Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Podcasty

Sprawy Warszawy: Ewa Rogala

Koronawirus rozprzestrzenia się w całym kraju. Jak z epidemią radzi sobie Warszawa? Odpowiada Ewa Rogala ze stołecznego ratusza. 

Sprawy Warszawy: Renata Markowska

Właśnie rozpoczął się sezon lęgowy ptaków. Co to oznacza w praktyce i jak powinniśmy dbać o zwierzęta w tym okresie? Odpowiedziała Renata Markowska z Ptasiego Patrolu. 

Sprawy Warszawy: dr Bogna Kietlińska

Grodzenie osiedli przykładem "patodeweloperki". Ten temat skomentowała dr Bogna Kietlińska z Uniwersytetu Warszawskiego. 

Sprawy Warszawy: Kalina Czwarnóg

Studio Radia Kolor odwiedziła Kalina Czwarnóg z Fundacji Ocalenie. Tematem rozmowy była kontrowersyjna deportacja 21-letniej Czeczenki. Czwarnóg odpowiedziała również na pytanie, czy w Warszawie potrafimy się integrować z uchodźcami?

Sprawy Warszawy: Krzysztof Strzałkowski

Wraz z uruchomieniem nowych stacji metra na Woli zmieni się układ tutejszych linii autobusowych. Po konsultacjach, ZTM przedstawił ostateczny układ tras, ale nadal budzi on wiele kontrowersji. Swoje zdanie na ten temat wyraził Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. 

Sprawy Warszawy: Justyna Kościńska

Coraz częściej mieszkania zastępują hotele. Najem krótkoterminowy staje się jednak problemem dla okolicznych mieszkańców. Ten temat skomentowała Justyna Kościńska z Miasto Jest Nasze. 

Sprawy Warszawy: Jarosław Modzelewski i Bartosz Wieczorek

Domy kultury "Zacisze" i "Świt" mają zostać połączone w jeden ośrodek. Z projektem nie zgadza się szereg mieszkańców i organizują protesty, o których opowiedzieli Jarosław Modzelewski ze stowarzyszenia Razem dla Targówka i Bartosz Wieczorek, animator kultury z Targówka. 

 

Sprawy Warszawy: Mariusz Piotrowski

Koronawirus wkracza do kolejnych krajów, a przewoźnicy wstrzymują coraz więcej lotów. W którym kierunku podróż będzie utrudniona? Między innymi na to pytanie odpowiedział Mariusz Piotrowski z portalu Fl4free.  

Sprawy Warszawy: Justyna Glusman

Ekologiczny kryzys w stolicy – wycinane są kolejne drzewa, a nowe recyklomaty ulegają częstym awariom. Ten temat skomentowała Justyna Glusman, koordynatorka ds. zrównoważonego rozwoju i zieleni m. st. Warszawy.   

 

Sprawy Warszawy: Jan Mackiewicz i Jan Szymański

Starych drzew nie trzeba wycinać, a można je przesadzić! Takie działania na szeroką skalę prowadzi w Białołęka. W tym temacie wypowiedzieli się Jan Mackiewicz, wiceburmistrz dzielnicy oraz Jan Szymański, ogrodnik.  

Sprawy Warszawy: Kamil Orzeł i Michał Zyga

Od marca wzrosną opłaty za śmieci. Pojawią się również wysokie kary za niesegregowanie odpadów. Ten temat skomentowali Kamil Orzeł, radny Ursynowa i Michał Zyga, radny Rembertowa.

Sprawy Warszawy: Paweł Rabiej

Studio Radia Kolor odwiedził Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy. Wypowiedział się m.in. w temacie nowych żłobków, które pojawiają się na mapie stolicy.

Sprawy Warszawy: Roman Głodowski

Na Mazowszu zostanie odstrzelonych 1500 bobrów. Decyzję Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska skomentował Roman Głodowski ze Stowarzyszenia Nasz Bóbr.

Sprawy Warszawy: Katarzyna Ankudowicz

Pozwała miasto w sprawie smogu i wygrała. Gościem Spraw Warszawy była aktorka Katarzyna Ankudowicz.

Sprawy Warszawy: Agnieszka Krzyżak-Pitura

W jaki sposób poprawić bezpieczeństwo dzieci na przejściach dla pieszych? Swoje pomysły przedstawiła Agnieszka Krzyżak-Pitura z Fundacji "Rodzic w mieście".

