Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Podcasty

Co w prawie piszczy 25.09.2018

Od czego zależy wysokość świadczeń alimentacyjnych? Odpowiedź zna radca prawny z kancelarii Loys - Katarzyna Grzywacka. 

Sprawy Warszawy: Jan Śpiewak

Gościem Spraw Warszawy był Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta stolicy. 

Pomoc kuchenna 24.09.2018

Co jeść jesienią, żeby wzmocnić odporność? Posłuchaj propozycji Anety i Jana Kuroniów! 

Z gruszki i z pietruszki 24.09.2018

Jedzenie gruszek pomoże nam się uspokoić, a jaki owoc nas rozweseli? Odpowiedź zna Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Zbawienie w pracy: Agata Majcher i Marcin Suchenek

26 września odbedzie się piąta edycja Lifestyle After Hours w Airport Hotel Okęcie pod hasłem "PIĘKNO&SIŁA". Spotkanie dedykowane jest osobom, które są ciekawe świata, aktywne i którym zależy na sensualnych kontaktach biznesowych. To będzie energetyczne wejście w jesień, a o programie tego wydarzenia opowiedzieli w Radiu Kolor Agata Majcher i Marcin Suchenek z Airport Hotel Okęcie.

Sprawy Warszawy: Agata Diduszko-Zyglewska

Z nominowaną do tytułu "Warszawianki Roku" rozmawialiśmy między innymi o parytetach i feminizmie.

Blondynka w podróży 23.09.2018 cz.2

Jak się przyrządzało gęsty napój z kukurydzy i skąd się wzięła czekolada - odpowiedzi na te pytania sprawiły, że to wydanie programu było bardzo smaczne! Beata Pawlikowska opowiadała o Karaibach i Królestwie Majów.

Blondynka w podróży 23.09.2018 cz.1

Jak się przyrządzało gęsty napój z kukurydzy i skąd się wzięła czekolada - odpowiedzi na te pytania sprawiły, że to wydanie programu było bardzo smaczne! Beata Pawlikowska opowiadała o Karaibach i Królestwie Majów.

Pełna Kultura - "Irańska konferencja", reż. Iwan Wyrypajew

Gościem Pełnej Kultury był Mariusz Zaniewski, aktor występujący w najnowszym spektaklu Iwana Wyrypajewa pt. "Irańska konferencja", a także u Wojciecha Smarzowskiego w filmie "Kler".

Pełna Kultura - Jazz 58

O początkach Jazz Jamboree w jeszcze drewnianej stołecznej Stodole, kobietach w świecie jazzu i iskierce nadziei opowiadał Paweł Brodowski, redaktor naczelny Jazz Forum.

Pełna Kultura - TISZ. Festiwal Żydowskiego Jedzenia

Bajgle, rugelachy, chałki i gefilte fish. Warsztaty i spacery. Wystawy i wykłady. Czyli pierwszy festiwal TISZ! Studio Radia Kolor odwiedzili Radosław Wójcik i Magdalena Maślak z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Niezłe ciacho! 21.09.2018

Jak odratować zwarzoną śmietanę? Do czego można jej jeszcze użyć? Odpowiedzi udzielił niezawodny warszawski cukiernik Bartek Boratyn. 

Mokotów, co słychać? 21.09.2018 Część II

Czy Mokotów jest dzielnicą przyjazną dla seniorów? Odpowiedzi udzielił Bogdan Piec - naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla dzielnicy Mokotów. 

Mokotów, co słychać? 21.09.2018 Część I

Dlaczego wycinka drzew jest czasami konieczna? Na to i inne pytania Konrada Czubaja odpowiedział Dominik Babski - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska dla dzielnicy Mokotów. 

Markus Winkler, markuswinkler.de, License CC-BY

Sprawy Warszawy: Marcin Danił

Z wiceprezesem zarządu lotniska Modlin Marcinem Daniłem rozmawialiśmy m.in. o przyszłości portu i o jego rozbudowie.

Biuro piosenek znalezionych 20.09.2018 cz. 1

Część pierwsza audycji Marcina Sobesto z 20 września 2018 r.

