Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Blondynka w podróży 16.09.2018 cz. 2

Tym razem przystanek w podróży po świecie Beata Pawlikowska postanowiła zrobić w Bhutanie, czyli w kraju, w którym wskaźnik PKB zastąpiono szczęściem narodowym brutto!

Pomoc kuchenna 14.09.2018

Idealna jajecznica... któż nie marzy o takiej z rana? Przepis na najlepszą z możliwych znają Aneta i Jan Kuroniowie. 

Niezłe Ciacho 18.09.2018

Czy wiesz ile jest rodzajów bezy oraz czym różnią się od siebie? Wszystko na ich temat wie Bartek Boratyn, a swoją wiedzą nie zawahał się podzielić ze słuchaczami Radia Kolor. 

Sprawy Warszawy: Wojciech Dąbrówka

Jak bez meldunku zagłosować w Warszawie? O tym w Sprawach Warszawy mówił Wojciech Dąbrówka, rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. 

BiznesKlasa 13.09.2018

Chyba, być może, raczej - to słowa, które znajdują się na biznesowej czarnej liście. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedziała Marlena Skiba w kolejnej odsłonie BiznesKlasy. 

Sprawy Warszawy: Urszula Murawska

O bezrobociu w Warszawie rozmawialiśmy z Urszulą Murawską ze stołecznego urzędu pracy. 

Aga Pomaga 12.09.2018

Co zrobić, żeby przygotować nasz balkon na sezon jesienno-zimowy? Odpowiedź jak zwykle zna Agnieszka Kałuża, czyli Aga Pomaga. 

Sprawy Warszawy: Bogumiła Szlązak

Gościem Spraw Warszawy była Bogumiła Szlązak ze stowarzyszenia "Czyste Radiowo". Rozmawialiśmy o zamknięciu uciążliwej kompostowni. 

Pełna Kultura - W ogrodach Muzeum Azji i Pacyfiku

O rzeźbach Ganeśi i innych skarbach (krasnali brak) w ogrodach Muzeum Azji i Pacyfiku opowiadała kuratorka Barbara Banasik.

Pełna Kultura - Festiwal Skrzyżowanie Kultur

Muzyka afrykańska zabrzmi już wkrótce na 14. edycji Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, ale nie tylko afrykańska, bo kultury mają się... krzyżować. O programie muzycznym i pozamuzycznym opowiedziała dyrektorka programowa festiwalu - Maria Pomianowska.

Co w prawie piszczy 11.09.2018

W przypadku spadku... czyli co zrobić kiedy go otrzymasz? Sposoby na wszystkie spadkowe problemy  zna radca prawny Katarzyna Grzywacka z kancelarii Loys. Posłuchaj kolejnego wydania "Co w prawie piszczy".

Pomoc kuchenna 10.09.2018

Soczysty, chrupiący i zarumieniony kurczak... Któż by takiego nie zjadł? Przepis na idealnie upieczonego kurczaka podali Aneta i Jan Kuroniowie w poniedziałkowej "Pomocy Kuchennej". 

Pomoc kuchenna 07.09.2018

Płaczesz przy obieraniu cebuli? Aneta i Jan Kuroniowie opowiedzieli co zrobić, żeby temu zapobiec! Posłuchaj Pomocy Kuchennej! 

Sprawy Warszawy: Grzegorz Walkiewicz

O zielonych ulicach w Sprawach Warszawy mówił Grzegorz Walkiewicz z "Warszawy Obywatelskiej". 

Z gruszki i z pietruszki 10.09.2018

Poniedziałek, wtorek, a może środa...? Który dzień jest najlepszy, żeby przejść na dietę? Posłuchajcie co na ten temat ma do powiedzenia Katarzyna Błażejewska-Stuhr w kolejnym wydaniu "Z gruszki i z pietruszki". 

Sprawy Warszawy: Paweł Tanajno

Gościem programu był Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta stolicy. Rozmawialiśmy o jego wizji Warszawy. 