Sprawy Warszawy: Urszula Dragan

Gościem „Spraw Warszawy” była Urszula Dragan, społeczniczka z Mokotowa, która mówiła o sytuacji onkologii w Polsce. 

Sprawy Warszawy: Mateusz Durlik

Krawężniki na ulicy Miodowej stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa – skarżą się rowerzyści. Ten temat skonsultowaliśmy z Mateuszem Durlikiem, lokalnym aktywistą i redaktorem „Gazety Żoliborza”.

Sprawy Warszawy: dr Piotr Karwowski

Szkoła Główna Handlowa po raz kolejny okazała się największą kuźnią prezesów w Polsce. Ten sukces skomentował dr Piotr Karwowski z SGH.  

Sprawy Warszawy: Jarema Andrzej Rabiński

Od fachowej strony o drzewach. Jarema Andrzej Rabiński - inspektor nadzoru ds. zieleni zabytkowej wypowiedział się w temacie wycinki zieleni na Wybrzeżu Helskim.

Sprawy Warszawy: Paulina Mućko i Magdalena Pecho

Gośćmi dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” były Paulina Mućko i Magdalena Pecho z fundacji Dr Clown, które opowiedziały o akcji "Wszystkiego dobrego dla chorego".

Sprawy Warszawy: Aleksandra Słowińska

W Wawrze wdrożono program społeczny „Dbamy o mamy”. Na czym polega projekt? W tym temacie wypowiedziała się Aleksandra Słowińska z Urzędu Dzielnicy Wawer.

Sprawy Warszawy 07.02.2020

Gośćmi Spraw Warszawy był nauczyciel i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Lajosa Kossutha, którzy skonstruowali urządzenie do mierzenia stężenia dwutlenku węgla w salach lekcyjnych. Skąd pomysł i jak wyglądała produkcja?  

Sprawy Warszawy: Karolina Gałecka

Jak sprawdza się system e-kontroli na warszawskich ulicach? Odpowiada Karolina Gałecka z Zarządu Dróg Miejskich.

Sprawy Warszawy: Andżelika Gackowska

Łosie wkraczają na ulice Warszawy. Czy dzikie zwierzęta przestały się bać wielkich miast? Między innymi na pytanie odpowiedziała Andżelika Gackowska, zastępca dyrektora Lasów Miejskich.

Sprawy Warszawy: Włodzimierz Piątkowski

Czy na Bielanach pojawią się strefy płatnego parkowania? O to zapytaliśmy Włodzimierza Piątkowskiego, wiceburmistrza Bielan.

Sprawy Warszawy: Marta Galewska

Jak wyglądał proces odbudowy Warszawy? Na to pytanie odpowiedziała Marta Galewska z Muzeum Odbudowy Starówki Centrum Interpretacji Zabytku.

Sprawy Warszawy: Oktawian Szwed

Na ratunek jeżom! O tym jak wygląda praca w szpitalu dla tych małych zwierząt opowiedział Oktawian Szwed z Ośrodka Rehabilitacyjnego Jeżurkowo.  

Sprawy Warszawy: dr Ernest Kuchar

Koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie. Czy mamy się czego obawiać i jak się mamy zabezpieczyć?

Sprawy Warszawy: Katarzyna Kucewicz

Uważa się, że Polacy często narzekają. Czy to nasza cecha narodowa?  Na to pytanie odpowiedziała Katarzyna Kucewicz, psycholog.

Sprawy Warszawy: Grzegorz Walkiewicz

Na Wybrzeżu Helskim planowana jest wielka wycinka zieleni. Pod topór pójdzie 500 drzew. W tym temacie wypowiedział się Grzegorz Walkiewicz, radny z Pragi Północ.

Sprawy Warszawy: Anna i Jacek Borowikowie

Anna i Jacek Borowikowie to jedni z najstarszych stażem mistrzowie świeckiej ceremonii pogrzebowej w Polsce. Jak wyglądają świeckie pogrzeby i jak często odbywają się w Warszawie?

Sprawy Warszawy: Karolina Sokulska

Wzrasta liczba porzucanych zwierząt. Dlaczego tak się dzieje i jak zmienić tę tendencję? W tym temacie wypowiedziała się Karolina Sokulska z fundacji „Znajdki”.  