Biuro piosenek znalezionych 20.09.2018 cz. 2

Część druga audycji Marcina Sobesto z 20 września 2018 r.

BiznesKlasa 20.09.2018

Mówi się "klient nasz pan", ale czy ta zasada obowiązuje nas zawsze? Posłuchaj co na ten temat sądzi Marlena Skiba. 

Sprawy Warszawy: Dorota Łoboda

Gościem spraw Warszawy była Dorota Łoboda, nominowana do tytułu "Warszawianki Roku". 

Aga Pomaga 19.09.2018

Jak w pomysłowy sposób wyprawić dzieci do szkoły? Odpowiedź zna Agnieszka Kałuża.

Sprawy Warszawy: Jan Popławski

O parytetach i kształcie list wyborczych Koalicji Ruchów Miejskich rozmawialiśmy z Janem Popławskim.

Pełna Kultura - Jacek Mikołajczyk

W audycji Pełna Kultura gościliśmy Jacka Mikołajczyka, dyrektora Teatru Syrena, a zarazem reżysera musicalu "Rodzina Addamsów".

Pełna Kultura - Mateusz Damięcki

Gościem Radia Kolor był Mateusz Damięcki. Aktor opowiadał o najnowszym spektaklu Teatru Kamienica, czyli sztuce "Czarna Komedia".

Pełna Kultura - Tango w Zachęcie

Co ma wspólnego PRL-owskie mieszkanie i studenckie lokum w "szwedzkim" stylu - opowiadała Marta Miś z Zachęty Narodowej Galerii Sztuki, gdzie można zwiedzać wystawę "Tango na 16 metrach kwadratowych".

Pełna Kultura - Ursynów Niepodległy

Czy Ursynów ma coś wspólnego ze 100-leciem niepodległości Polski? Odpowiada Hanna Dzielińska, czyli Hanka Warszawianka.

Co w prawie piszczy 18.09.2018

Czy Twoje dziecko ma konto w banku? Posłuchaj i dowiedz się kto może korzystać ze zgromadzonych na nim środków. Na ten temat wszystko wie radca prawny Katarzyna Grzywacka z kancelarii Loys.

Z gruszki i z pietruszki 17.09.2018

Dlaczego na drugie śniadanie warto jeść gruszki? Odpowiedź zna Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Pomoc Kuchenna 17.09.2018

Jaki jest najlepszy sposób na kiszenie ogórków i jaki gatunek najlepiej się do tego nadaje? Odpowiedzi na te i inne pytania kulinarne znają jak zwykle Aneta i Jan Kuroniowie. 

Sprawy Warszawy: Marta Dymek

Czy ciężko jest być w weganinem w Warszawie? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Martą Dymek, autorką bloga Jadłonomia o kuchni roślinnej.

Blondynka w podróży 16.09.2018 cz. 1

Tym razem przystanek w podróży po świecie Beata Pawlikowska postanowiła zrobić w Bhutanie, czyli w kraju, w którym wskaźnik PKB zastąpiono szczęściem narodowym brutto!

Blondynka w podróży 16.09.2018 cz. 2

Tym razem przystanek w podróży po świecie Beata Pawlikowska postanowiła zrobić w Bhutanie, czyli w kraju, w którym wskaźnik PKB zastąpiono szczęściem narodowym brutto!

Pomoc kuchenna 14.09.2018

Idealna jajecznica... któż nie marzy o takiej z rana? Przepis na najlepszą z możliwych znają Aneta i Jan Kuroniowie. 

Niezłe Ciacho 18.09.2018

Czy wiesz ile jest rodzajów bezy oraz czym różnią się od siebie? Wszystko na ich temat wie Bartek Boratyn, a swoją wiedzą nie zawahał się podzielić ze słuchaczami Radia Kolor. 

Sprawy Warszawy: Wojciech Dąbrówka

Jak bez meldunku zagłosować w Warszawie? O tym w Sprawach Warszawy mówił Wojciech Dąbrówka, rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. 

BiznesKlasa 13.09.2018

Chyba, być może, raczej - to słowa, które znajdują się na biznesowej czarnej liście. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedziała Marlena Skiba w kolejnej odsłonie BiznesKlasy. 