Blondynka w podróży 09.09.2018 cz. 1

Beata Pawlikowska po raz kolejny zabrała nas w radiową podróż. Tym razem opowiedziała o śladach Królowej Wiktorii na mapie świata oraz o tym jaki kwiat tak naprawdę jest symbolem Japonii. Jesteście ciekawi? Posłuchajcie koniecznie!

Blondynka w podróży 09.09.2018 cz. 2

Beata Pawlikowska po raz kolejny zabrała nas w radiową podróż. Tym razem opowiedziała o śladach Królowej Wiktorii na mapie świata oraz o tym jaki kwiat tak naprawdę jest symbolem Japonii. Jesteście ciekawi? Posłuchajcie koniecznie!

Zbawienie w pracy: Agnieszka Gruszfeld

Rak to przeciwnik, który wciąż ma przewagę wynikającą z niewiedzy. Czy wiesz jak o siebie dbać, żeby zmniejszyć ryzyko zachorowań na raka piersi? Jak i kiedy przeprowadzać badanie? Na te i inne pytania odpowiedział  ekspert - doktor nauk medycznych Agnieszka Gruszfeld. W rozmowie z Justyną Sokołowską wyjaśniła co to jest mammografia i w jaki sposób się do niej przygotować. Posłuchaj podcastu i nie daj chorobie żadnych szans. 

Niezłe Ciacho 07.09.2018

Jak upiec pyszny, udany biszkopt bez zakalca? W premierowym odcinku "Niezłe Ciacho" opowiedział o tym Bartek Boratyn. 

Sprawy Warszawy: Wojciech Bartelski

Kandydaci na prezydenta stolicy obiecują nowe linie tramwajowe. Na ile realne są te propozycje? O tym w Sprawach Warszawy mówił Wojciech Bartelski, prezes Tramwajów Warszawskich.

Biuro piosenek znalezionych 06.09.2018 cz.1

Pierwsza część audycji Marcina Sobesto z 06.09.2018 r.

Biuro piosenek znalezionych 06.09.2018 cz.2

Druga część audycji z dnia 06.09.2018 r.

Żródło: www.szkolamusicalowa-amt.pl

Zbawienie w pracy: Kamil Śliwowski

Gościem Justyny Sokołowskiej był Kamil Śliwowski. Rozmowa dotyczyła castingu do Szkoły Musicalowej

BiznesKlasa 06.09.2018

Jak opanować emocje podczas trudnych negocjacji? Na to i inne pytania odpowiedziała Marlena Skiba - ekspert strategii biznesu, doradca biznesowy. 

Sprawy Warszawy: Joanna Narożniak

Czy grozi nam epidemia odry? Posłuchajcie rozmowy z Joanną Narożniak z Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej. 

Zbawienie w Pracy: Agnieszka Mielech

W Zbawieniu w Pracy Justyna Sokołowska rozmawiała z Agnieszką Mielech - autorką "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik superdziewczyny" Rozmowa dotyczyła tego jak ważna jest dobra organizacja czasu, żeby dzieci w roku szkolnym mogły - oprócz nauki- znależć czas na odpoczynek. "Szkolnik" ma to im ułatwić.

Aga Pomaga 05.09.2018

Jak dobrać dodatki do wnętrza swojego mieszkania? Na to pytanie odpowiedziała blogerka Agnieszka Kałuża, czyli Aga Pomaga! 

Sprawy Warszawy: Justyna Glusman

Gościem Spraw Warszawy była Justyna Glusman, kandydatka na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy o jej propozycjach dla kobiet i dzieci.

Co w prawie piszczy 04.09.2018

Niekończący się tydzień premier! Kolejną z nich jest audycja "Co w prawie piszczy", w której radca prawny z kancelarii Loys -  Katarzyna Grzywacka  odpowie  na najczęściej zadawane pytania z dziedziny prawa. Posłuchaj o co dzisiaj zapytała ją Justyna Sokołowska. 

Sprawy Warszawy: Grzegorz Pietruczuk

O kontrowersjach wokół Lotniska Babice rozmawialiśmy z Grzegorzem Pietruczukiem, wiceburmistrzem Bielan. 