Sprawy Warszawy: Jerzy Stanisław Majewski

Jak wyglądała Warszawa w latach 90-tych? Na to pytanie odpowiedział Jerzy Stanisław Majewski – varsavianista.

Sprawy Warszawy: Urszula Koneczna

W Polsce wzrasta liczba nieszczepionych dzieci. Lekarze alarmują. W tym temacie wypowiedziała się Urszula Koneczna – pediatra.

Sprawy Warszawy: Monika Arasimowicz-Andres

Willi przy Waldorffa 22 grozi rozbiórka. W tym temacie wypowiedziała się Monika Arasimowicz-Andres ze stowarzyszenia „Kamień i co".

Sprawy Warszawy: Michał Dobrowolski

Dzisiejszym gościem „Spraw Warszawy” był Michał Dobrowolski z warszawskiego inspektoratu OTOZ Animals. Wypowiedział się w temacie interwencji wobec krzywdzonych zwierząt.

Sprawy Warszawy: Wojciech Wagner

Koniec reklamozy w Warszawie! W tym temacie wypowiedział się Wojciech Wagner – wicedyrektor Biura Architektury.

Sprawy Warszawy: Paweł Rabiej

Dzisiejszym gościem „Spraw Warszawy” był wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej. Wypowiedział się w temacie sytuacji Szpitala Czerniakowskiego.

Sprawy Warszawy: Bartosz Dąbrowa

Gościem „Spraw Warszawy” był Bartosz Dąbrowa – radny Białołęki i najmłodszy radny Warszawy. Jak wygląda wizja Warszawy według młodego pokolenia?

Sprawy Warszawy: Jowita Pietrak

Na czym polega akcja „Kup obiad jeśli możesz, weź obiad jeśli potrzebujesz”. W szczegóły wprowadziła nas Jowita Pietrak – kierowniczka „Pierogarni u Aniołów”.

Sprawy Warszawy: Longina Kaczmarska

Czy Szpital Czerniakowski zostanie zamknięty? W tym temacie wypowiedziała się Longina Kaczmarska z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Sprawy Warszawy: Agnieszka Czujkowska

Gościem „Spraw Warszawy” była Agnieszka Czujkowska z warszawskiego zoo. Wypowiedziała się w temacie Australii i panujących tam pożarów.

Sprawy Warszawy: Michał Matuszewski

Seans z pupilem. W szczegóły wprowadził Michał Matuszewski - kurator Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Sprawy Warszawy: Darek Strojewski

Gościem „Spraw Warszawy” był Darek Strojewski, który wkrótce wyruszy w pieszą wędrówkę z Hiszpanii do Norwegii. Towarzyszył mu będzie jego czworonożny przyjaciel.

Sprawy Warszawy: Janusz Marynowski

Gościem dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” był Janusz Marynowski – dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia. Tematem rozmowy była budowa nowej sali koncertowej przy ulicy Grochowskiej. Muzyk zdradził również plany orkiestry na 2020 rok.

Sprawy Warszawy: Jacek Wojciechowicz

Gościem „Spraw Warszawy” był Jacek Wojciechowicz, były wiceprezydent Warszawy, który zaopiniował budżet stolicy na 2020 rok.

Sprawy Warszawy: Renata Werpachowska

Gościem ‘Spraw Warszawy” była Renata Werpachowska z fundacji Synapsis. Porozmawialiśmy o tym, jak trudnym czasem dla autystów jest Sylwester.

Sprawy Warszawy: Karolina Gałecka

W 2019 roku dużo mówiło się o bezpieczeństwie pieszych. Z Karoliną Gałecką z ZDM porozmawialiśmy o tym, jak drogowcy chcą zadbać o pieszych, a także, o planowanych inwestycjach na przyszły rok.

Sprawy Warszawy: Wojciech Borkowski

Gościem „Spraw Warszawy” był Wojciech Borkowski, wicedyrektor Państwowego Muzeum Archeologicznego. Opowiedział o odkryciu szczątków prażubra, które znaleziono na budowie metra na Bródnie.

Sprawy Warszawy: Robert Soszyński

Gościem „Spraw Warszawy” był wiceprezydent Warszawy – Robert Soszyński. Tematem rozmowy było bezpieczeństwo pieszych.