Sprawy Warszawy: Urszula Murawska

O bezrobociu w Warszawie rozmawialiśmy z Urszulą Murawską ze stołecznego urzędu pracy. 

Aga Pomaga 12.09.2018

Co zrobić, żeby przygotować nasz balkon na sezon jesienno-zimowy? Odpowiedź jak zwykle zna Agnieszka Kałuża, czyli Aga Pomaga. 

Sprawy Warszawy: Bogumiła Szlązak

Gościem Spraw Warszawy była Bogumiła Szlązak ze stowarzyszenia "Czyste Radiowo". Rozmawialiśmy o zamknięciu uciążliwej kompostowni. 

Pełna Kultura - W ogrodach Muzeum Azji i Pacyfiku

O rzeźbach Ganeśi i innych skarbach (krasnali brak) w ogrodach Muzeum Azji i Pacyfiku opowiadała kuratorka Barbara Banasik.

Pełna Kultura - Festiwal Skrzyżowanie Kultur

Muzyka afrykańska zabrzmi już wkrótce na 14. edycji Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, ale nie tylko afrykańska, bo kultury mają się... krzyżować. O programie muzycznym i pozamuzycznym opowiedziała dyrektorka programowa festiwalu - Maria Pomianowska.

Co w prawie piszczy 11.09.2018

W przypadku spadku... czyli co zrobić kiedy go otrzymasz? Sposoby na wszystkie spadkowe problemy  zna radca prawny Katarzyna Grzywacka z kancelarii Loys. Posłuchaj kolejnego wydania "Co w prawie piszczy".

Pomoc kuchenna 10.09.2018

Soczysty, chrupiący i zarumieniony kurczak... Któż by takiego nie zjadł? Przepis na idealnie upieczonego kurczaka podali Aneta i Jan Kuroniowie w poniedziałkowej "Pomocy Kuchennej". 

Pomoc kuchenna 07.09.2018

Płaczesz przy obieraniu cebuli? Aneta i Jan Kuroniowie opowiedzieli co zrobić, żeby temu zapobiec! Posłuchaj Pomocy Kuchennej! 

Sprawy Warszawy: Grzegorz Walkiewicz

O zielonych ulicach w Sprawach Warszawy mówił Grzegorz Walkiewicz z "Warszawy Obywatelskiej". 

Z gruszki i z pietruszki 10.09.2018

Poniedziałek, wtorek, a może środa...? Który dzień jest najlepszy, żeby przejść na dietę? Posłuchajcie co na ten temat ma do powiedzenia Katarzyna Błażejewska-Stuhr w kolejnym wydaniu "Z gruszki i z pietruszki". 

Sprawy Warszawy: Paweł Tanajno

Gościem programu był Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta stolicy. Rozmawialiśmy o jego wizji Warszawy. 

Blondynka w podróży 09.09.2018 cz. 1

Beata Pawlikowska po raz kolejny zabrała nas w radiową podróż. Tym razem opowiedziała o śladach Królowej Wiktorii na mapie świata oraz o tym jaki kwiat tak naprawdę jest symbolem Japonii. Jesteście ciekawi? Posłuchajcie koniecznie!

Blondynka w podróży 09.09.2018 cz. 2

Beata Pawlikowska po raz kolejny zabrała nas w radiową podróż. Tym razem opowiedziała o śladach Królowej Wiktorii na mapie świata oraz o tym jaki kwiat tak naprawdę jest symbolem Japonii. Jesteście ciekawi? Posłuchajcie koniecznie!

Zbawienie w pracy: Agnieszka Gruszfeld

Rak to przeciwnik, który wciąż ma przewagę wynikającą z niewiedzy. Czy wiesz jak o siebie dbać, żeby zmniejszyć ryzyko zachorowań na raka piersi? Jak i kiedy przeprowadzać badanie? Na te i inne pytania odpowiedział  ekspert - doktor nauk medycznych Agnieszka Gruszfeld. W rozmowie z Justyną Sokołowską wyjaśniła co to jest mammografia i w jaki sposób się do niej przygotować. Posłuchaj podcastu i nie daj chorobie żadnych szans. 

