Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Pomoc kuchenna 15.03.2017

UFO w zamrażarce? Czy jesteście w stanie zidentyfikować wszystkie swoje mrożonki? Co i jak mrozić, podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 14.03.2017

Sporo kuchennych składników ma swoje odpowiedniki. Dobre rady dla alergików czy wegan ma nasz niezawodny kuchenny duet - Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 13.03.2017

Kuskus to zdrowa kasza? Soki w kartonie to idealny odpowiednik dziennej dawki warzyw lub owoców? Nie do końca, podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 12.03.2017

Gościem Ani Jelonek była Sara Wylegalska, która opowiedziała o pomiarze składu ciała i wyjaśniła tajemnice postrachu wszystkich będących na diecie - wskaźnika BMI.

Manager inspiracji 11.03.2017

Angelika Sokal-Szewczyk z Business Insider Polska zdradziła jak budować wizerunek biznesu w mediach społecznościowych.

Pomoc kuchenna 10.03.2017

Dziś wszystko o jajkach. Jak je gotować, jak wybierać i jak... nie dać się zrobić w jajo? Podpowiadają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 09.03.2017

Topinambur i wężymord. Dwa nieco zapomniane składniki dań powracają do łask. Jak możecie zastosować je w swojej kuchni? Zdradzą Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Pomoc kuchenna 08.03.2017

Rosół idealny. Jak go ugotować, jak doprawić? Z podpowiedziami nadciągają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)
fot. Wikimedia Commons

Pomoc kuchenna 07.03.2017

Dresing do sałaty bez oliwy z oliwek? To grzech śmiertelny! Dlaczego? M.in. o tym powiedzą Wam Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)
fot. Wikimedia Commons

Pomoc kuchenna 06.03.2017

Czym różni się tarta od kiszu? Które składniki pasują do jednego i drugiego dania? Zdradzają Aneta i Jan Kuroniowie. (fot. Wikimedia Commons)

Apetyt na więcej 05.03.2017

W premierowym odcinku programu Apetyt na więcej, Ania Jelonek spotkała się z Karoliną Cwaliną, która opowiedziała swoją historię powrotu do zdrowej wagi.

Manager inspiracji 04.03.2017

W pierwszym odcinku Managera inspiracji, Łukasz Grass zajął się tematem biznesowego dress codu. O najnowszych trendach i wskazówkach opowiadała Iwona Sobczak z redakcji Business Insider Polska.
Marta Kielczyk, Kasia Morawska i Tomek Dunowski

24. urodziny Radia Kolor - Marta Kielczyk

W dniu naszych 24. urodzin zaprosiliśmy na gościnne występy naszych byłych pracowników. Marta Kielczyk, dziś TVP, zaczynała swoją medialną przygodę w 1994 roku w Radiu Kolor. 
Katarzyna Sławińska

24. urodziny Radia Kolor - Katarzyna Sławińska

W specjalnym urodzinowym programie Radia Kolor wzięła udział także Katarzyna Sławińska. Obecna repoterka Faktów TVN podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami z początków działalności Radia Kolor. A w Kolorze była od pierwszych jego chwil w eterze!
Marta Kuligowska i Justyna Sokołowska

24. urodziny Radia Kolor - Marta Kuligowska

Marta Kuligowska była prezenterką Koloru na początku XXI wieku. Mało tego, potrafiła pracować 7 dni w tygodniu, by łączyć pracę w Kolorze z obowiązkami w startującej wówczas telewizji TVN24. Marta podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami w dniu naszych 24. urodzin.
Marcin Łukasik i Justyna Sokołowska

24. urodziny Radia Kolor - Marcin Łukasik

Dziś Marcina Łukasika możecie oglądać w "Interwencji" Telewizji POLSAT. Natomiast lata temu, w 2009 roku swoje pierwsze poważne dziennikarskie kroki stawiał przy Narbutta 41/43 jako reporter Radia Kolor. Posłuchajcie, jak wspomina te barwne czasy!
Iwona Fryczyńska i Justyna Sokołowska

24. urodziny Radia Kolor - Iwona Fryczyńska

W dniu naszych 24. urodzin studio "Koloru w wielkim mieście" odwiedziła Iwona Fryczyńska, rzeczniczka prasowa Zarządu Oczyszczania Miasta, która jeszcze w latach 90-tych przygotowywała i czytała serwisy informacyjne na 103 FM.

Radio Kolor Luksusową Marką Roku 2016

Radio Kolor zostało wyróżnione prestiżową nagrodą „Luksusowa Marka Roku”. Statuetki zostały wręczone podczas uroczystej gali 5 listopada 2016 r. w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Radio Kolor zostało wyróżnione za profesjonalne i obiektywne dziennikarstwo oraz za unikatowy dobór muzyki. Stacja została również doceniona za całokształt działalności od 24 lat na rynku mediów prywatnych w Polsce oraz liczne inicjatywy społeczne.

netgraf.pl