Sprawy Warszawy: Krzysztof Strzałkowski

Gościem dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” był Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Wola. Tematem rozmowy były zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej po oddaniu nowych stacji metra.  

Sprawy Warszawy: Konrad Skwarek

Co roku powstaje pytanie - świerk czy jodła? Odpowiedział na nie Konrad Skwarek z Lasów Miejskich - Warszawa.

Sprawy Warszawy: Jan Śpiewak

Jan Śpiewak wypowiedział się w temacie piątkowego wyroku sądu, który skazał aktywistę za zniesławienie córki b. ministra sprawiedliwości.

Sprawy Warszawy: Liliana Religa

Gościem „Spraw Warszawy” była Liliana Religa z Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Tematem rozmowy była przemoc instytucjonalna wobec kobiet. 

Sprawy Warszawy: Rafał Kowalczyk i Marek Ślusarz

Muranów staje się piękniejszy!  Wzięli się za to sami mieszkańcy – sprzątają, remontują. W tym temacie wypowiedzieli się Rafał Kowalczyk i Marek Ślusarz z „SOS dla podwórek na Muranowie”.

Sprawy Warszawy: Joanna Narożniak

Zamiast szczepień - Odra Party i Ospa Party. Ten dyskusyjny temat poruszyła Joanna Narożniak z Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej.

Sprawy Warszawy: Aleksandra Krugły i Patrycja Kasica

W Sprawach Warszawy gościły: Aleksandra Krugły i Patrycja Kasica skupione w inicjatywie "Nie dla zabudowy Lasu Bemowskiego". 

Sprawy Warszawy: Grzegorz Rogólski

Gościem dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” był Grzegorz Rogólski z Miejskich Zakładów Autobusowych. Tematem rozmowy były ekologiczne rozwiązania w transporcie publicznym. 

Sprawy Warszawy: Beniamin Łuczyński

Wkrótce z warszawskich ulic zniknie większość reklam. Projekt uchwały popiera Beniamin Łuczyński ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze

Sprawy Warszawy: Michał Olszewski

Gościem „Spraw Warszawy” był Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy. Tematem rozmowy były zmiany w ustawie śmieciowej, które wejdą w życie w 2020 roku.  

Sprawy Warszawy: dr Małgorzata Sikorska

Czy Warszawie grozi... wyludnienie? O problemach demograficznych dużych miast Łukasz Jakubowski porozmawiał z dr Małgorzatą Sikorską z Uniwersytetu Warszawskiego.

Sprawy Warszawy: Natalia Bartos

Kto może zostać dawcą szpiku i na czym polega akcja "DKMS - pokonajmy nowotwory krwi"? W szczegóły wprowadziła nas Natalia Bartos, liderka inicjatywy.

Sprawy Warszawy: Katarzyna Grzybowska

W szpitalu im. Św. Rodziny powstało Centrum Porodów Naturalnych. Czym wyróżnia się ten oddział? W szczegóły wprowadziła nas Katarzyna Grzybowska, koordynatorka projektu.

Sprawy Warszawy: Henryk Strzelczyk

Gościem „Spraw Warszawy” był Henryk Strzelczyk – dyr. schroniska „Na Paluchu”. Wypowiedział się w temacie budżetu schroniska na 2020 rok.

Sprawy Warszawy: Marek Smyk

Jak rozwiązać kwestię ruchu rowerzystów w Warszawie? I jakie przepisy należy wprowadzić? W tym temacie wypowiedział się Marek Smyk ze stowarzyszenia „Zielone Mazowsze”, prywatnie zapalony rowerzysta.  

Sprawy Warszawy: Paweł Rabiej

W Warszawie może pojawić się jeden z największych pomników w Europie. Zdanie na ten temat wyraził wiceprezydent Warszawy - Paweł Rabiej.

Sprawy Warszawy: Justyna Kościńska i Dariusz Lasocki

Gośćmi dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” byli Justyna Kościńska - Miasto Jest Nasze i Dariusz Lasocki - warszawski radny PiS. Tematem rozmowy były propozycje premiera dotyczące pieszych i walki ze smogiem – m.in. pierwszeństwo dla pieszych, wpuszczenia na buspasy samochodów z czterema osobami.