Niezłe Ciacho 07.09.2018

Jak upiec pyszny, udany biszkopt bez zakalca? W premierowym odcinku "Niezłe Ciacho" opowiedział o tym Bartek Boratyn. 

Sprawy Warszawy: Wojciech Bartelski

Kandydaci na prezydenta stolicy obiecują nowe linie tramwajowe. Na ile realne są te propozycje? O tym w Sprawach Warszawy mówił Wojciech Bartelski, prezes Tramwajów Warszawskich.

Biuro piosenek znalezionych 06.09.2018 cz.1

Pierwsza część audycji Marcina Sobesto z 06.09.2018 r.

Biuro piosenek znalezionych 06.09.2018 cz.2

Druga część audycji z dnia 06.09.2018 r.

Żródło: www.szkolamusicalowa-amt.pl

Zbawienie w pracy: Kamil Śliwowski

Gościem Justyny Sokołowskiej był Kamil Śliwowski. Rozmowa dotyczyła castingu do Szkoły Musicalowej

BiznesKlasa 06.09.2018

Jak opanować emocje podczas trudnych negocjacji? Na to i inne pytania odpowiedziała Marlena Skiba - ekspert strategii biznesu, doradca biznesowy. 

Sprawy Warszawy: Joanna Narożniak

Czy grozi nam epidemia odry? Posłuchajcie rozmowy z Joanną Narożniak z Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej. 

Zbawienie w Pracy: Agnieszka Mielech

W Zbawieniu w Pracy Justyna Sokołowska rozmawiała z Agnieszką Mielech - autorką "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik superdziewczyny" Rozmowa dotyczyła tego jak ważna jest dobra organizacja czasu, żeby dzieci w roku szkolnym mogły - oprócz nauki- znależć czas na odpoczynek. "Szkolnik" ma to im ułatwić.

Aga Pomaga 05.09.2018

Jak dobrać dodatki do wnętrza swojego mieszkania? Na to pytanie odpowiedziała blogerka Agnieszka Kałuża, czyli Aga Pomaga! 

Sprawy Warszawy: Justyna Glusman

Gościem Spraw Warszawy była Justyna Glusman, kandydatka na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy o jej propozycjach dla kobiet i dzieci.

Co w prawie piszczy 04.09.2018

Niekończący się tydzień premier! Kolejną z nich jest audycja "Co w prawie piszczy", w której radca prawny z kancelarii Loys -  Katarzyna Grzywacka  odpowie  na najczęściej zadawane pytania z dziedziny prawa. Posłuchaj o co dzisiaj zapytała ją Justyna Sokołowska. 

Sprawy Warszawy: Grzegorz Pietruczuk

O kontrowersjach wokół Lotniska Babice rozmawialiśmy z Grzegorzem Pietruczukiem, wiceburmistrzem Bielan. 

Pomoc kuchenna 03.09.2018

Pomoc Kuchenna to kolejna, nowa propozycja Radia Kolor! Posłuchaj o czym mówili Aneta i Jan Kuroniowie w premierowym wydaniu audycji. 

Z gruszki i z pietruszki 03.09.2018

W premierowym wydaniu "Z gruszki i z pietruszki" Katarzyna Błażejewska - Stuhr opowiedziała o niesamowitych właściwościach orzechów włoskich! Posłuchaj, dlaczego warto włączyć je do swojej diety. 

Sprawy Warszawy: Sylwia Chutnik

Gościem Spraw Warszawy była Sylwia Chutnik, kulturoznawczyni, pisarka, działaczka społeczna. Rozmawialiśmy o pomijanych w kampanii wyborczej sprawach kobiet. 

Blondynka w podróży - 02.09.2018 część 2

Premierowe wydanie nowej audycji Beaty Pawlikowskiej w Radiu Kolor. W tym odcinku Beata mówiła o najwyższej górze świata i wcale chodziło o Mount Everest! O swoich początkach w Radiu Kolor, a także o tym jak dobrze, choć niełatwo jest próbować nowych rzeczy.

Blondynka w podróży - 02.09.2018 część 1

Premierowe wydanie nowej audycji Beaty Pawlikowskiej w Radiu Kolor. W tym odcinku Beata mówiła o najwyższej górze świata i wcale chodziło o Mount Everest! O swoich początkach w Radiu Kolor, a także o tym jak dobrze, choć niełatwo jest próbować nowych rzeczy.

