o narastającym problemie ataków na tle rasistowskim. 

Aga pomaga 09.01.2019

Jak w idealny sposób dobrać oświetlenie do swojego domu? Posłuchaj kolejnego wydania magazynu "Aga Pomaga". Zaprasza Agnieszka Kałuża. 

Sprawy Warszawy: Krzysztof Czubaszek

Gościem programu był burmistrz Śródmieścia, Krzysztof Czubaszek. Rozmawialiśmy o "dniu urzędowania", który burmistrz wystawił na licytację WOŚP. 

Co w prawie piszczy 08.01.2019

Jakie roszczenia możemy mieć względem biura podróży organizującego nasz wakacyjny wyjazd, jeśli nie wszystko pójdzie po naszej myśli? Na pytanie odpowiedziała Katarzyna Grzywacka - radca prawny z kancelarii Loys. 

Sprawy Warszawy: Maciej Dutkiewicz

O tym, co Tramwaje Warszawskie wystawiły w ramach licytacji WOŚP rozmawialiśmy z Maciejem Dutkiewiczem z Tramwajów Warszawskich. 

Z gruszki i z pietruszki 07.01.2019

Dlaczego czasami odczuwamy "wilczy glód" i jak sobie z nim radzić w pracy? Posluchaj kolejnego wydania magazynu "Z gruszki i z pietruszki". Zaprasza Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Sprawy Warszawy: Emilia Piotrowska

Gościem programu była Emilia Piotrowska z Warszawskiego Alarmu Smogowego. Rozmawialiśmy o tym, jak ratusz radzi sobie z walką ze smogiem. 

Pełna Kultura - Basy i bobasy

Koncerty muzyki klasycznej dla całej rodziny - to w największym skrócie projekt "Basy i bobasy". Więcej opowiedziały w Pełnej Kulturze Paulina Pokrywińska i Anna Majcherczyk, pomysłodawczynie projektu.

Pełna Kultura - Rzeczy kultowe

Maluch, Coca-Cola i jeansy to rzeczy kultowe... czyli jakie? Opowiadała Anna Grunwald, autorka projektu "Rzeczy kultowe" Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

Blondynka w podróży 06.01.2019 cz.2

Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż na Syberię i opowiedziała o babuszce Agafii - niezwykłej starszej kobiecie, która wiedzie tam samotne życie. 

Blondynka w podróży 06.01.2019 cz.1

Beata Pawlikowska zabrała nas w podróż na Syberię i opowiedziała o babuszce Agafii - niezwykłej starszej kobiecie, która wiedzie tam samotne życie. 

Sprawy Warszawy: Agnieszka Klembowska i Karina Białek

Z Agnieszką Klembowską i Kariną Białek ze stowarzyszenia "Sąsiedzi dla Wesołej" rozmawialiśmy o Wschodniej Obwodnicy Warszawy przez Wesołą. 

Filmowy Rozkład Jazdy 04.01.2019 r.

Posłuchaj najświeższych informacji ze świata kina. Na Filmowy Rozkład Jazdy zaprasza Agnieszka Patyk.

Niezłe Ciacho 04.01.2019

Istnieją trzy rodzaje kremów do ciast. Który z nich jest numerem jeden Bartka Boratyna? 

Biuro Piosenek Znalezionych 03.01.2019 cz.2

Druga część audycji Marcina Sobesto z 3 stycznia 2019r. 

Biuro Piosenek Znalezionych 03.01.2018 cz.1

Pierwsza część audycji Marcina Sobesto z 3 stycznia 2019r. 

Filmowy Rozkład Jazdy 28.12.2018r.

Posłuchaj najświeższych informacji ze świata kina. Na Filmowy Rozkład Jazdy zaprasza Agnieszka Patyk.

BiznesKlasa 03.01.2019

Każdy lubi być chwalonym. Czy w biznesie chwalenie jest dobrym sposobem nagradzania pracowników za poprawnie wykonaną pracę? Posłuchaj pierwszego w tym roku wydania BiznesKlasy. Zaprasza Marlena Skiba. 

Sprawy Warszawy: Nina Kawka, Anna Kozińska, Gabrysia Herbreder i Weronika Woś

Nina Kawka, Anna Kozińska, Gabrysia Herbreder i Weronika Woś - uczennice z Ursynowa, które zostały... mistrzyniami świata w pływaniu! 

Blondynka w podróży 30.12.2018 cz.1

Dlaczego w Nowy Rok tak ważny na Filipinach jest... makaron? I jakie podejście do pojęcia czasu mają Indianie, Hawajczycy oraz starożytni Grecy? Tego wszystkiego dowiecie się od Beaty Pawlikowskiej w najnowszym odcinku programu "Blondynka w podróży". Posłuchajcie koniecznie!

Blondynka w podróży 30.12.2018 cz.2

Dlaczego w Nowy Rok tak ważny na Filipinach jest... makaron? I jakie podejście do pojęcia czasu mają Indianie, Hawajczycy oraz starożytni Grecy? Tego wszystkiego dowiecie się od Beaty Pawlikowskiej w najnowszym odcinku programu "Blondynka w podróży". Posłuchajcie koniecznie!

Sprawy Warszawy: Justyna Pankiewicz

Gościem programu była Justyna Pankiewicz, kierowniczka produkcji spektaklu "Żaby" w Teatrze Studio. Rozmawialiśmy o sukcesie spektaklu na festiwalu "Boska Komedia" w Krakowie. 

Niezłe Ciacho 03.01.2018

Co zrobić z resztkami ciast po świętach? Pomysł ma niezawodny warszawski cukiernik - Bartek Boratyn.

netgraf.pl