Pomoc kuchenna 03.09.2018

Pomoc Kuchenna to kolejna, nowa propozycja Radia Kolor! Posłuchaj o czym mówili Aneta i Jan Kuroniowie w premierowym wydaniu audycji. 

Z gruszki i z pietruszki 03.09.2018

W premierowym wydaniu "Z gruszki i z pietruszki" Katarzyna Błażejewska - Stuhr opowiedziała o niesamowitych właściwościach orzechów włoskich! Posłuchaj, dlaczego warto włączyć je do swojej diety. 

Sprawy Warszawy: Sylwia Chutnik

Gościem Spraw Warszawy była Sylwia Chutnik, kulturoznawczyni, pisarka, działaczka społeczna. Rozmawialiśmy o pomijanych w kampanii wyborczej sprawach kobiet. 

Blondynka w podróży - 02.09.2018 część 2

Premierowe wydanie nowej audycji Beaty Pawlikowskiej w Radiu Kolor. W tym odcinku Beata mówiła o najwyższej górze świata i wcale chodziło o Mount Everest! O swoich początkach w Radiu Kolor, a także o tym jak dobrze, choć niełatwo jest próbować nowych rzeczy.

Blondynka w podróży - 02.09.2018 część 1

Premierowe wydanie nowej audycji Beaty Pawlikowskiej w Radiu Kolor. W tym odcinku Beata mówiła o najwyższej górze świata i wcale chodziło o Mount Everest! O swoich początkach w Radiu Kolor, a także o tym jak dobrze, choć niełatwo jest próbować nowych rzeczy.

Pełna Kultura: Leszek Drogosz

O "Pikniku z klimatem" w audycji Pełna Kultura opowiadał Leszek Drogosz, dyrektor Biura Infrastruktury m. st. Warszawy.

Pełna Kultura: Katarzyna Łęcka

Gościem audycji Pełna Kultura była reżyserka Katarzyna Łęcka, która opowiadała o filmie "Pars Pro Toto".

Sprawy Warszawy: Paulina Sobiesiak-Penszko

O krytycznym raporcie dotyczącym stanu warszawskiej edukacji po reformie, rozmawialiśmy z Pauliną Sobiesiak-Penszko z Instytutu Spraw Publicznych. 

Lato+: prof. Andrzej Nowakowski

Czy wiesz, że proste badanie może zapobiec chorobie nowotworowej? Cytologia ratuje życie! Na czym to badanie polega oraz kto i jak często powinien mu się poddać. W rozmowie z lekarzem, profesorem Andrzejem Nowakowskim Justyna Sokołowska zapytała o wszystko, co powinniście o niej wiedzieć. Choroby można uniknąć - przekonaj się i posłuchaj rozmowy!

Wpół do weekendu w L'avanti: Katarzyna Grochola

Ostatnim gościem Ali i Duna w audycji Wpół do weekendu była pisarka i autorka bestsellerowych powieści  - Katarzyna Grochola. 

Wpół do weekendu w L'avanti: Beata Pawlikowska

Gościem ostatniego w tym sezonie wydania Wpół do weekendu była Beata Pawlikowska. 

Sprawy Warszawy: Rafał Trzaskowski

Gościem Spraw Warszawy był kandydat na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski. 

Sprawy Warszawy: Tomasz Mencina

Gościem programu był Tomasz Mencina, burmistrz Bielan. Rozmawialiśmy o przedszkolach modułowych, które powstają na Bielanach. 

Sprawy Warszawy: Piotr Guział

Gościem Spraw Warszawy był Piotr Guział, miejski radny i kandydat na prezydenta stolicy. 

Mokotów, co słychać? 24 sierpnia 2018 Część II

Jak można odpracować dług zaciągnięty wobec dzielnicy? Na to i inne pytania Pawła Worobieja odpowiedziała Anna Rzepka - Zastępca Dyrektora Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami. 