Pełna Kultura: Leszek Drogosz

O "Pikniku z klimatem" w audycji Pełna Kultura opowiadał Leszek Drogosz, dyrektor Biura Infrastruktury m. st. Warszawy.

Pełna Kultura: Katarzyna Łęcka

Gościem audycji Pełna Kultura była reżyserka Katarzyna Łęcka, która opowiadała o filmie "Pars Pro Toto".

Sprawy Warszawy: Paulina Sobiesiak-Penszko

O krytycznym raporcie dotyczącym stanu warszawskiej edukacji po reformie, rozmawialiśmy z Pauliną Sobiesiak-Penszko z Instytutu Spraw Publicznych. 

Lato+: prof. Andrzej Nowakowski

Czy wiesz, że proste badanie może zapobiec chorobie nowotworowej? Cytologia ratuje życie! Na czym to badanie polega oraz kto i jak często powinien mu się poddać. W rozmowie z lekarzem, profesorem Andrzejem Nowakowskim Justyna Sokołowska zapytała o wszystko, co powinniście o niej wiedzieć. Choroby można uniknąć - przekonaj się i posłuchaj rozmowy!

Wpół do weekendu w L'avanti: Katarzyna Grochola

Ostatnim gościem Ali i Duna w audycji Wpół do weekendu była pisarka i autorka bestsellerowych powieści  - Katarzyna Grochola. 

Wpół do weekendu w L'avanti: Beata Pawlikowska

Gościem ostatniego w tym sezonie wydania Wpół do weekendu była Beata Pawlikowska. 

Sprawy Warszawy: Rafał Trzaskowski

Gościem Spraw Warszawy był kandydat na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski. 

Sprawy Warszawy: Tomasz Mencina

Gościem programu był Tomasz Mencina, burmistrz Bielan. Rozmawialiśmy o przedszkolach modułowych, które powstają na Bielanach. 

Sprawy Warszawy: Piotr Guział

Gościem Spraw Warszawy był Piotr Guział, miejski radny i kandydat na prezydenta stolicy. 

Mokotów, co słychać? 24 sierpnia 2018 Część II

Jak można odpracować dług zaciągnięty wobec dzielnicy? Na to i inne pytania Pawła Worobieja odpowiedziała Anna Rzepka - Zastępca Dyrektora Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami. 

Sprawy Warszawy: Karolina Gałecka

Drogowcy mają nowy sposób na walkę z kierowcami, którzy nie płacą za parkowanie. Jaki? O tym w Sprawach Warszawy mówiła Karolina Gałecka z Zarządu Dróg Miejskich. 

Mokotów, co słychać? 24 sierpnia 2018 Część I

O aktywnościach nieprzymusowych, czyli sporcie na Mokotowie - opowiadał Burmistrz Dzielnicy Mokotów - Bogdan Olesiński. 

Sprawy Warszawy: Patryk Jaki

Gościem Spraw Warszawy był Patryk Jaki, kandydat na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy głównie o komunikacji miejskiej. 

Lato+: prof. Michał Kamiński

Czy wiesz, że proste badanie może zapobiec chorobie nowotworowej? Kolonoskopia ratuje życie! Na czym to badanie polega oraz kto i jak często powinien mu się poddać opowiedział lekarz, profesor Michał Kamiński. Justyna Sokołowka zapytała też o wszystko to, co powinniście wiedzieć o kolonoskopii oraz o to jak dzięki niej można uniknąć choroby. 

Wpół do weekendu w Prime Cut: Paulina Holtz

Kolejnym gościem Wpół do weekendu była aktorka Paulina Holtz.

Wpół do weekendu w Prime Cut: Kamil Mokrzycki

Gościem Alicji Bendkowskiej w programie "Wpół do weekendu" był wokalista i współzałożyciel zespołu Sound'n'Grace - Kamil Mokrzycki.

Sprawy Warszawy: Joanna Gospodarczyk

O skutkach reformy oświaty w Sprawach Warszawy rozmawialiśmy z Joanną Gospodarczyk z warwszawskiego ratusza. 