Sprawy Warszawy: Kamila Gibas i Nikola Gozdan

Gośćmi dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” były  Kamila Gibas – prezes „Fundacji Szczęśliwiej Drogi” oraz Nikola Gozdan – podopieczna fundacji. Porozmawiały o tym, jak rozpocząć życie po wyjściu z domu dziecka.

Sprawy Warszawy: prof. Włodzimierz Gogołek, Marcin Paluch

Gośćmi „Spraw Warszawy” byli prof. Włodzimierz Gogołek oraz Marcin Paluch. Tematem rozmowy był wyciek danych w SGGW. 

Sprawy Warszawy: Darek Strojewski

Gościem „Spraw Warszawy” był Darek Strojewski, który przeszedł pieszo z Ursynowa do Lizbony. Dzisiaj podsumował swoją wędrówkę.

Sprawy Warszawy: Bolesław Samoliński

Gościem dzisiejszego wydania „Spraw Warszawy” był profesor Bolesław Samoliński. Opowiedział o skutkach zdrowotnych, jakie niesie za sobą smog.

Sprawy Warszawy: Jakub Krysiak

Spór wokół „Sadów Żoliborskich” trwa. W szczegóły wprowadził nas Jakub Krysiak z „Gazety Żoliborza”.  

Sprawy Warszawy: Piotr Siergiej

Wkrótce w Warszawie staną inteligentne płuca. O co chodzi w tej akcji? W szczegóły wprowadził nas Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego.

Sprawy Warszawy: zielone światło dla frankowiczów

Frankowicze mogą walczyć o swoje. Jak to wygląda w praktyce? Temat zgłębili adwokat Łukasz Ciskowski oraz pan Paweł - jeden z kredytobiorców. 

Sprawy Warszawy: Andrzej Chybowski

Przebudowa Górczewskiej budzie wiele kontrowersji. Próbował je rozwiać Andrzej Chybowski za stowarzyszenia Wola Mieszkańców.

Sprawy Warszawy: Anna Zapał

Uwagi kojarzą nam się z czymś nagannym, ale ten tok myślenia postanowiła zmienić  Anna Zapał – autorka akcji „Pozytywna Uwaga”.

Sprawy Warszawy: Marek Matecki

Dziś w "Sprawach Warszawy" o akcji #WarszawaOddycha. W szczegóły wprowadził nas Marek Matecki z firmy Mateko, która jest organizatorem kampanii.

Sprawy Warszawy: Kacper Mikołajczyk i Dominik Górczynski

Gośćmi dzisiejszego wydania "Spraw Warszawy" byli studenci politechniki Warszawskiej - twórcy robota o nazwie Melson, który zdobył na świecie szereg wyróżnień.

Sprawy Warszawy: Jan Piotrowski

Morsowanie z roku na rok zyskuje popularność. Już w najbliższą niedzielę w stolicy rozpocznie się kolejny sezon warszawskiej szkółki morsowania. W szczegóły prowadził nas Jan Piotrowski - koordynator Dzielnicy Wisła. 

Sprawy Warszawy: Kamila Szulc

Gościem dzisiejszych "Spraw Warszawy" była asp. Kamila Szulc, która opowiedziała o zbiórce nakrętek na Bielanach.

Sprawy Warszawy: Jakub Wysoczański

Czy w Warszawie jest możliwa "wizja zero"? Miedzy innymi na to pytanie odpowiedział Jakub Wysoczański ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Sprawy Warszawy: Jerzy Kisielewski

Gościem dzisiejszego wydania "Spraw Warszawy" był Jerzy Kisielewski - dziennikarz i zastępca wiceprzewodniczący Społecznego Komitetu Opieki nad Starymi Powązkami im. Jerzego Waldorffa.