Sprawy Warszawy: Karolina Gałecka

Drogowcy mają nowy sposób na walkę z kierowcami, którzy nie płacą za parkowanie. Jaki? O tym w Sprawach Warszawy mówiła Karolina Gałecka z Zarządu Dróg Miejskich. 

Mokotów, co słychać? 24 sierpnia 2018 Część I

O aktywnościach nieprzymusowych, czyli sporcie na Mokotowie - opowiadał Burmistrz Dzielnicy Mokotów - Bogdan Olesiński. 

Sprawy Warszawy: Patryk Jaki

Gościem Spraw Warszawy był Patryk Jaki, kandydat na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy głównie o komunikacji miejskiej. 

Lato+: prof. Michał Kamiński

Czy wiesz, że proste badanie może zapobiec chorobie nowotworowej? Kolonoskopia ratuje życie! Na czym to badanie polega oraz kto i jak często powinien mu się poddać opowiedział lekarz, profesor Michał Kamiński. Justyna Sokołowka zapytała też o wszystko to, co powinniście wiedzieć o kolonoskopii oraz o to jak dzięki niej można uniknąć choroby. 

Wpół do weekendu w Prime Cut: Paulina Holtz

Kolejnym gościem Wpół do weekendu była aktorka Paulina Holtz.

Wpół do weekendu w Prime Cut: Kamil Mokrzycki

Gościem Alicji Bendkowskiej w programie "Wpół do weekendu" był wokalista i współzałożyciel zespołu Sound'n'Grace - Kamil Mokrzycki.

Sprawy Warszawy: Joanna Gospodarczyk

O skutkach reformy oświaty w Sprawach Warszawy rozmawialiśmy z Joanną Gospodarczyk z warwszawskiego ratusza. 

Sprawy Warszawy: Piotr Ikonowicz

Gościem Spraw Warszawy był Piotr Ikonowicz, kandydat na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy o jego wizji stolicy.

Sprawy Warszawy: Kacper Ziółkowski

Plac Defilad jako iPlac? O swoim pomyśle w Sprawach Warszawy mówił Kacper Ziółkowski, absolwent architektury. 

Sprawy Warszawy: Jacek Żakowski

Gościem programu był Jacek Żakowski, publicysta i dziennikarz tygdonika "Polityka". Rozmawialiśmy o kampanii wyborczej i szansach kandydatów na prezydenta stolicy. 

Sprawy Warszawy: Wojciech Kacperski

Gościem Spraw Warszawy był Wojciech Kacperski ze stołecznego Biura Architektury. Rozmawialiśmy o znikających pamiątkach po Powstaniu Warszawskim. 

Sprawy Warszawy: Nathaniel Organ i Aleksander Łabanowski

O propozycjach dla młodych warszawiaków w Sprawach Warszawy mówili: Nathaniel Organ z Forum Młodych PiS i Aleksander Łabanowski z Młodych Demokratów (młodzieżówka PO).

Sprawy Warszawy: Henryk Strzelczyk

O kocim mieszkaniu, które powstało na Ochocie rozmawialiśmy z Henrykiem Strzelczykiem, dyrektorem schroniska Na Paluchu.

Sprawy Warszawy: Krzysztof Strzałkowski

Gościem był burmistrz dzielnicy Wola, Krzyszof Strzałkowski. Rozmawialiśmy o problemie wykwaterowania mieszkańców przy ulicy Piaskowej 9.

Sprawy Warszawy: Ryszard Klejnowski

O wyjątkowo gorącem lecie i burzach w Sprawach Warszawy mówił  synoptyk Ryszard Klejnowski. 

Sprawy Warszawy: Jacek Wojciechowicz

Gościem Spraw Warszawy był Jacek Wojciechowicz, kandydat na prezydenta stolicy. Rozmawialiśmy o jego propozycjach dla warszawiaków. 

Wpół do weekendu w Soto Sushi: Daria Widawska

Kolejnym gościem Wpół do weekendu w Soto Sushi była Daria Widawska. 