Sprawy Warszawy: Piotr Ikonowicz

Gościem Spraw Warszawy był Piotr Ikonowicz, kandydat na prezydenta Warszawy. Rozmawialiśmy o jego wizji stolicy.

Sprawy Warszawy: Kacper Ziółkowski

Plac Defilad jako iPlac? O swoim pomyśle w Sprawach Warszawy mówił Kacper Ziółkowski, absolwent architektury. 

Sprawy Warszawy: Jacek Żakowski

Gościem programu był Jacek Żakowski, publicysta i dziennikarz tygdonika "Polityka". Rozmawialiśmy o kampanii wyborczej i szansach kandydatów na prezydenta stolicy. 

Sprawy Warszawy: Wojciech Kacperski

Gościem Spraw Warszawy był Wojciech Kacperski ze stołecznego Biura Architektury. Rozmawialiśmy o znikających pamiątkach po Powstaniu Warszawskim. 

Sprawy Warszawy: Nathaniel Organ i Aleksander Łabanowski

O propozycjach dla młodych warszawiaków w Sprawach Warszawy mówili: Nathaniel Organ z Forum Młodych PiS i Aleksander Łabanowski z Młodych Demokratów (młodzieżówka PO).

Sprawy Warszawy: Henryk Strzelczyk

O kocim mieszkaniu, które powstało na Ochocie rozmawialiśmy z Henrykiem Strzelczykiem, dyrektorem schroniska Na Paluchu.

Sprawy Warszawy: Krzysztof Strzałkowski

Gościem był burmistrz dzielnicy Wola, Krzyszof Strzałkowski. Rozmawialiśmy o problemie wykwaterowania mieszkańców przy ulicy Piaskowej 9.

Sprawy Warszawy: Ryszard Klejnowski

O wyjątkowo gorącem lecie i burzach w Sprawach Warszawy mówił  synoptyk Ryszard Klejnowski. 

Sprawy Warszawy: Jacek Wojciechowicz

Gościem Spraw Warszawy był Jacek Wojciechowicz, kandydat na prezydenta stolicy. Rozmawialiśmy o jego propozycjach dla warszawiaków. 

Wpół do weekendu w Soto Sushi: Daria Widawska

Kolejnym gościem Wpół do weekendu w Soto Sushi była Daria Widawska. 

Wpół do weekendu w Soto Sushi: Kasia Kwiatkowska i Artur Chamski

Za nami kolejne wydanie Wpół do weekendu. Gośćmi Ali i Duna byli aktorzy - Kasia Kwiatkowska i Artur Chamski. 

Sprawy Warszawy: Iza Sztandera

O tym, dlaczego warto karmić dziecko piersią rozmawialiśmy z Izą Sztanderą, jedną z inicjatorek akcji "Mlekoteka". 

Sprawy Warszawy: Agnieszka Czujkowska

Gościem Spraw Warszawy była Agnieszka Czujkowska ze stołecznego Zoo. Rozmawialiśmy o tym, jak zwierzęta radzą sobie w czasie upałów. 

Sprawy Warszawy: Stanisław Sułecki

Czy Wschodnia Obwodnica Warszawy mogłaby ominać Wesołą? O tym rozmawialiśmy ze Stanisławem Sułeckim ze stowarzyszenia "Woda i Przyroda". 

Wpół do weekendu w Smakach Warszawy: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Kolejnym gościem Wpół do weekendu była blogerka i dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr. 

Wpół do weekendu w Smakach Warszawy: Sławomir Koper

Gościem pierwszego, sierpniowego wydania Wpół do Weekendu był Sławomir Koper - autor książek historycznych. 

Sprawy Warszawy: Diana Barańska

O "Otwartej Ząbkowskiej" w Sprawach Warszawy rozmawialiśmy z jedną z organizatorek festiwalu, Dianą Barańską ze stowarzyszenia "My".

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => podcast [_controller:protected] => podcast [_action:protected] => list [_uri:protected] => podcasty/33 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 33 [uri] => podcasty/33 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => podcasty(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => podcast [controller] => podcast [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^podcasty(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701969994 ) )