Sprawy Warszawy: Jacek Borowski

Dziś w "Sprawach Warszawy" poruszono temat dębu Mieszko. Czy pomnik przyrody przetrwa kolejne lata? W szczegóły wprowadził nas Jacek Borowski - dendrolog. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Wojciech Suchorzewski

Gościem dzisiejszego wydania "Spraw Warszawy" był profesor Wojciech Suchorzewski z Politechniki Warszawskiej. Rozmawialiśmy o propozycjach ratusza dotyczących poprawy bezpieczeństwa pieszych.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Marta Gawryluk

Dzisiejszym gościem "Spraw Warszawy" była Marta Gawryluk, pomysłodawczyni spacerów dla mam z wózkami, na których mamy poznają tajemnice stolicy.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Julia Kubisa

Gościem dzisiajszych "Spraw Warszawy" była Julia Kubisa, główna specjalistka ds. równouprawnienia Uniwersytetu Warszawskiego. Rozmawialiśmy o kampanii "Równoważni".

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Majka Jeżowska

Gościem dzisiejszego wydania "Spraw Warszawy" była Majka Jeżowska. Porozmawialiśmy z nią o tolerancji i akcji "Tęczowy Piątek". 

Sprawy Warszawy: Agata Gajos i Mikołaj Pieńkos

Gośćmi dzisiejszego wydania 'Spraw Warszawy" byli Agata Gajos z Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego oraz Mikołaj Pieńkos z Zarządu Dróg Miejskich.

Sprawy Warszawy: Adela Tarkowska i Krzysztof Józefowski

Ich podróż trwała 9 lat, W tym czasie przejechali 87 tysięcy kilometrów. Jak wyglądał ich podróż? Posłuchajcie.

Sprawy Warszawy: Mikołaj Wild

Gościem "Spraw Warszawy" był Mikołaj Wild - wiceminister infrastruktury i pełnomocnik rządu ds. budowy CPK. Kiedy ruszy budowa i kiedy pierwsze odprawy? Odpowiedź poniżej.

Sprawy Warszawy: Sebastian Topczewski

Gościem dzisiejszego wydania "Spraw Warszawy" był Sebastian Topczewski z wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Opowiedział o dronach i o tym jak będzie wyglądał transport w niedalekiej przyszłości.

Sprawy Warszawy: Karolina Gałecka

Strefy płatnego parkowania zwiększają swoje zasięgi. O nowych planach Zarządu Dróg Miejskich opowiedziała Karolina Gałecka.

Sprawy Warszawy: Rafał Krzemień

Remont Sali Kongresowej przeciąga się latami. Kiedy wreszcie się zakończy? Na to pytanie starał się odpowiedzieć Rafał Krzemień, prezes zarządu Pałacu Kultury i Nauki.

Sprawy Warszawy: Aleksandra Gajewska

Gościem dzisiejszych "Spraw Warszawy" była Aleksandra Gajewska, która z dostała się do Sejmu z ostatniego miejsca na liście. Jakie plany ma przyszła posłanka? Posłuchajcie.   

Sprawy Warszawy: Joanna Zawłocka i Radek Chabowski

Najmłodsi podopieczni szpitali nie raz przeżywają trudne chwile. Z pomocą przychodzą im Joanna Zawłocka i Radek Chabowski z fundacji "Czerwone Noski".

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Tomasz Osuch

Dzisiejszym gościem w "Sprawach Warszawy" był Tomasz Osuch z Fundacji Spełnionych Marzeń. Porozmawialiśmy o pokazie mody "Dzieci Dzieciom".

fot. projekt

Sprawy Warszawy: Ewa Mielczarek i Maciek Niemojewski

Dzisiejszymi gośćmi w "Sprawach Warszawy" byli autorzy projektu "Rozmowwa" - Ewa Mielczarek i Maciek Niemojewski. Rozmawialiśmy o tym co robią na co dzień - on zdjęcia, ona rozmawia z mieszkańcami Warszawy o Warszawie.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Joanna Gospodarczyk

Tematem przewodnim dzisiejszego wydania "Spraw Warszawy" były wakaty w warszawskich szkołach. Rozmawiała z nami Joanna Gospodarczyk, dyrektorka stołecznego Biura Edukacji. 

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Marek Kaleta

Dzisiajszym gosciem "Spraw Warszawy" był Marek Kaleta z Foodsharing Warszawa. Rozmawialiśmy o tym jak nie marnować jedzenia w stolicy.

fot. Radio Kolor

Sprawy Warszawy: Jan Mencwel

Gościem dzisiejszych Spraw Warszawy był Jan Mencwel, ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Rozmawialiśmy o sytuacji pieszych w stolicy oraz o sprawie zwężenia ul. Górczewskiej.

netgraf.pl