Wpół do weekendu w Soto Sushi: Kasia Kwiatkowska i Artur Chamski

Za nami kolejne wydanie Wpół do weekendu. Gośćmi Ali i Duna byli aktorzy - Kasia Kwiatkowska i Artur Chamski. 

Sprawy Warszawy: Iza Sztandera

O tym, dlaczego warto karmić dziecko piersią rozmawialiśmy z Izą Sztanderą, jedną z inicjatorek akcji "Mlekoteka". 

Sprawy Warszawy: Agnieszka Czujkowska

Gościem Spraw Warszawy była Agnieszka Czujkowska ze stołecznego Zoo. Rozmawialiśmy o tym, jak zwierzęta radzą sobie w czasie upałów. 

Sprawy Warszawy: Stanisław Sułecki

Czy Wschodnia Obwodnica Warszawy mogłaby ominać Wesołą? O tym rozmawialiśmy ze Stanisławem Sułeckim ze stowarzyszenia "Woda i Przyroda". 

Wpół do weekendu w Smakach Warszawy: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Kolejnym gościem Wpół do weekendu była blogerka i dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Wpół do weekendu w Smakach Warszawy: Sławomir Koper

Gościem pierwszego, sierpniowego wydania Wpół do Weekendu był Sławomir Koper - autor książek historycznych. 

Sprawy Warszawy: Diana Barańska

O "Otwartej Ząbkowskiej" w Sprawach Warszawy rozmawialiśmy z jedną z organizatorek festiwalu, Dianą Barańską ze stowarzyszenia "My".

Mobilizacja: Jaki(ś) rap spod bloku

Patryk Jaki rusza na podbój warszawskich blokowisk. Ala i Duno postanowili przygotować do tego odpowiednią ścieżkę dźwiękową... ;)

Sprawy Warszawy: Halina Jędrzejewska

Gościem specjalnego wydania Spraw Warszawy była Halina Jędrzejewska, ps. Sławka. Posłuchajcie jej niezwykłej historii z Powstania Warszawskiego. 

Sprawy Warszawy: Marlena Skorupka

O tym, jak bezpiecznie zbierać grzyby rozmawialiśmy z Marleną Skorupką z Wojewódzkiej Stacji Stanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie. 

Sprawy Warszawy: Andrzej Rozenek

Gościem programu był Andrzej Rozenek, nowy kandydat SLD na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy o jego wizji stolicy. 

Lato Plus: Jakub Kucner

Gościem Justyny Sokołowskiej był Mister Polski - Jakub Kucner.  Rozmowa dotyczyła sukcesu  na  konkursie Mister Global w Tajlandii, fundacji założonej z myślą o dzieciach i jego świetnym z nimi kontakcie.

Mokotów, co słychać? 27 lipca 2018

W kolejnej odsłonie cyklu "Mokotów - co słychać?" rozmawiamy o Biegu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się w dzielnicy. Pytamy także o miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego.

Lato Plus: Michał Cessanis

Gościem Justyny Sokołowskiej był Michał Cessanis - podróżnik, dziennikarz National Geographic Traveler. Rozmowa dotyczyła jego najnowszej książki pt. "Made in China". 

Wpół do weekendu w Rejczel: Agnieszka Kaczorowska

Koljnym gościem Wpół do weekendu w restauracji Rejczel była Agnieszka Kaczorowska. 

Wpół do weekendu w Rejczel: Lanberry

Gościem Wpół do weekendu była Lanberry. O co zapytali ją Ala i Duno? Posłuchaj! 

Sprawy Warszawy: Anna Krysiukiewicz-Fenger

Dlaczego coraz więcej rodziców nie szczepi dzieci? O tym rozmawialiśmy z Anną Krysiukiewicz-Fenger, lekarzem pediatrą ze Szpitala im. Świętej Rodziny. 

Sprawy Warszawy: Karol Perkowski

O trwającej w Warszawie prekampanii wyborczej rozmawialiśmy z Karolem Perkowskim z komitetu "Wygra Warszawa". 

Sprawy Warszawy: Mariusz Piotrowski

Gościem Spraw Warszawy był Mariusz Piotrowski z portalu "Fly4free". Rozmawialiśmy o planowanym strajku personelu pokładowego w liniach Ryanair. 

Sprawy Warszawy: Joanna Gorzelińska i Jan Krynicki

Gośćmi programu byli: Joanna Gorzelińska z "Sąsiadów dla Wesołej" i Jan Krynicki z GDDKiA. Rozmawialiśmy o przyszłości obwodnicy przez Wesołą. 

Wpół do weekendu w Tchibo: Emilian Kamiński

Kolejnym gościem trzeciego wydania Wpół do weekendu był aktor Emilian Kamiński.

Wpół do weekendu w Tchibo: Paweł Burczyk

Gościem Tomka Dunowskiego w programie Wpół do weekendu był Paweł Burczyk. 

Sprawy Warszawy: Marta Miś

Jak urządzić się w kawalerce? O tym rozmawialiśmy z Martą Miś z Galerii Zachęta, gdzie powstała wystawa poświęcona kawalerkom. 

Sprawy Warszawy: Goretta Szymańska i Bartek Podlewski

Gośćmi Spraw Warszawy byli: Goretta Szymańska i Bartek Podlewski. Rozmawialiśmy o muralach przedstawiających bohaterów serialu "Alternatywy 4", które powstaną na Ursynowie. 

Sprawy Warszawy: Joanna Narożniak

O zagrożeniach związanych z kąpielą w brudnej wodzie rozmawialiśmy z Joanną Narożniak z Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej.

Sprawy Warszawy: Jan Popławski

Z Janem Popławskim ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze" rozmawialiśmy o kontrowersyjnej specustawie "lex deweloper".

Mobilizacja: Robert Biedroń

Gościem Ali i Duna był Prezydent Słupska i Gruba Ryba Radia Kolor 2018 w kategorii "Mężczyzna Koloru" - Robert Biedroń. 

Wpół do weekendu w Pink Lobster: Karolina Pilarczyk

Kolejnym gościem drugiego wydania programu Wpół do weekendu była Karolina Pilarczyk! O czym opowiedziała? Posłuchajcie! 

Wpół do weekendu w Pink Lobster: Paweł Domagała

Gościem kolejnego wydania Wpół do Weekendu był Paweł Domagała. Posłuchaj o co pytali go Ala i Duno! 

Sprawy Warszawy: Aleksandra Śniegocka-Goździk

Gościem Spraw Warszawy była Aleksandra Śniegocka-Goździk, przedstawicielka Czarnego Protestu. Rozmawialiśmy o przemocy seksualnej wobec kobiet. 

Sprawy Warszawy: Jan Śpiewak

Naszym gościem był Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta stolicy. Rozmawialiśmy o jego wizji Warszawy. 

Sprawy Warszawy: Piotr Siergiej

Gościem Spraw Warszawy był Piotr Siergiej z inicjatywy "Warszawa bez smogu". Rozmawialiśmy o letniej odmianie smogu. 

Sprawy Warszawy: Jacek Wiśnicki

O kultowej wawerskiej sośnie w Sprawach Warszawy mówił Jacek Wiśnicki ze stowarzyszenia "Razem dla Wawra".

Wpół do weekendu w L'arc Varsovie: Aneta i Jan Kuroniowie

Kolejnymi gośćmi Wpół do weekendu w restauracji L'arc Varsovie byli Aneta i Jan Kuroniowie.

Sprawy Warszawy: Sławomir Antonik

Gościem programu był Sławomir Antonik - burmistrz Targówka i kandydat na prezydenta Warszawy.

Wpół do weekendu w L'arc Varsovie: Katarzyna Miller

Gościem premierowego odcinka Wpół do weekendu w restauracji L'arc Varsovie była Katarzyna Miller. 

Sprawy Warszawy: Jakub Żaczek

Gościem programu był Jakub Żaczek z Komitetu Obrony Praw Lokatorów. Rozmawialiśmy o "urodzinach" komisji weryfikacyjnej. 

netgraf.pl